- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
ERNI - Profil | Pá 29.8.2008 15:56:13
Tak jsem zavítal poprvé na Labe spokojenost na první seznámení nádhera 30 Cejnů ,7Kapříků ale pouze vše do 60.
Mladý rybář - Profil | Pá 29.8.2008 15:40:35
Tak nakonec se chytli 3 candatci 36,40,42cm a vsichni byli vraceni vode. Fotky jsou foceny mobilem takze kvalita neni nic moc.
vydrýsek říční - Profil | Pá 29.8.2008 14:42:49
pokus na řece o ulovní nástražky na sumce dopadl tak,že sem chytil jednu 20 cm plotici a nekolik okounu a hrouzku
Master - Profil | Pá 29.8.2008 14:37:08
I přes krutou kosu a hrozný vichr se pár rybek nachytalo. Na plavačku (rohlík) 2x perlín solidní velikosti kolem 30cm, 3 střední plotky. Na vláčku se povedli 3 vykrmení okyši (1x 30+). Rybou dne byl asi duhák cca 40cm též na vláčku, který se vyjímal nádherným ORANŽOVÝM pruhem na boku. I přes bouřlivý křik okolo sedících dědků- masařů "sežer ho" jsem všechny ryby vrátil jejich domovu. Foto mobil...
carp petr | Pá 29.8.2008 13:09:06
Tak jsem byl s kamarádama na čtyřdenní výpravě a celkem se povedla, ale bohužel brala jen menší kategorie. I přesto jsem byl spokojen a hodnotím tuto výpravu jako úspěšnou. Klukům se sice tak nedařilo ale mě celkem přálo.Největší kapřík měl 69 cm.Překonat šedesáticentimetrovou hranici se mi podařilo ještě dvakrát a to 65 cm špígl a 61 také špígl.Dálší špígláci byli menší a to lehce přez padesát.Poslední kapřík byl nejhezčí měl sice pouze 43 cm ale byla to dá se říct koule.Měl snad 43 i na výšku.Kapřík na fotce má 69 cm.Celkem jsme chytili asi 20 kaprů a kamarád chytil pěkného amura.
Rybkin - Profil | Pá 29.8.2008 11:44:26
Ranní vláčka s Benáteckým dravcem.Našli jsme nádherný místa ale rybky moc nekousali,přemluvili jsme jen pár tloušťů,okounků a jednoho potočáka
R3MMY | Pá 29.8.2008 10:32:29
vcererejsi vlacka prinesla bohuzel jen 1 ulovek a to stiku 47 malem mi vzala prut do vody :D sem delal u brehu kokotiny a najednou flak a prut se ohnul :D ale prestoze byla jen 1 priroda krasna pocasi hezke proste pohoda
IgorKlucka - Profil | Pá 29.8.2008 10:21:51
IgorKlucka - Profil | Pá 29.8.2008 10:11:10
Štika 61 cm, byl proveden pokus vráti rybu zpět do vody, bohužel byla asi dost bodlá i přesto, že chycena na jednoháček a hrouzka cca 10 cm, při kuchání nalezena v břiše plotice 24 cm!?
snoopy - Profil | Pá 29.8.2008 9:41:38
dráždění bolenů nakonec nevyšlo tak jak by mělo, moc nelovili, navíc foukal vítr, ryby se jak naschvál přesouvaly vždycky k druhému břehu, čistá nula.
plavan - Profil | Pá 29.8.2008 1:32:04
Večerní feederovačka do půlnoci na Vltavě v hlavním městě za účasti Přemka a mojí maličkosti se vydařila, ale nebylo to jako včera na Labi. Přemek samozřejmě počkal až si sbalím suchý podběrák a lapil velikého mrmloně a donutil mě vybalit znovu ručku s očkem. Toho cejna zdolával jednu minutu a vytáhl ho 0:10 hod, z čehož vyplývá, že chytal " po zavíračce ". Neberte to prosím jako žalování, jenom to hlásím. Můj mrmloň na malé fotce je o dost mladší než ten Přémův. Ještě bych chtěl podotknout, že sledovat při fídrování osvětlené pražské nábřeží je něco úchvatného. Až mě drtí, že příští týden se bude doba lovu zkracovat.
PLCH - Profil | Čt 28.8.2008 22:00:48
Chtěl jsem chytit candáta a to se mi bohužel aj povedlo. Nějak jsem to navázal a šupl tam 10cm plotku (na splávek s chem. světlem). Asi po půl hodině se mi udělala na navijáku brutální smyčka ( jak je patrné na fotce). Opravdový balzám na nervy ve tmě, doporučuji. Už jsem to chtěl rvát a asi 1m od břehu se mi rozjel splávek, chtěl jsem navinout a samozřejmě chuchvalec jak blázen... nemoh jsem zaseknout a tak jsem zahodil prut a stahoval ručne :-(( Ve tmě všude chuchvalce vlasce a zažraný candátek 35cm... vyndal jsem mu jeden trojhák, jenže z něj začala valit krev. Bohužel jsem ho musel vtit protože by na 100% zdechl. Rozhodně nejhorší lov v tomto roce. :-(
Gratulace a pochvaly čekám v plkárně :-//
jepice - Profil | Čt 28.8.2008 21:59:53
S Pájou a Držmou jsme vyrazili asi na 4 hodiny muškařit na řeku. Ze začátku sice voda netekla a ta sušina nebyla úplně ono, ale jak se voda zvedla, tak jsme se dočkali koleček ve větším množství. Jen trefit tu správnou muchu, to bylo umění. Nakonec jsem kupodivu já dopadl nejlíp, 11 potočáků, z toho asi třetina nad 30cm, zbytek nad 25cm. Držma chytl asi 6 potočáků, ale dost mu jich popadalo a Pája se nakonec musel smířit s 2 potočáky. Takže na můj vkus vydařená akce, ryby jsem pochytal pěkně stavěné, bojovné, ve skvělé kondici, do toho sluníčko a teplo, takže si nemůžu stěžovat.
OG - Profil | Čt 28.8.2008 21:40:32
Tak jsem chtěl dnes pokřtít nový proutek a naviják nějakým pěkným kapříkem a vono prd. Ryby vůbec nežraly nebo tam prostě nejsou :-)
stagy - Profil | Čt 28.8.2008 21:28:44
Za dva dny dvanáct slušnejch kaprů....Chytáno na Suprafish+GLM extrakt,+ lososovej olej+AMK Losos......supr lov
další
další
farnas - Profil | Čt 28.8.2008 21:27:24
hruza a des no nic po dvou hodinach na labi v litomericich na vlacku ani drb
22cruiser22 - Profil | Čt 28.8.2008 17:59:21
dneska skvela vlacka i mucha proste lepsi to mohlo bejt ale spokojenost se dostavyla spousta sivenu cca10 naky mali potocaci a tloust
Dejv - Profil | Čt 28.8.2008 17:27:41
4-denní lov přinesl spoustu krásných kapříků, převážně lysců 50-65cm. Větší se nám vyhýbali a jeden se pravděpodobně i spálil, ale po chvilce se vyřízl. Tak zase příště....
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
23:09NLov pod jezem v letních vedrech? 8
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....



































































