- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
MDC - Profil | Ne 25.1.2009 23:03:16
¨Dneska po obědě po prvé letos feeder,několik záběrů,neproměněno.Voda 3 stupně plus hejno kormoránů.
Angle face CZ - Profil | Ne 25.1.2009 20:13:29
Jestli jsem říkal , že se včera dařilo tak dneska to byl tanec...Ale nepředbíhejme. Příjezd k vodě kolem 8.00 sedáme k vodě nahazuji si feeder a netrpělivě očekávám záběr on po chvíli přicházi ale já se nedívám a tak nesekám....vytahuji nahazuji a čekám znovu záběr zaseknu a kolega Wenda namě volá , že je to cejn tak +35 konečně říkám si a prásk cejn se spustil :-(((
Přecházíme na vedleší rybník a tam teprve začíná rodeo :-)))) záběry v té dobré době příchází 8 sekund po nahození...měřeno stopkama :-))) a jsou to krásné plotičky ve skvělé kondici mnoho ryb i padá a tak máme nakonci celkem 28 ryb z toho 7 perlínů 3 okouny a 18 plotic..největší rybu jsem si zdolal já a to okyše a plotici schodně kolem 25 cm +- .Někdy jsme ani tak nestíhali , že námbralo navše co tam leželo :-)) Sice byla polovina vody zamrzlá a polovina ne ryby braly spolehlivě kolega Wenda potvrdí nádherný to den na stojáku...
Děkujeme Petře zase příště.
Norek_velky - Profil | Ne 25.1.2009 20:10:38
Dnes zase dírokvačka. Ráno brali solidní kusy, pak už jen menší. Už se ale těším na řeku.
hnilda - Profil | Ne 25.1.2009 19:56:20
Cesta byla původně plánovaná na Poličku ale kamarád co měl mít u sebe vrták a syr! :-)se tak ožral že sme ho ráno samozřejmě navzbudily tak sme jeli na Vír tam vrták bez problému zapůjči jinak chytačka ve dvou chyceno cca 30ks.P.D.a nějaká plotka..počasíčko super.jinak zdravím PETŘÍKA PRÁCU.:-))
masak - Profil | Ne 25.1.2009 19:53:06
Dneska úplně jiný kafe, záběry na feeder-mastňáci nezklamali.Myslím ,že ten půst je už za námi.Chyceno několik bělic 12-20cm.
masak - Profil | Ne 25.1.2009 19:48:40
V sobotu ještě tuho, nevím jestli to nemám mít v dírkách, zase ani záběr, loveno na červa rohlík a prostě nic.
Vichy - Profil | Ne 25.1.2009 19:10:56
Pěkné dvě hodinky u řeky. Chytáno na plavačku s rohlikem a podařilo se zdolat 17ryb (11 plotic a 6 tlouštů) nej 43cm a 41cm tloušti.
iL3gAl - Profil | Ne 25.1.2009 19:04:31
Dnes jsme se zajeli kouknout na Berounku bohužel pod ledem.Nakonec jsem zůstali na Vltavě a krásně si zachytali.
zero2 - Profil | Ne 25.1.2009 18:45:12
Tak dneska napřed na Svratce - bez záběru. Pak pustili vodu a plaval strašnej bordlel, tak jsme sedli do auta a jeli na Jihlavku do Ivaně. Tam halda rybářů na plavačku tam tahali kapříky mezi 30 a 40cm My s feederama jsem sušili hubu. Poprvé za rok a půl co mám zase lístek mě kontroloval porybný, každý druhý co tam byl měl pohrůžku odebráním papírů (nezapsanej kapr a jeden maník chytal dokonce bez papírů)...
bigzee - Profil | Ne 25.1.2009 18:32:13
Po včerejším startu na Svratce dnes výprava pod Bílovice opět s mušákem a krabičkou streamerů.Přemluvil a zdolal jsem 2 potočáky 35 a 38.Ryby krásně vybarvené v plné síle.Chvíli jsem i brodil.
lubomír - Profil | Ne 25.1.2009 18:24:06
Lov od 9:30 do 13 hod.Jeden siven 32cm.Houska s červíky.Pak ještě pár poťahů.Napočítáno cca 40 rybářů,viděl jsem chytit asi 10 sivenů.
Alligator - Profil | Ne 25.1.2009 18:18:40
Dopoledne dvě hodiny s plavačkou na oblíbené říčce.Kolem břehů zbytky ledu+tenké ledové přímrazky,které se vytvořily po nočním mrazíku.Chyceno-1tlouštˇ,3ostroretky,3podoustve.Zá
Fullnek - Profil | Ne 25.1.2009 17:29:56
Tak dnešní vycházka dopadla na výtečnou, jsem spokojenej protože jsem po dlouhé době porazil kolegu Baču a ryby velmi dobře spolupracovali, tak že ve dvouch chyceno 7 kapříku(do 41cm) nějakej karas pár cejnu a dva jelčouři a jeden moc krásnéj a slunečnej den strávenej u vody, co víc si přát.A samozřejmně jeden amur.
splavek - Profil | Ne 25.1.2009 17:24:48
Dnešní rybolov přinesl první a zatím jedinou letošní rybu.Chytáno na plavanou a červy.Voda je hodně pod ledem a studená, takže jsem ani nečekal nějaké zázraky.
JohnMcE - Profil | Ne 25.1.2009 17:23:24
Letošní první netrpělivá vycházka k vodě měla tradiční průběh - snaha na plavačku pod jezem dostat první rybku neúspěšná. Ve stejné vázce utrhnuty dvě montáže i se splávečky...
effendi - Profil | Ne 25.1.2009 17:09:32
tak dnes jsem se byl projit kolem vody nikdo nic moc, ale jeden děda uměl, a potom že neberou?
Ajwosh - Profil | Ne 25.1.2009 16:37:35
Dnešní spíš procházka kolem Moravy..chytáno vcelku jen asi půl hodiny..led pomalu mizí a vypadá to veseleji :)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:09NLov pod jezem v letních vedrech? 2
17:46NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....

































































