Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NFisherman95 - Profil | Út 24.3.2009 19:41:37

tresčí játra bohužel né domací to bych se potřeboval naučit

    NFisherman95 - Profil | Út 24.3.2009 19:40:24

    abul-luba >> abul >> jak to děláte ?

      Nabul - Profil | Út 24.3.2009 19:35:43

      svaca >> Jeto jak srovnávat domácí uzený s kupovaným.Obojí je dobrý a každý jiný.

        Nsvaca - Profil | Út 24.3.2009 19:24:42

        abul-luba >> abul >> me taky chutnaji to jo.loni v srpnu jsme si tam vezli i sklinky na zavareni a stejnak sme se na to nedostali vraceli jsme se vzdy pozde, pak vse filetovat. clovek je pak rad ze si vecer sedne na terasu a da si pivaka zaslouzenyho.jatra jsem mel zatim jen ty kupovany lisi se hodne kdyz si je udelas sam?

          Nabul - Profil | Út 24.3.2009 19:21:05

          svaca >> Játra to je delikatesa taky to tam děláme ale máme to rozdělený.Čistím ryby dělám filety a švica dělá balíčky a pak dělá játra jen čistí po třech dnech kdy je toho víc to zavaříme výjde to na dvě várky za dovolenou.

            Nsvaca - Profil | Út 24.3.2009 18:56:41

            Fisherman95 >> nedokazu si predstavit prijit z celodeni rybacky a pak zavarovat jatra:)ja byl vzdy rad ze jsem se najedl dal par piv a pak vytuhl jak malej

              NFisherman95 - Profil | Út 24.3.2009 18:40:52

              Dej do hrnce vařit vodu(na 2 kg jater 2,5l vody)osolenou 6.vrchovatými lžícemi soli.Játra oper,odstraň blány.Nákrájej na přibližně stejnou velikost,dej do vařící vody a od okamžiku varu vař 10 minut.Předem si nachystej řádně umyté skleničky,na dno 1 menší bobkový list,2 kuličky nového koření,6 kuliček pepře.Horká játra naskádej do sklenic cca 0,5 cm od vrchního okraje.Nyní totéž koření co jsi dal na dno sklenice dej na játra a dolej až po hrdlo olejem.Otři ubrouskem a zavíčkuj.Nyní sterilizuj (při varu 20 minut)v nějakém velkém hrnci, který v Norsku najdeš. Pak pomalu schlaď ať sklenice neprasknou a ulož do chladna.Po 24 hodinách sterilizaci opakuj. Nech si chutnat.

                NFisherman95 - Profil | Út 24.3.2009 18:40:46

                Lauri >> jj musím říct jak jste už dávno mluvili o těch giant jidhead tak to chceme take zkusit třeba se něco povede. Ješte sem dám recept na zavaření tresčích jater.

                  NLauri - Profil | Út 24.3.2009 18:15:23

                  Fisherman95 >> jojo pěkné, bydlení není zase tak důležité, důležité je aby jste si to pěkně užili a hlavě si dobře zachytali, ale myslím,že to na Hitře není problém

                    Nivanv - Profil | Út 24.3.2009 17:39:03

                    OG >> v r 2007 som bol na hitre presne vtedy, ako pises. to pocasie nam nevysloa ryby brali velmi slabo. nemali sme ani my rybu nad meter. tohto roku tam idem znovu, ale po skusenostiach z poslednych 2 rokov o 3 tyzdne pozdejsie

                      NFisherman95 - Profil | Út 24.3.2009 16:05:14

                      OG >> No super... Ještě jsem se chtěl zeptat. Jak jste chytali ? Pilkrování nebo přívlač ? Jestli přívlač, co jste používali za návnady ???

                        NOG - Profil | Út 24.3.2009 16:02:01

                        Fisherman95 >> připrav se na extrémní změnu počasí. Když my jsme odjížděli tak u nás bylo 26st C, ve skalách v Norsku bylo místy 5cm sněhu a na Hitře bylo kolem 6st.C

                          NFisherman95 - Profil | Út 24.3.2009 15:51:50

                          OG >> no já pojedu poprvé tak snad jedu 9.dubna tak uvidíme

                            NKAMZÍK - Profil | Út 24.3.2009 15:47:29

                            OG >> u p.Wohanky na kvenvaeru je to super byl jsem tam dvakrat a ted jedu po treti:-)

                              NOG - Profil | Út 24.3.2009 15:35:21

                              Fisherman95 >> Byl jsem tam v roce 2007 na konci dubna. Byl to takový zlom kdy se teprve zlepšovalo počasí. Ryby se nachytali ale spíš menší, tresky tmavý do 40cm, pollaci kolem 70cm a obecňačky do 90cm. My jsme našli pod vodu kopec kde bylo 15m a pak to klesalo na všechny strany na 80m. Kolem kopce bylo plno tresek tmavých a když návazec propadl pod ně tak tam byly obecňačky a pollaci.

                                NFisherman95 - Profil | Út 24.3.2009 15:27:50

                                OG >> Ano, jedu s panem Wohankou na Hitru do kempu Kvenvaer. Díky za upozornění. Ty si tam byl ?

                                  NOG - Profil | Út 24.3.2009 15:19:50

                                  Fisherman95 >> jedeš s Wohankou do Kvenwaeru, žo jo? Ty baráky jsou super, jen se nesmíš v opilosti moc pohybovat u otevřených prosklených dveří. Hrozí pád do moře :-)

                                    NFisherman95 - Profil | Út 24.3.2009 14:42:56

                                    Lauri >> A tady bychom měli bydlet. Hezké, ne ?

                                      NFisherman95 - Profil | Út 24.3.2009 14:41:42

                                      Lauri >> Budeme jezdit v těchto loďkách

                                        NFisherman95 - Profil | Út 24.3.2009 14:40:44

                                        Lauri >> Ahoj, jak je ?

                                          Červené karty: 46547513248512348941