- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Kep - Profil | Čt 16.4.2009 9:06:28
Nedalo se odolat, musel jsem si před prací jít párkrát hodit.
Za hodinku 3 potočáci nej 37cm a 1 duhák 42 cm všichni na salmo pstruh 3cm,
všichni plavou dál.
motýlek - Profil | Čt 16.4.2009 8:59:37
Víkedndový rybolov , za krásného letního počasí, mi udělal dobře na rybářské duši. Vytasil jsem se s plavanou a později nabil feeder. Jemné splávkování bylo nejefektivnější a nejefektnější vzhledem k vybranému místu. Spousty hodin příjemného rybolovu protkalo desítky soubojů s nenasytnými, momentálně zamilovanými cejny-lopatáči, jeden souboj s poloospalým amurem a zlatým hřebem rybolovu se stal nádherný lín obecný, ale obecně vzato neobyčejně krásný. Jo, ještě jedna svěží plotka, velká jako moje botka..skoro.. Nástraha, to gró byla zvolena obezřetně s ohledem na teplotu vody, podnebí a charakter daného, poměrně náročného revíru. Zvažoval jsem několik variant, volal i přítele na telefonu a nakonec to byla jasná volba: Rohlík z bílé mouky, zručně upečený ve státním podniku Interspar s.r.o. Krmeno kukuřičkou.P
Stanley 87 - Profil | Čt 16.4.2009 8:56:51
Feeder opět nezklamal. Letošní první okoun. Navíc pár plotic a jedno vyříznuté kapřisko.
teplota vody: ?
teplota vzduchu: 18°C
kmenový vlasec: 0,18 mm
délka návazce: 30 - 60 cm
velikost háčku: 10 -12 OWNER
hloubka: 1,5 m
návnada: Lorpio feeder, kukuřice, strouhanka, hlína
množství návnady: 1 l
Jealoussy - Profil | Čt 16.4.2009 8:26:04
Vcerejsi podvecerni chytani od 17 do 22 hodin bylo takove vselijake.Foukal silny vitr, cimz postavil plavanou mimo hru, ale nezvdal jsem se a bojoval jsem.Jediny zaber mi nadelil krasavce na fotce,51 cm a 3 kila.Po vyfoceni pusten, at je co chytat i priste.Na klasickou polozenou pouze k veceru 3 mali nasadaci kolem 38 cm a 1 uhor 42 cm.Pohodova chytacka.
teplota vody: 12 °C
teplota vzduchu: 16 °C
kmenový vlasec: 0,20
velikost háčku: 14
hloubka: 1,2-2 m
nej. nástraha: rousnice
množství návnady: 10 kg pro 2 lidi.
Sanča - Profil | Čt 16.4.2009 8:14:17
Za hoďku vymodlený jeden tloušť na MAGICA a jeden potočmen okolo 25cm na CLASSICA. Potkáno asi 7 vláčkařů. Většinou každý neco chytl.
plavan - Profil | Čt 16.4.2009 8:00:51
Včerejší krátký lov feederem se docela povedl. U vody bylo krásně a navíc jsem měl pohodového parťáka Dávu, který mě nechal povodit kapry na své Distanc Gábince.
Esox - Profil | Čt 16.4.2009 7:54:37
Včera jsem byl opět potrápit rybky s děličkou celou dobu jsem chytal jak jsem předpokládal cejny a plotice ale k večeru mi tam hrkli kapři a bylo veselo. S dutou 1.8 silové rezervy chybějí a tudíž 1. z vody nešel jen se ukázal u břehu a byl v pryč cca 65ka tak jsem pak přepral aspoň 50ku ale taky to trvalo
kmenový vlasec: 0.14
návazec: 0.08
velikost háčku: 16
hloubka: 117cm
Mirek M. - Profil | St 15.4.2009 22:30:42
Dneska po práci jsme s kamarádem Michalem chtěli někam jít vyzkoušet na řeku naše nový feederový pruty.Rozhodovali jsme se mezi Svratkou a Svitavou.Nakonec jsme zakotvili na Svratce.Auta nám sice jezdili kousek za zadkem, ale řeka v tomto místě se nám zamlouvala.Za sebe musím říct, že jsem byl s lovem nadmíru spokojen.Za tři hodinky lovu jsem vytáhnul dvě červenky, okounka-ten hltavec se vlastně chytnul sám, a jako třěšnička na dortu byli dva kapříci 41a 53.Michal na tom byl podstatně huř, ale určitě se mu rybačka zamlouvala a na ryby nezanevřel, ba naopak, když jsme balili domlouval už další návštěvu řeky.
Carp team Exil - Profil | St 15.4.2009 22:20:03
Tak dnes kapřík nepřišel, ale opět tloušť, tentokrát 55cm a ještě jeho jeden mladší bráška.
Kublaj - Profil | St 15.4.2009 22:04:06
Krásné počasí mě vyhnal po škole na ryby, dneska ryby docela zobali, chyceno dost tloušťů do 30cm a ještě víc cejnů, nebýt vodáků tak to byl naprosto pohodový lov :o)
polyp - Profil | St 15.4.2009 21:49:34
Chytáno od rána od 6 do 9:30 - 8 kaprů na fídr (vše kolem 40 cm, nej 44) + pár malých cejnů. Chytáno kukuřice/červ. Paráda. 3 Bobkaři naproti bez valného úspěchu.
iL3gAl - Profil | St 15.4.2009 21:43:16
Dnes na Vltavě s feederem ze začátku nic extra ale po chvilce to začalo brát, táta chytil pěkného cejna a mini kapříka. Mě spadla pěkná ryba naštěstí po chvilce přišel můj nový osobáček, kapr 74cm na feeder.
návazec: 0,16
velikost háčku: 11
PERCHan - Profil | St 15.4.2009 21:42:58
Tak jsem okusil kvalitu vody v Labi:-)) Jeli jsme se s kamarádem projet na kolech a v Labi se topil asi 7mi letej kajakář, tak kamarád neváhal a skočil do vody, já za ním, on vzal loďku, já kluka a pádlo a plavali jsme ke břehu... Mělji jsme fakt křeče a takhle moc mi srdce netlouklo, ale v pořádku jsme vylezli, ten kluk to taky v šoku přežil, tak nám jejich trenéři asi půl hodiny děkovali a chválili nás:-)) Ale zaskočilo mě, že asi 30m od nás seděl rybář a ani nám nepomohl, prostě nezájem, to samý cyklisti co jezdili okolo:-( Ale mám z toho fakt dobrej pocit, konečně jsem udělal zase nějakej dobrej skutek:-))) Až na to, že se doma léčím teplým čajem:-)) Promiňte, že to píšu sem, ale musel jsem se ,, pochlubit" :-)
BAJA - Profil | St 15.4.2009 21:24:25
Dnes jsem poseděl s bráchem ve Lhétě. Za čtyři hodiny odpoledne dva kapříci kolem 50cm a Jeseter 126cm, 13kg.
kmenový vlasec: 0,23
nej. nástraha: masňák
kosvi - Profil | St 15.4.2009 21:09:11
Byl sem celé velikonoční prázdniny na Broďáku. Opravdu super chytání .
Za 5 dní víc než 200kg ryb ve 3 lidech. Dokonce jsem si překonal osobák kaprem 79cm a 9,1kg na boilies BigMiKs + Big S. Jiinak sem chytl hodně kaprů okolo 50cm až 70cm. Taťkův nej kapr byl lisák 73cm a 9,3kg na boilies Ananas N-BA. Potom ještě pěknou dvojku já kapra 77cm a 8,4kg a strejda 70cm a 9, 5 kg.
soptik29 - Profil | St 15.4.2009 20:52:20
tak dnes jsem byl na soukromem rybniku a ryby bylt]y dost psi chuti , Chyceno 4 kaprici 42-55 a jeden amur
anthrax - Profil | St 15.4.2009 20:46:21
Pekne celodenne chytanie, spociatku bol problem s nastrahou a navezcami, ale poobede sa to rozbehlo, navesloval som spustu metrov a konecne otestoval moje 2,5lb pruty :)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....



























































