- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Xerses - Profil | Ne 31.8.2008 13:01:35
Dnes ráno, zima jak sviňa, ale dravcom to zjavne nevadilo.
Jeden šťučí dorast a sumec 94cm.
(foto mobil)
PS: Nepúšťajte svoje mačky do lesa, behá tam nejaký nový predátor !!!
Bachy - Profil | Ne 31.8.2008 11:32:31
S rodinkou jsme se prošli kolem Moravice, mimo 15cm rybek se poved jeden větší, na vlastního goldíka potěšil.
kalaban | Ne 31.8.2008 10:42:46
Včera od páté odpolední do půlnoci s carpsonem na jedné svazovce nedaleko Brna. Náš předpoklad se potvrdil, nebyla to žádná velká hitparáda, ale nakonec sem vydoloval krásně stavěného šupináče 65 cm a 6,20 Kg. Udělal mi opravdu velikou radost! Bohužel v té euforii sem úplně zapomněl pořídit foto....:o))
Chycen na vlastní boilies a vrácen tam kam patří....
Míra G. - Profil | Ne 31.8.2008 8:17:00
Včerejší celodení lov na Berounce přinesl 3 kapříky a říčního obra zato v lese to vypadalo lépe
vydrýsek říční - Profil | Ne 31.8.2008 2:25:11
Tak včera večer na labi pokus ulovit ňákýho sumíka .chycen jeden candát 50cm bohužel sešitej jícen tak se svezl se mnou domů.jnak úplně bez záběru já a soused dohromady 3 tyčovky a naproti chlapi dalších 6 trhaček asi nějak neměli cuť ladina klidná byl slyšet jedinej kocour co zalovil asi tak 50 cm.ale počasí pěkný tak sem se aspoň podíval kam nemám jedit:):)
Martimo - Profil | So 30.8.2008 22:54:37
tak dnes sem byl otestovat poprve boilies od CDB prum. 2cm a prichut ryba a olihen.bez krmeni a nahozy s PVA snurou....no nejakych 6 zaberu z toho na brehu 2 ryby a jedna se vyhackovala zbytek byli jen jizdy ktere sem nestihl seknout.kapri 36 a 38 nemereno,nevazeno a vraceno vode:-D foto je z mobilu:-(
Marabu - Profil | So 30.8.2008 21:38:08
Tento týden na NM. Voda odporně zelená, ale náladu spravilo 11 vytažených sotvamírových kapříků.
paia - Profil | So 30.8.2008 21:25:33
Tak jsem byl dneska řádně otestovat novy dejcháče a vestu, po osmi hodínách vše šlape perfektně. Chytil jsem nepočítaně tloušťů (hodně přes 50 kusů), asi 15 potočáků a na marmyšku dokonce i mřenku. Musím konstatovat, že spodní tok Bystřičky je stejně zamořen tloušti, jako Sitka. Nej tloušť měl kolem 35 cm, bohužel fotku jsem udělat nemohl, protože se mi po vyfocení jednoho tlouštíka podařilo vykoupat foťák. Taky jsem zlikvidoval nezvykle moc rotaček, jedna zůstala na stromě, jedné jsem olomil špičku při zamáčkávání protihrotu a dvě jsem zohnul.
DirtySanchez - Profil | So 30.8.2008 20:57:45
2 hoďky vláčky na Slapech, po půlhodině candátek, pak už 0, neviděl jsem téměř zalovit, ale bylo kráááásně
jepice - Profil | So 30.8.2008 20:48:05
Na večer jsem šel pod můj oblíbený splav něco přes hodinku zasušit. Jsem si myslel, že dojdu a lipani budou už krásně sbírat a s houstnoucí tmou začnou sbírat potočáci. Ale to jsem se šeredně zmýlil. Koleček bylo jako šafránu a nabízenou muchu nechtěli. Asi 4 rybám jsem muchu vytrhl z tlamy a to i přes to, že jsem sekundu počkal v domění, že to je lipan, aby to líp sešlukl. No nakonec se jsem ušmudlil jednoho nanoproudníka a prutem sejmul netopýra. No, čekal jsem teda lepší koncert.
vanus20 - Profil | So 30.8.2008 20:18:57
Dneska to šlo na prd chytli sme male okouny a deme na candose tak se vam jeste ozveme aj s foteckou jak to dopadne:-D
FishmanAlda - Profil | So 30.8.2008 20:05:30
dneska na plavajdu mraky malejch kapriku cca do 35 ale spletlo se i par vetsich okolo 45-50 a par cejnku krasnej den stravenej u vody ;)
mládě - Profil | So 30.8.2008 19:49:07
Od úterý do dneška za kapry, celkem 15 kaprů, bohužel menší kategorie, ale zachytali jsme si.
bambus11 - Profil | So 30.8.2008 18:49:07
S Davcikem jsme dnes závodili u libeňského mostu, byl to urputný boj, vyhrál jen o jednu rybu... Skončilo to 0-1 :-))) Lapen jen jeden ušmudlaný cejn cca 30, bylo vedro a jezdili tam furt nějaký lodě, který dělaly nehorázný vlny...
Abe - Profil | So 30.8.2008 17:24:01
Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.Jsem to dnes zatočil do Ponětovic, pod zahrádkama klid, sice trochu zeleniska ale vítr a vlny se během chvilky postaraly o čistou hladinu..přišlo pár karasů, kapříků a cejnků...tohle byl kapřík (foto)
esoxx - Profil | So 30.8.2008 12:32:51
Štěstí se už asi opravdu unavilo......štěrkáč obležen, tak jsem zkusil místní jez na řece (od 10h), navíc proti slunci, po hodině 1 okounek se "žraločí tukovou ploutvičkou", a pak rána do prutu.......měl jsem wolfram, čekal jsem štiku, ale krásný boj na hladině, u břehu jsem nevěřil....parádní potočák 43cm zvedl osobáček o 7cm......že nám tu plavou pstruzi, jsem netušil....
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...















































