Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

Stavba - Profil | Čt 16.4.2015 20:54:22

16.4.2015 - Plzeňsko
Zahájení se neslo v obvyklém duchu, takže z toho byla vydařená okounovačka. Nikoho dalšího jsem na potoce nepotkal, okouni pěkně zobali jak plech, tak gumu, takže spokojenost. >> Stránka diskuse

    Stavba - Profil | Po 6.4.2015 14:51:26

    6.4.2015 - Plzeň-jih
    Až na ten občasný vítr se sněhem dneska parádní rybačka.... >> Stránka diskuse

      Stavba - Profil | Po 17.11.2014 11:55:29

      17.11.2014 - Plzeň-jih
      Kudličky koušou o 106, ale větší ne a ne přijít..... >> Stránka diskuse

        Stavba - Profil | Ne 16.11.2014 12:48:49

        16.11.2014 - Plzeň-jih
        Ráno vláčka na řece s mrtvou rybkou. Kudly byly náramně při chuti. >> Stránka diskuse

          Stavba - Profil | So 15.11.2014 11:46:29

          15.11.2014 - Plzeň-jih
          Ranní okounovačka na řece. Občas se připletla kudla. Jen ty větší okouni se mi pořád vyhýbají. Potom přesun na stoják cíleně na štiky, ale tam už jsem byl mezi bobkařema marnej..... >> Stránka diskuse

            Stavba - Profil | Út 22.4.2014 15:13:06

            22.4.2014 -
            Kontrola stavu raka kamenáče na potoce dopadla na výbornou a něco se i chytlo.... >> Stránka diskuse

              Stavba - Profil | Po 21.4.2014 13:19:00

              21.4.2014 - Plzeň
              Po delší době dnes ráno srkačka a nebo kdo chce vznešenějším názvem method feeder. Pochytáno 11 kapříků, hromada stříbrňáků a pár cejnů. Občas se nedaly stíhat 2 pruty. >> Stránka diskuse

                Stavba - Profil | Ne 20.4.2014 12:19:59

                20.4.2014 - Bradava
                Tak takhle zlikvidovali pěknou tůň pod mostem. Ještě loni jsem tam pochytal docela slušnýho potočáka. Občas kudla, tloušť ale třeba i kapr nebo lín. Ještě se tam můžou opět šťáhlavský rochnit s agregátem a je hotovo.

                Pochytáno pár okounků, tloušť a pidi potočák. Porušil jsem RŘ a "škodnou" pustil zpět, tam kam patří.... >> Stránka diskuse

                  Stavba - Profil | Pá 18.4.2014 20:26:48

                  18.4.2014 -
                  Dneska celodenní vláčka v neznámých končinách. Až na ten déšť to bylo super. Pochytáno spousty granulí, siven a několik potočáků. Zítra repete. >> Stránka diskuse

                    Stavba - Profil | Pá 25.10.2013 10:52:23

                    25.10.2013 - Plzeň-jih
                    Ranní okounovačka. Kolega navrh přihodil 2 candáty. Až na to lupení bylo fajn. >> Stránka diskuse

                      Stavba - Profil | Po 16.9.2013 16:32:38

                      15.9.2013 - Plzeň-jih
                      Včera jsem se do nich nechtěně trefil. 3 sumíci do 90 a dalšího jsem nedokázal zastavit. Jeden se chtěl se mnou projet autem... >> Stránka diskuse

                        Stavba - Profil | Pá 21.6.2013 8:45:24

                        20-06-2013 - Plzeň-jih
                        Tak dovolená pomalu končí a ještě jsem si nešah na šestifouse. Předchozí večery úplně mrtvo, ale včera jsem tomu dával naděje. Hic a dusno jak kjáva, za kopcem se to valilo, všude kolem blesky. Snažil jsem se vydržet co nejdýl, ale když kolem začaly padat stromy, bylo načase jít. Rolnička zacinkala jednou. Batman to napálil do šňůry a hodil placáka do vody. Jinak nic, mrtvo. No snad příště. >> Stránka diskuse

                          Stavba - Profil | So 15.6.2013 18:37:47

                          15-06-2013 - Plzeň-jih
                          Chvilku na pstruhovce..... Teď nezbejvá nic jinýho než čekat....:) >> Stránka diskuse

                            Stavba - Profil | So 15.6.2013 0:35:14

                            14-06-2013 - Plzeň-jih
                            Po delší době pokus o hada na řece. Za světla slušně kousali trumeni, potom nastoupili ježdíci. Po 10 se pověsila jedna žížala. Potom se dost ochladilo a kromě pár drbanců už nic. >> Stránka diskuse

                              Stavba - Profil | Ne 21.4.2013 12:43:48

                              21-04-13 - Plzeň-jih
                              Procházka kolem pstruhovky. Bohužel o salmonida jsem nezavadil, ale povedlo se aspoň 6 okounků. >> Stránka diskuse

                                Stavba - Profil | Ne 27.1.2013 16:17:53

                                27-10-2013 - Plzeňsko
                                První letošní dírkovačka. Sice jen na skok, ale dokonce se i něco chytlo, takže spokojenost. >> Stránka diskuse

                                  Stavba - Profil | So 21.4.2012 18:38:06

                                  21.4.2012 - Bradava
                                  Tak zahájeno na pstruhovce. Hned na úvod jsem zakopnul o mrtvýho ježka, po 5 km utrháno za bambilion a výsledkem byl jeden spadnutej pidi potočák, jinak bez kontaktu. Tahle voda je mrtvá. >> Stránka diskuse

                                    Stavba - Profil | So 20.8.2011 0:15:29

                                    19.08.2011 - Plzeň-jih
                                    Dnešní pokus o hada a Cčko na řece vůbec nevyšel. Lov od začátku znepříjemňoval švec, nemilým překvapením byl úlovek sumečka amerického (3 ks). Finále uzavřel zlomený prut a utržený šestifous. Snad příště. >> Stránka diskuse

                                      Stavba - Profil | So 18.6.2011 23:08:09

                                      17.6.2011 - Ouslava
                                      bolínek, pár tloušťů a ňákej pruhatec. 2 metry od břehu spadlo prakticky zdolaný C 80+. Nechápu :-( >> Stránka diskuse

                                        Stavba - Profil | Pá 1.10.2010 19:51:01

                                        1.10. 2010 - svazovka
                                        klasicka bobkarina s rohlikem prinesla kapra 45 a stiku 86 cm, 4,70 kg. dneska spokojenost. foto mobil >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.