- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
snoopy - Profil | Po 25.8.2008 23:25:43
za pět hodin vláčení jeden candátek a jeden bolen, candoš na rapalku, bolen na salmo. jinak jeden utržený hornet a asi pět rotaček. nic moc :-(
devils9 - Profil | Po 25.8.2008 22:12:00
Dneska ráno pokus o candáta na rybku se lapl jen jeden dorostenec,okys a nakrmil jsem stiku +-30cm, která mi urafla hrouzka. Večer jsem to šel zkusit hned na prvni nahoz zaber a zase nakrmená štika +-50 opet to ukosla a pak kdyz jsem dal lanko tak ani prd. Candatek nepřišel tak jsem zkusil woba. Na hloubce za šera rána do prutu ohli feeder,ale nakonec se to vyplo diky bohu byl to můj starý známi sumec Mobidick.
baitruner2 - Profil | Po 25.8.2008 21:19:10
Dnes pokus o candata na vlacku ze brehu a za 3h ani drbanec!Takze bezrybka:-(Snad to pujde na podzim:-)))
Obcas neco zabouchalo u hladiny, ale tot vse:-)Petruv Zdar
doktor.fiSh | Po 25.8.2008 21:14:01
Dnes sa darilo, a niečo sa aj chytilo... pstruh 45 na nymfycky od berkley. ďakujem ivanovi.v že ma na ne napašmal, skúšal som hlavne tie. Keby nebolo jeho asi by som ho nelapol :) ešte jalce 40+
HP - Profil | Po 25.8.2008 20:59:10
V neděli odpoledne a dneska jsem byl testovat pravý závodní krmení od kluku z BJ a čekal jak se budu jevit u nás v rybníku. Povedlo se mi ulovit spoustu krásných cejnu a plotic, ale kapříky které jsem čekal žádné. Největší radost mi tak udělalo toto hádě.
reniva - Profil | Po 25.8.2008 20:56:10
něco málo z návštěvy Jižní Moravy v Brodu nad Dyjí kluk si dobře zachytal jinak to bylo trošku slabší ale krásné prostředí a taky dobrá nálada prostě bylo supr...
stetek - Profil | Po 25.8.2008 20:55:27
Dnes opět na......braly spíše menší kapřící a běličky ale povedl se i jeden kapřík 45...na forpas 0,12 celkem zábava...
Tomajo - Profil | Po 25.8.2008 20:49:33
chvilka času mě vytáhla na krátkou vláčku. Parádně jsem si to užil, jeden candátek a spousta jelců.
pira - Profil | Po 25.8.2008 20:33:18
Asi dve hodky vlacky prinesly zhruba 10 rybek ve slozeni okoun a tloust,bohuzel velikost obcas pokulhavala:-(
jepice - Profil | Po 25.8.2008 19:22:37
S Pájou jsme vyrazili muškařit asi na 2,5 hodiny, ze začátku to sice vypadalo na nymfu, ale pak se začaly dělat kolečka a tak jsme měli jasno, že se půjde do suchý. A celkem se to vyplatilo, já chytil 6 potočáků a Pája 4. Většina ryb měla lehce přes 30cm, nádherně stavěné ryby, vysoké, vykrmené a bojovné. Takový ryby chytám rád. A navíc se mi povedla malá kuriozitka- chytil jsem Páju za čelo. Takže jsem musel peanem provést takovou menší operaci. Prý ho to ani moc nebolelo. Takže pěkná chytačka, bylo celkem pěkně, jen nemuselo téct tolik vody.
Ladiss - Profil | Po 25.8.2008 18:20:33
Za 6 dní jsme s kolegou nachytali pres 100 kapru v rozmezi 6-11 kg.
Super rybacka.Nejvice fungovalo boilies dabelska merry + amk olihen od CDB.
kamcasik - Profil | Po 25.8.2008 18:13:01
85 cm a 14 kg,
82 cm a 11 kg Plavou zpět, u 85 staré zranění o kterém se vědělo, ošetřeno desinfekcí, tak to snad trochu pomůže.
mládě - Profil | Po 25.8.2008 17:55:10
Vláčka tentokrát dopadla o něco lépe, chyceni 3 okouni a 2 boleni a dvě ryby se mi setřepaly, ale už dlouho jsem navytáhl žádnou štiku :-(
vydrýsek říční - Profil | Po 25.8.2008 16:43:09
dnesni vláčka s Armagedonem a R3MMY se nesla v duchu štiček a okounů.Ven se podívalo cca 25 štiček a asi 10 okounů občas ňáký ten klacek ci kus hadru. ale nevím co to bylo ale asi ňáký kus masa nastražnýho na šnůrce viz obr.
Brkot - Profil | Po 25.8.2008 15:34:48
Včera jsem byl dopoledne na Berounce, i přes větrné počasí brali cejni jak o závod a na břeh se podívali také 2 kapříci 49 a 61.Velmi příjemná rybačka.
Petr Koch | Po 25.8.2008 15:18:48
Sanča - Profil | Po 25.8.2008 14:21:17
Včerejší výprava za objevením dalších úseků Vláry skončila dobře. Našel jsem si další potencionální fleky. Vyvláčel jsem svého prvního hrouzka(reguler na 00 třpytku) a ouklej. Pak mi ucvakla štika horneta a párkrát mi zalovila jedna ryba po woblerovi, když jem jí ho hodil prakticky na hlavu, jednou jsem ji měl i chvilku na prutě. Příště, je v pěkné tůni, z tama určitě neodpluje.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Stav vody v okolí
| Praha-Libeň (Rokytka) | 20 cm | |
| Praha - Vysočany (Rokytka) | 10 cm | 0.24 m³/s |
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
17:46Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 2
17:17Lov pod jezem v letních vedrech? 0
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
15:07Rybáři vs ochránci přirody 86
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24Diskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21Poradna: Sumcařina 2574
6:48Staré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














































