- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Ferro - Profil | So 3.1.2009 22:39:23
včera na mě vykouk z ďourky tenhle kapřík, tak jsme se spolu nechali vyfotit...
kavr - Profil | So 3.1.2009 21:34:04
Nazdarek tak dnes na Hrázkách počasí super, nadšenců rybářského cechu moc, ryby docela dobrý.zdraví kavr
Vase zprava
Louda - Profil | So 3.1.2009 20:24:23
Letos prvně na dírkách ryby se nechali hodně dlouho přemlouvat a pak přišel krásný cejn po něm jeseter a nějací duhoni byl jsem hodně spokojen .
Raf - Profil | So 3.1.2009 19:39:41
Musím nedoporučit štikový Řeplický rybník. S radostí jsem si tu ráno zakoupil za 640 Kč povolenku na dírky s tím, že za kvalitu se platí a cena alespoň odradí konkurenci :-). Jenže kvalita tam ve vodě není. Na ledě bylo zhruba deset rybářů, zkoušeli jsme co se dalo, rozvrtali celý rybník až se led pod námi propadal, chytali od od úsvitu do soumraku, ale výsledek byl ten, že tu za celý den nikdo nechytil jedinou štiku. Vím, že v rybaření je štěstěna vrtkavá, ale na řeplickém to momentálně není o štěstěně.
Ládin - Profil | So 3.1.2009 19:12:36
Dneska poprvé v životě na dírkách, na prut vyrobený z kusu hokejky a feederový špičky vytaženo 5 duhoňů asi 5 cejnů a jako třešnička na dortu kapr 60cm, kterej se do dirky nevešel a proto děkuji kolegům, kteří dírku dokázali sekyrkou dostatečně zvětšit během doby, než jsem kapra zdolal. Na tenhle zážitek opravdu jentak nezapomenu.
Master - Profil | So 3.1.2009 18:37:00
Dnes pěkně strávené dopoledne na dírkách, zrána brali, blíže k poledni už jen ojediněle. Já chytil jen duháky, borci vedle vytáhli i kudlu, marénu a dokonce dva kapříky. Příští týden jedu znova. Všichni granulovaní plavou dál :-)))... Fotky nepřidávám, protože jsem se neodvážil vystrčit prsty z rukavic. Ať vám to chytá i v novém roce...
Ečko - Profil | So 3.1.2009 18:28:42
Tak som bol včera prvý krát toho roku pri vode, ale len s foťákom, pre fanúšikov muškárenia som našiel rybársky raj, škoda že sa tam nesmie vláčiť. Lososy stáli vedľa seba až bolo čierne dno, iba občas sa nejaký väčší okolo 80cm vtlačil na lepšie miesto a menšieho vytlačil až na hladinu, super zážitok aj bez prútu a nádherné miesto s historickým (kaštielom) hotelom z roku 1750 ...
Pepan | So 3.1.2009 18:07:55
Dnešní chytačka v Lukově u Moravských Budějovic skvělá. Skoro každý zachytal. Skvělé počasí ... Zítřejší návštěvníky čeká nová osádka pstruhů, tak se i já opět připojím.
mládě - Profil | So 3.1.2009 17:54:49
Poprvé jsme byli zkusit lov na dírkách, lapli jsme 4 pstruhy, ale asi 7 nám jich popadalo, docela velké ryby. Pěkná nová zkušenost....
Dejv - Profil | So 3.1.2009 17:51:07
Dnešní dírkovačka v -13°C s partou kámošů, loveni duháci standardních velikostí. Nebyl to sice zdolávací maraton, ale všichni jsme něco pochytali.
Jak vypadá dírka nebo duhák ví každý, tak sem dám radši fotku ledového horského pramene.
tench - Profil | So 3.1.2009 17:31:42
Dnešní dírkovačka s Blondakem v podolí......Na ledě lidí jak na Václaváku, řekl bych tak kolem 70ti....Blondakovi se zpočátku dařilo, velmi rychle vytáhl prvního pstruha kolem 30ti na rybí filátko a hned na to krasavce kolem 50ti (kvůli šetrnému zacházení nebyl ani změřen:-)...Pak už se ale záběru nedočkal. To já čekal na první záběr hodně dlouho, na malou mrtvou rybku přišel až asi po 5 hodinách lovu!!, ale očividně sem měl pouze smůlu, protože kolem se sem tam nějaký pstroužek vytáhl....celkem sem na konec vytahl 3 pstruhy, tatka, kterému jsem půjčil prut s twistrem si chytl 2 pstruhy.....Sice lov opět nedopadl podle mých představ, ale počasí nám přálo a ryb je ve vodě očividně dost, je to rukama:-))
Widlefix - Profil | So 3.1.2009 16:58:50
Dnes poprvé na dírách, parádní chytačka chyceno cca 15 ks duháka velikosti 25-40 brali na všechno i jedny zádička sem chytil :D
Mojo - Profil | So 3.1.2009 16:47:48
Tak i pstruhovka už je zmrzlá na kost, na ledě jen stopy od vyder mezi nezamrzlými očky...jenom procházka, chtěl jsem vidět volnou vodu a málem se nepovedlo ani to:( ať už je jaro...
Sp. - Profil | So 3.1.2009 16:45:10
Dnes Anthrax, Cico , Bičiak a ja.Niekolko zaberov bolo.Nejake plotice sa pochytali a jedneho kaprika som vytiahol ja.Tento rok prvy kapor, tak potešil.
iL3gAl - Profil | So 3.1.2009 16:00:22
Tak tenhle rok prvně na rybách zajeli jsme na dírky na Račickej kanál pěkně jsme zachytali ja chytil 7 ryb táta bohužel jenom jednu.Brali duháci a okounci.Vše plave dál.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
14:35Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
14:12Lov pod jezem v letních vedrech? 16
13:42🔥 Grill a grilování 🔥 588
13:07Rybáři vs ochránci přirody 90
12:33ATTs hlásiče a ATTx příposlech 548
9:55Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43Hlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
































































