- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
frenki - Profil | Ne 15.6.2008 9:58:34
Pánové tady pár foteček z letošní výpravy do Norska. Ryby moc nebraly kvůli stále se měnícímu počasí ale i přes to jsme něco chytli.
Pokki - Profil | Ne 15.6.2008 9:51:51
Tak jsem byl na řece od pátku 17:00 do neděle 6:00. 2kg boilie vanilka+ mušle a krmící směs 3kg, vytěžil jsem z toho pouze 3 jízdy, proměněno jen tloušť 30cm a kapřík 40cm. Voda klidná mírně kalná. Spousta rybářů, ale co jsem viděl všichni měli utrum...Alespoň byl klídeček :-)
Dejv - Profil | Ne 15.6.2008 9:06:55
Dnes ráno pokus o ufeedrování nějakého kapříka nevyšel zas tak podle plánu. Pouze spousta cejnů střední velikosti...
Žralok 007 | Ne 15.6.2008 9:05:29
Tak dnes jsem prolomil smůlu od 16.00 do 21.00 jsem chytl malého cejna
1 kapra 48 cm a taky 1 kapra cca 42 cm a k tomu pěkné počasí = super rybačka na moravě.
Lubík - Profil | So 14.6.2008 23:12:54
Dnes s Matesem po náročném dnu na hodinku u vody. Rybky ve složení 2*ostrá, ploťka,po dlouhé době hrouzek a vůbec poprvé na Svitavě přišel karas. Zdarec
mrkva - Profil | So 14.6.2008 22:59:01
Dnes jsem si zašel opět na ryby, sice jen na chvilku, ale i tak sem neco málo chytnul: 2 líny, a 2 kapříky 44 a 54cm... největším překvapením byl záběr od štičky, který do metru fakt moc nechybělo, ale nějak moc se se mnou na 0,14mm vlasci nemazala, a za chvilku byla fuč... škoda... ještě teď se třepu, když na to myslím...
tench - Profil | So 14.6.2008 22:39:40
Včera jsme to s kamarádem lehce přepískli za výčepem jednoho z vysočinských barů, a tak jsem konečnou domluvu (sraz ve 3:30 před chalupou) bral spíše jako nerealizovatelnou. Nicméně můj spolehlivý kamarád již po 3 hodinách, před pátou ranní zvonil u mé chalupy na kraji vísky:-) Po mé neskutečně chaotické rychlopřípravě jsme vše naházeli do jeho favoritu a s neskutečnou opicí (:-) vyjeli směr Nové Město na Moravě. Po krkolomné cestě, co jsme úměrně aktuálnímu stavu xkrát přejeli správnou odbočku, jsme stanuli na hrázi "koupaliště".Chytali jsme zhruba na středu rybníka, já na položenou a kolega na feeder. Po celou dobu lovu přicházel jeden krásný záběr za druhým a my nachytali mraky ryb ve složení desítek kapříků okolo 25 cm,spousty sotva mírových línků, plotic, 1 pěkného tlouště a dva kaříky lehce nad míru. Pak ale přišel problém, zpočátku se zdající nepříliš podstatný, nakonec podstatný velmi - neměli jsme s sebou žádné pití a na ostrém dopoledním sluníčku nám bez něj nebylo zrovna nejlépe. Napadlo mě zaskočit na hráz do "bývalého" občerstvení, jestli by nebylo něco k pití. Jedinou možností byla voda z kohoutku, pro níž si našel ochotný pan správce jediný komentář: "nevím, jak to vypadá ve studni, ale my to pijem". Nakonec jsem tuto možnost s radostí uvítal, ovšem rybniční voda byla proti této lahůdková, o čemž se později přesvědčil i můj kamarád, a tak nakonec nebyl zbytkový alkohol jediné, z čeho nám bylo špatně......
Fabios | So 14.6.2008 21:37:35
Příjemně strávené odpoledne, devět kapříku 33 - 46, líni, cejni, karásci a tahle "zlatá rybka":-) vše vráceno zpět.
22cruiser22 - Profil | So 14.6.2008 21:26:16
jepice - Profil | So 14.6.2008 20:25:43
V poledne jsem vyrazili asi tak na 5 hodin chytat s kolegy krtkem a Kamčatkynem. Já zkoušel děličku a zbytek odhoz, který fungoval o něco líp. Já za celou dobu chytil jen 1 perlína, ale za to pěkně vybarveného a celkem velkého. Kamčatkyn chytil 2 líny a krtek kapra 49cm, 2 líny a karase a pár ryb jim spadlo. Šlo vidět, že kluci na místě ryby měli, ale nástrahu nevzali.
Celkem příjemný lov, jen jsme od toho čekali víc. Den nám zkazil jen jeden klučina kolem 4 až 5 let, kterej byl na chytačce společně se svým dědou a promenádoval se furt kolem nás s takovým hákem na sumíky. Když jsme odjížděli, tak Kamčatkyn zjistil že s brzdama není něco v pořádku. Po bližším prozkoumání jsme zjistili, že ten chlapec dal ten hák do brzd, takže sundat kolo, vytáhnout peanem ten hák a dát kolo zpátky. Když jsme to šli oznámit jeho dědovi, že mohl mít na svědomí i něčí život tak na to odpověděl jen něco jako "Hajzlik jeden..." a jinak žádná omluva, nic. Příště by si měl děda toho zmetka líp hlídat.
schiwa - Profil | So 14.6.2008 20:17:33
Od včera přes noc na zahájení, na rybičku pouze jeden candátek.Zkusil jsem vláčet a během 2hodin se mi podařili dva candátci a pár kudel, jedna větší přes 90 se mi setřepala po čtvrthodinovém souboji, když už byla skoro v podběráku.
Georgino - Profil | So 14.6.2008 19:53:46
Dnešní lov tloušťů na třešně společně s Mr.Stickem dopadl poměrně dobře, ke spoustě průměrných ryb jsme přelstili i několik větších a Mr.Stick na třešeň dokonce kapra lehce nad 50
Angle face - Profil | So 14.6.2008 18:09:31
jiricek - Profil | So 14.6.2008 18:02:10
Dva dny s feederem na Labi,chyceno několik cejnů,cejnků,plotic,kapříků,karasů - nádherný odpočinek.
Rados - Profil | So 14.6.2008 13:19:31
Opět pěkná chytačka na boilie AQUABORNE směs mušle-kreveta za asistence mého syna.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 21.3 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 246 cm |
Kde to žije - všechna témata
13:42🔥 Grill a grilování 🔥 588
13:39Lov pod jezem v letních vedrech? 15
13:36Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 13
13:07Rybáři vs ochránci přirody 90
12:33ATTs hlásiče a ATTx příposlech 548
9:55Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43Hlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....

















































