- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
cipa - Profil | Po 1.9.2008 9:57:45
Týden na D5 se nesl v totální pohodě a v parádním složení já, Peta, Vlasta a nerybář boban, který dělal srandu za srandou.Přes den vedro a ani vlnka k tomu totální špenát který se držel u břehu do 100m od něj i dál dva dny a akorát nám tahal vlasec, ale k rybám sice moc záběrů nebylo, ale něco se mi podařilo lapnout nej 92-12.5kg 2x87-12kg,81-11kg a 64,60 a 55 vše vráceno vodě a chytáno na Mikbaits šlapala jedna směs, kterou kvůli masařům nepovím.Zdravím Petu, Vlastu a bobana a těším se na další výpravu snima :-)
LudvaBrno - Profil | Po 1.9.2008 9:18:23
Za zvuků nějakýho SEMTEX Culture festivalu nebo tak něčeho vytaženo několik kapřích mláďat a cejnů, za nástrahu posloužily výrobky na bázi kukuřice a rohlíků. Větší ryby zřejmě vyděšené duněním basových kytar a bubnů utekli do nejbližší rezervace. Ostatně, měl sem sto chutí utéct taky, místama to bylo nelidský. Jakýho vocasa mohlo napadnout pořádat takovou obludnost uprostřed lesa kousek u rybníka? Kde má chudák rybář relaxovat?
snipe | Po 1.9.2008 7:42:53
V pátek večer na D5 a v neděli ráno zpět domů, kvůli narozeninám dcery. I tak velmi úspěšný lov. Kapři v rozmezí 11.5 - 17 kg. Vše bylo "pouze" o taktice krmení a přesnosti položení montáže.
Knapík - Profil | Po 1.9.2008 7:25:16
včerejší vláčka pod jezem nedopadla podle představ, na místě již byli přítomni 2místní dravcobijci s rybkama a prostor byl tudíž menší a navíc zbytečně poplašenej. Jeden z nich akorát kilnul štiku 63cm, já házel jak vůl, ale záběr se nekonal. Přesun vodou o kousek níž a zachytání proběhlo....bolínci, jelec a velmi mnoho okounů v rozmezí 15-25cm, takže jsem to nakonec zachránil.
snoopy - Profil | Po 1.9.2008 5:36:01
s kolegou poslední srpnová bivaková výprava - pátek čistá zero, sobota nějaký rybky přinesla - celkem 14 záběrů, ryby velikostně 62 - 83 cm, nejvíc kolem 70-75cm. neděle ve znamení velký zimy ráno a skoro nulového zájmu ryb.
Petrasek - Profil | Ne 31.8.2008 23:02:22
Asi by to chtělo důkladnější rozbor, ale lehce shrnuto... hafo dnů u vody, ještě hafovatěji kaprů, dva amurci a dokonce i nějaká ta trofejní fišla. Jen škoda, že jsem 4 hooodně pěkné rybky z vody nevydoloval. Ale alespoň je na co se těšit!tady je jeden z těch dobře rostlých:o)))
Petrasek - Profil | Ne 31.8.2008 22:57:56
první den výpravy skončil brutálním neúspěchem, jelikož jsem z 9 záběrů proměnil pouze dva. Jedna ryba na mne příliš nečekala a vydala se napříč rybníkem a skončila v keři, nelenil jsem a jel jsem pro ni na člunu. Oční kontakt s amurem okolo 90cm byl moc fajn, bohužel jen do doby než se mi během vyprošťování ta ruská mrcha vyháčkovala... poté přišel jeho mladší brácha, aby mi alespoň vylepšil náladu...
Boris - Profil | Ne 31.8.2008 22:05:46
Dnes vecerna dvojhodinova prechadzka s Mircom na novom mieste vyniesla na breh nejake ostrieziky, jalceky a medzi nimi aj jedneho 44cm krasavca
Sanča - Profil | Ne 31.8.2008 21:42:48
Počet chycených ryb: 0
Počer ztracených nástrah: 0
Takže plichta, to je solidní ne?
Master - Profil | Ne 31.8.2008 21:30:27
Původně jsem šel na amury z hladiny ale poté, co jsem viděl jak se ke mně žene hejno kachen lačných po mé nástraze jsem nahodil na plavajdu a na feeder. Oba pruty úspěšné po kaprovi, na feeder 60cm a na plavačku 57cm. Chytáno na kuku. Je vidět že kapříci rostou, škoda jen že nejsou vypasenější. Na fotce větší kapr. Foceno mobilem. Obě obludky si plavou dál...
doktor.fiSh | Ne 31.8.2008 21:24:54
Dnes to šlo, otec položená mrena 58cm a jednu malinkú... ja prívlač zubáč 43cm na 3cm kopytko :) pekný deň, večer trošku chladný (foto s mobilu, kvalita snímku zubáča nič moc, už to bolo za šera)
Antihlava - Profil | Ne 31.8.2008 21:20:53
Víkend na kamarádově chatě se nesl v duchu ráno ryby, odpoledne procházka po památkách a večer gril, maso, pivo, atd. Nádherná sázavská krajina. Na feeder ryby braly náramně. Ve vodě bylo spoustu překážek a dost ryb jsem ztratil. Ze sedmi kaprů se na břeh podívali dva. Další mi narovnal háček, jiný se vyhákl a ti ostatní si to okamžitě nasměrovali do vázek a vysvobodili se sami. Jinak pochytáno spoustu cejnů a plotic. Už vím jak na ně a brzy se tam vrátím :o)
Jarouš21 - Profil | Ne 31.8.2008 20:42:13
Dnes odpoledne jsme s trpkym vyrazili objevovat nová místa na vláčku.Chytili jsme spoustu rybek ve složení tloušť, okoun a potočák.Ke konci bráchovi spadla krásně vypasená štika +-70cm.
kanarek - Profil | Ne 31.8.2008 20:32:34
Tento trofejní krasavec byl dnes uloven po tuhém boji v krásném počasí .Pěkný den u vody .Ještě jsem chytil dva kapříky nějaký cejny .
TCorleone - Profil | Ne 31.8.2008 20:18:14
V pátek štiky docela kousaly. Totéž se však nedá říci o dnešním ránu. Konečné skóre pátek vs. neděle je jednoznačné - 4:0.
mikdandy - Profil | Ne 31.8.2008 20:02:19
Víkendová rybačka dopadla konečně celkem úspěšně. Chyceno zhruba 20 slušných kaprů, takže spokojenost. Všechno na tropical a guláš
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...


















































