- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
FanyBeny - Profil | So 24.1.2009 18:32:59
Po dvou hodinách feederu na každém revíru zero jako brno. Ani se to nepohlo. Byl někdo z Plzeňských dneska pod Borskou přehradou? Jak jste dopadli?
Zlejšek - Profil | So 24.1.2009 18:30:20
Tak letos poprvé a chytil jsem prd. Jediný záběr přišel na picker zrovna ve chvíli, kdy jsem močil a pak už ani ťuk. Ale jinak pohoda. Teda až na to, že jsem uklouz a spad na picker. Ten to naštěstí přežil jen se škrábancem.
andy01 - Profil | So 24.1.2009 17:56:32
Dneska bylo opět velmi pěkné počasí na tloue.Za tři hodiny se jich na břeh podívalo celkem 19.Opět na játra.Kolega lovící opodál na pařený rohlík zero.Od poslední vycházky ubylo ledu , take se hůře hledali.Přesto výborný relax a to ve na svazovce a ne na nějakém duhákodromu s granuláky.
Angle face CZ - Profil | So 24.1.2009 17:47:21
Dneska z Marasem na rybkách, nato že je leden to bralo poctivě a krásně záběrů nespočítaje ryb 5 4 plotičky nej 25+ a okounek
Jinak dnes jsem si uvědomil, že jsem vždy menší ryby tahal nabřeh nebo fotil v rukou dneska jsem odháčkovával rybky peanem přímo ve vodě mno bylo to nádherné malé cuknutí a je volná .-))) letos to tak budu dělat pořád i fotky jsou hezčí posudte :-)))
bigzee - Profil | So 24.1.2009 17:13:11
Dnes zkouška s mouchou u Antroposu na Svratce. Vody akorát,peříčka taky pracovaly,jen rybu jsem neviděl.Zítra na Svitavu 1, pokud není pod ledem.Kdyby to někdo věděl napište mi to do soukromých zpráv. Dík
Vaša - Profil | So 24.1.2009 16:55:00
Tak dneska jsem se byl poprvé letos podívat na Bečvu.Vzal jsem si i feedera,ale po příjezdu ke splavu jsem zjistil,že je téměř vše zamrzlé a chytat se prakticky nadá.Ale nedalo mi to a zkusil jsem nahodit.Samozřejmě bez záběru.A navíc jsem to 3 krát urval a po hodce jel domů.Ale jinak dneska bylo krásně.
hraji - Profil | So 24.1.2009 16:47:14
Dnes plavaná na řece. Žádný led, žádný náznak zvýšené hladiny díky tání. Rybky spolupracovaly ukázkově, stály na krmení a jen čekaly na nástrahu. Celkem jsme ulovili kolem 20 ryb, nejvíce braly plotice, sem tam slušný cejn, několik okounů a jedna moc hezky zimně vybarvená podoustev. Na první lov na svazovém to byla paráda, kolegové se splávkem a feederem kolem nás bez proměněného záběru. Vnadění kombinací MILO + Sensas + hlína. Loveno na bílé červy.
Ajwosh - Profil | So 24.1.2009 16:29:27
Dnešní první vycházka nic moc..u vody nádherně, jen s těma rybkama to bylo horší..na Moravě feeder+plavka ale ani záběr..po cestě domů půlhodinová plavka na Bystřičce pod malým jezem..alespoň malý pstroužek potěšil..letos první rybka..
K.R.Mítko - Profil | So 24.1.2009 16:21:43
Dnes kontrola chaty a vody. Stále totálka něco kolem 20cm ledu chytat se dá jen přímo pod jezem.Bohužel zatím jsem stále ještě bez not
skwor - Profil | So 24.1.2009 16:04:36
První vycházka na řeku. Vybalovat prut nemělo cenu :-) Nakonec jsem si aspoň užil takovou malou detektivku :)
iL3gAl - Profil | So 24.1.2009 15:45:34
Konečně trochu rozmrzlo tak jsme vyjeli na 2,5 h.se splávkem.Chytali jsme hlavně tlouště.
Pospii - Profil | So 24.1.2009 14:02:13
Tak dnes v Krči s kolegou Vladanem od rána do jedný. Bralo to střídavě, na závěr lovu tito dva krasavci. 45,5cm a 47cm
Novakob - Profil | So 24.1.2009 12:05:08
Tak jsem se vratil z prvni letošní rybačky. Bylo krásně teplo a není nad to si povodit splávek mezi ledovejma krama. Dokonce jsem měl i čtyři záběry... z toho tři nebyly od ryby a tim dalšim si nejsem jistej : ))
Louda - Profil | So 24.1.2009 10:46:10
tak jsme vyrazili na lov počasí nás trošku překvapilo ale rybám to nevadilo a zachytalo se na břeh se podívali oukleje tloušti a jeden pstruh
ondra | So 24.1.2009 0:44:13
Tak jsem se dnes-vlastně už včera v pátek vydal zas zkusit štěstí na Ostrov u macochy, na lov na dírkách. Musím říct, že chlapi si dali záležet na rybách, protože braly a já jich za 2 hodiny měl 11 a to jsem ještě 3 odháčkoval ve vodě. Díky moc z apříjemný lov, napravil jsem si chuť po minulotýdením neúspěchu.
rexmodry - Profil | So 24.1.2009 0:25:07
Ahoj, tak můj první letošní lov a bohužel jsem neměl štestí, kromě jedné hladové labutě.
Tak snad přště to bude lepší.
(foto-mobil)
mufasa - Profil | So 24.1.2009 0:01:35
Tak dneska zase dírky na Sibřině. Za dvě hoďky ve dvou šlo ven 9 duháků,pár záběrů na prázdno a čtyři si zasloužili svobodu bojovností. I to zmoknutí stálo za to. Super lov. Jako vždy tady.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
20:24NLov pod jezem v letních vedrech? 3
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic





















































