- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
N22cruiser22 - Profil | Út 2.9.2008 20:26:02
dnes privlac s kamosem na rokitce docela dobry co hod to zaber vedcinou okoni , tlousti a sem tam bolen a 2x se vyvlykl siven
NHrouzek - Profil | Út 2.9.2008 20:09:38
Tahle výpravka nedopadla podle očekávání z 5nocí pouze dvě dobré.Talijáni nám to plašili večerníma výjezdama s hlasitým motorem(asi jednoválec) bak bak bak:-) Slovovali nám kousek od bojek sítěma asi nějakýho cípala.. Kteří tam jsou vyjetí.. První noc jsme ani pořádně nechytali.. problém s povolenkou.. A jako bonus 4den mě chytl moudrák takovým způsobem, že mě nelákalo ani zasekávat.. Nateklej jak meloun.. au:o) Takže jsme to zbalili.. a hurá k zubaři:-( Pár záběrů se povedlo, jeden sumík slušný.. Hák měl vražený za "čelo", bojoval neuvěřitelně, když jsem ráno přijel a táta mi popisoval jak to celé bylo,že hopsal po břehu atd, tak jsem koukál.... Problematické místo si žádalo tvrdší zdolávání, ale sumík byl tak silný, že dokázal brát z brdy i přes dotažený brzdové kolečko a pákou ve Fullu u multase. Bojoval za dva, ještě, že nespadl jinak by to byla podle boje minimálně 240ka:-)
Nlorpio - Profil | Út 2.9.2008 19:45:41
Dneska jsem vyrazil spulu s kolegou Stejkem dolu na Svratku do Pouzdran.Kazdej jsme si nakrmili delicku, ja s lizatkem a Stejk kulac.Lapali se skalaci.Spise mensi.Obcas cervenka, a vytahl jsem 3 kapry.Po obede jsem to zabalil a valil dom.Stejk tam zustava az do zitrka tak doufam ze dobre zachyta.....
Nkebator - Profil | Út 2.9.2008 19:00:52
Takze posielam nejake moje ulovky za celu sezonu, bolo ich viac, ale nemal som vzdy so sebou fotak a ostrieze dlanovych velkosti nefotim :-)))
NToufi - Profil | Út 2.9.2008 18:23:50
Parádní chytačka na sportovní vodě, kapříci 68cm/6kg a 72/7kg.
-Roman-
Díky za typ na koule.
NAngle face - Profil | Út 2.9.2008 16:59:30
Mno nedoufal jsem ,ale i tak jsem byl rád po týdnu rybka cca 25 jelčík na Lovec Rapy Salmo vyhořelo
Npira - Profil | Út 2.9.2008 12:46:22
Chvilka rano na jizere,v useku kde sem to chtel zkusit je vody aspon o metr mene,upravuji koryto,radeji jsem to nechal aby nejaky chytrak nerikal,ze se tam ryby zdrzuji z nedostatku vody:-( Tak jsem zkusil jina mista a vysledkem byl nejaky ten tloust,okoun a sticka 55 cm,co krasne zabrala skoro hned po dobadu salma hornet na hladinu a vyskocila s nim snad pul metru,bez lanka mi celkem zatrnulo,ale vse vydrzelo:-)
Nsnoopy - Profil | Út 2.9.2008 11:00:18
od rána vláčka, ale rybám se vůbec nechtělo spolupracovat, ani woblery, ani rotačky, ani gumy ani nic. opět nula. aspoň manželka vyzkoušela nový foťák, bohužel ne na úlovcích, třeba příště...
NBrkot - Profil | Út 2.9.2008 10:04:07
V neděli ráno jsem to byl na 3 hodky zkusit, cejni brali na hod a doslova na všechno.Povedl se jen jeden kapří dorostenec, ale na svojí délku byl ten lisáček solidně vypasenej...(o:
Nmacin - Profil | Út 2.9.2008 7:46:13
Víkend strávený s Jarou na svazové vodě. Oba jsme si posunuly naše osobáčky. Kapříci 88cm/14,3kg, 88cm/12,2kg a Jarův 83cm/12,2kg dlouhý šupi. Chytáno na směs Masson.
Nplavan - Profil | Po 1.9.2008 23:08:09
Dnešní podvečer a večer na Vltavě se vydařil. Zpočátku brali karasové a cejni na feeder, kvečeru brali cejni na boloňku a za tmy opět na feeder. U vody bylo překrásně a nechtělo se mi vůbec končit v deset. Mám rád, když není ani zima ani teplo a hmyz nekouše a to se dnes splnilo.
NRadža - Profil | Po 1.9.2008 22:56:34
Dnesni hodinova prochazka okolo reky se opravdu vydarila. Vyklubali se z toho 3 canati. Nejvetsi 57cm a ostatni okolo 30cm.
NPLCH - Profil | Po 1.9.2008 22:12:39
Na plavačku s troškou krmení pouze 4 rybky.... 2*plotka, lín, karas. Pak s kámošem na rybku na tři pruty a nic. Jojo, co by člověk neudělal pro třpytku( viz. foto s kámošem) :-))
NEnigma - Profil | Po 1.9.2008 22:01:12
Tato ryba se mi podařila chytit na písníku kde okolní rybáři neměli záběr tak, že úspěch který měl míry 80cm a 9kg.Radost byla o to větší, že se mi to povedlo na vlastnoručně urolované boilie sice ze směsi, ale upraveno o další dobroty dle vlastního receptu. Ryba byla samozřejmě vrácena vodě."Chyť a pusť".
NWorm - Profil | Po 1.9.2008 21:50:20
No, dneska zase nebyl "ten nahoře" asi doma, poněvač jsem nachytal ryb jak sra*ek.Po zhruba třiceti cejnech na plavačku jsem se pustil do vláčení-po chvíli candát na kopejtko cca 50+ pak 5ks bolena(40,3x55,60) a na závěr jsem po asi 10min boji přišel o vousa.Nevím jak byl velikej, ale viděl bych to kolem metru.Neměl jsem moc šanci, jelikož jsem měl 0,18ku a na ní kopyto, které mě nakonec zradilo-vyvlíknul jsem ho.A můj prut(to raději nebudu komentovat-zasvěcení vědí s čím vláčím)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
11:27NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 8
11:23N🔥 Grill a grilování 🔥 586
10:54NLov pod jezem v letních vedrech? 13
10:09NRybáři vs ochránci přirody 88
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...


































































