- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Piškotus - Profil | Po 31.3.2003 6:17:58
Pobavení s 20cm ouklejkama kolem 50ks za 3hod,2plotice,1švec-vše na masňáky-plavaná.
Strejda z bratránkem-10let hafo oukounů a kapr 50cm-vše na hnojáčky plavaná.Zátoka skoro prázdná.
slimak | Po 31.3.2003 6:10:01
Od 6.30 do 13.00, Já položená + feeder, kolega položená + plavaná. Já ani ťuk, kolega dva prošvihnuté záběry na položenou. Nástraha snad všechno možný - hnoják, masňák, houska, chleba, brambor atd.. Zrána ještě občas kroužek na hladině, pak mrtvo. Co jsem viděl, tak vytáhl pouze jeden rybář plotici a to bylo všechno. Počasí teda taky nic moc, chvílema mírně poprchávalo a roztrhlo se to až v poledne. Ale vypadá to tam docela hezky, snad jim to tam ještě ukážu.
Hrouzek - Profil | Ne 30.3.2003 23:14:18
Na Poličce jsem si ani nevrz :(A taky jsem sledoval,že jsem nebyl jedinej.Asi na té potápivé šnůře něco bude,protože s plovoucí jsem neviděl,že by někdo tahal duhouše.No ještě mě tam určitě jednou uviděj a to at si mě nepřejou :-))
Potom Labe a to jsem měl o dobrou náladu postaráno nejdříve nic a po hodině a půl to začlo>(feeder)-tatka 1 cejna v. a já (feeder)> 1 cejn(cca 40),2 kapři 47,46cm.(plavačka)>1 plotka a okounek.Vše vráceno vodnímu živlu :)
Petr - Profil | Ne 30.3.2003 22:33:29
Seč do poloviny rozmrzlá, pod prakovištěm u žid. hřbitova cca. 15 rybářů. Za 4 hodinky na položená - peleta a feeder - nic. Stejně jako všichni okolo. Voda studená - 5 stupňů - ale bylo tam krásně.
Simon | Ne 30.3.2003 21:39:25
Moc to neslo od 11 do 17 hod. plavacka 1 tloust a 1 proudnik oba dva cca 25 cm
jjarda - Profil | Ne 30.3.2003 20:18:17
Tak dnes ani potah mohli jsme házet daleko nebo blízko bylo to úplně jedno stejně nic. Voda je ještě hodně ale hodně studená. Nikdo se ani nepohnul široko daleko a že rybárů bylo kolem vody jak naseto. Kolega v pátek na Bečva 2C kapr 65cm, 5kg. Nově nasazení místní organizací. Tak neváhejte a utíkejte třeba tam něco zůstane, po nájezdu důchodců přes veekend. Dnes se tam nedalo kde sednout, hlava na hlavě. Bylo to tam jak v létě na plovárně. Petru Zdar
xroman | Ne 30.3.2003 17:53:20
Plavaná+feeder.Pekne pocasi, ale ulovky nic moc - 11 x cejn a cejnek, vse kolem 30 cm. Jeden tak 45. Rohlík nebo hnojnak, na masnaky ani tuk. Na 7 hodin lovu slabota. Bobkare jsem nevidel vytahnout supinu, v tydnu to pry bylo lepsi. Snad priste.
Jirka Š. | Ne 30.3.2003 17:48:23
rybářů jak na...., nikdo ani ťuk, aspoň že vyšlo počasí.
noe | Ne 30.3.2003 17:42:42
malá už rozmrzla, chytal jsem na feedery 9-13hod. a nim moc....asi jsem si blbě sedl, na rohlík, hnoják 2 plotice cca 30 cm, a 2 cejni přes 40 cm....okolo něktěří tahali více než já i když chytali na háky na žraloky a předpruťáky, sice menší ale tahali, od 12 do 13hod. jsem neměl ani potah, tak jsem to zabalil a odjel domů......(po včerejším 8 hodinovém muškařském maratonu jsem byl trochu unaven......
Roman - Profil | Ne 30.3.2003 14:50:12
11-14hod.
Na plavačku super chytačka,několik okounů,plotice sem ani nepočítal a jeden cejnek(vše na hnojňáčka). Krásný počasí,jenom docela dost lidí.
Stroft - Profil | So 29.3.2003 21:36:42
Od 12,30 do 18hod.Plavaná odhoz na csa.60 metrů,Plotice do 30cm.jen ve sloupci u dna neměly zajem.Kapra jsem zatím nezahlíd!???
Zdeněk.Ř | So 29.3.2003 20:43:41
6-11,30 za větru 24 Karasů stříbrných. Po dlouhé době jsem nevěděl,po které udici dříve skočit. Kromě karasů se daleko široko nic jiného nelovilo, ale bojovali jako pořádní kapři. Super rybařina, na to, že je voda ještě pěkně studená.
SUMÍK | So 29.3.2003 20:33:47
9.00-15.30 Tak jsem vyzkoušel nový bič 7m s amortizerem. Celkem to bralo, dopoledne témeř výhradně na housku, odpoledne začali kousat i do červů. Chytil jsem spoustu ouklejí, cejnků, plotiček cejnů a jednoho kapříka.Jedna ryba se se mnou vůbec nebavila a po pár vteřinách plynulé jízdy podél břehu se vyřízla můj tip větší kapr nebo amur. Letos první super rybačka.
Urbo - Profil | So 29.3.2003 19:20:34
Taky nic moc.Od 3 do 6 par malích cejnku ,jinak na osvědčeným jarním místě vůbec nic většího.Mělo by to ještě začít .Chytel jsem na rohlík ,bez krmení .Návazec 0,1 mm.
fik | So 29.3.2003 18:22:47
Opava IIA 13,30-14,30, plavaná masňák, cca.10 plotice. ostravaice 1 14,45 -16,30 plavaná masňák, žížala, cca. 5x plotice,2 x cejn velký, 1 x okoun.ZAHÁJENO.vše puštěno.
krcma | So 29.3.2003 15:28:51
13:00 - 14:40 .Proti čtvrtku katastrofa!!! 2x plotička 10+;1x perlín 15+.Všechno na bílé červi ve sloupci.Zkoušel jsem na dno,hned pod hladinou,měnit nástrahu a nic. Tak jsem to po 1,5 hoď. zabalil.Ostatní rybáři všechno na položenou a ani záběr,ani potah!!Ale počasí to vynahradilo.Krásná regenerace u vody. A vo tom to je!!!!
kozel | So 29.3.2003 15:21:18
Dneska to narozdíl od včerejška moc nešlo. Na plavanou 30 cm pod hladinou 1 amur +- 40cm a 2 kapři 35 cm. U dna nic.
Maw - Profil | Pá 28.3.2003 23:01:47
Tak konečně první ryba!!! Jelec tloušť 37cm na foukanou pšenici s příchutí mušle. Chycen na položenou a rval se statečně!
BBC | Pá 28.3.2003 20:42:44
Plavajda společně s feedrem od 10.00 do 14.00. Vše jen na hnojáky, na pařenou housku ani ťuk, asi 8 ploťiček všechny do 20 cm a jen na plavačku. Na feeder jen okouni, těch bylo 5 kousků.Vše šlo zpátky, což nechápala masařka vedle mě.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:09NLov pod jezem v letních vedrech? 2
17:46NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...




























