Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Pařezz - Profil | So 27.9.2025 16:45:59

Eman. >> už jsem doma. V restauraci na dorado jsem byl 2x. Na grilu to umí skvěle, to je bez debat. Očekávání při chytání v mělkých zátokách nemám žádné. Je škoda poškozovat háčky malé rybky. Prut jsem vytáhl za celý týden až v samém závěru. Ten trolling v Chorvatsku vzhledem k počtu lodí na vodě je problematický. Navíc letos jsem měl na palubě jen lidi, co nikdy nebyli na jachtě. Ale zvládli vše perfektně. Ono se tomu chce pověnovat, aby to k něčemu bylo. Třeba někdy…..

    pier - Profil | So 27.9.2025 16:42:43

    Eman. >> Co mě akorát trochu zaráží je,že to máte včetně hlav.
    V Chorvatsku jsem nikdy nebyl takže možná to tam dělají jinak,ale v Řecku, Turecku atd jsem vždy dostal jen chapadla..
    Nevíte někdo jestli to má nějaký důvod?

      pier - Profil | So 27.9.2025 16:38:26

      hechtmrk >> tak tohle se ovšem jí očima!👍

        hechtmrk - Profil | So 27.9.2025 16:27:02

        pier >> letos v Senji byl k mání jen chobotnicový salát, pár jich padlo za oběť

          1Mara - Profil | So 27.9.2025 16:17:48

          Eman. >> to vypadá moc pěkně 😉

            pier - Profil | So 27.9.2025 16:09:07

            hechtmrk >> a je to tady!
            Hechtmrkovo sezónní týrání kolegů právě vypuklo..
            Čeká nás těžkých 6-8 měsíců...
            Jinak ty chobotnice to je prostě pecka, když už jsem někde v teple chodím na ně někam ob den.
            Už jsem narazil i na něco jako směs s mušlemi.
            Ale stejně , pokud se jím to povede, grilovaná je topka

              Eman. - Profil | So 27.9.2025 15:43:06

              Plne súhlasím. Chobotnica je top. Dvakrát sme boli na grilovanú a dvakrát na smaženú. 🤌👌

                hechtmrk - Profil | So 27.9.2025 13:53:03

                Já dnes křížil Norsko s Chorvatskem. K obědu jsem prvně prubnul blitvu s krumpirom a k tomu keler na másle. Jako, celkem to ušlo😉

                  hechtmrk - Profil | So 27.9.2025 13:43:43

                  pier >> to bych upřednostnil i já, 🐙 to je moje

                    pier - Profil | So 27.9.2025 13:14:34

                    Eman. >> ty chapadla naoroti taky nejsou marné 😉
                    Žena si objednala, že?😁

                      doktor multiplikator - Profil | So 27.9.2025 0:54:59

                      Eman. >> takze mas splnene:))

                        Eman. - Profil | Pá 26.9.2025 22:46:51

                        Pařezz >> Ale zase je fajn si ísť len tak zahádzať na rodinnej dovolenke a nič pritom neočakávať. Nech sa šťastena prejaví! 😉 Ja som bol zhruba takto naštelovaný. A nakoniec so videl dorado len v reštaurácii na tanieri. 😂

                          Pařezz - Profil | Pá 26.9.2025 21:27:44

                          Řízek 5,125 >> já to říkám pořád, jen to občas nedodržuji. Je potřeba rozlišovat rodinnou dovolenou, rybářskou dovolenou a jachtařskou dovolenou. Příště pruty neberu. To chce tady cílenou výpravu a pronajmout si tu nějaké plavidlo.

                            Řízek 5,125 - Profil | Pá 26.9.2025 21:04:35

                            Pařezz >> ano, tohle je obzvláště frustrující:-)

                              1Mara - Profil | Pá 26.9.2025 20:48:48

                              Pařezz >> :-)))

                                Pařezz - Profil | Pá 26.9.2025 20:47:51

                                1Mara >> dělat kapitána a rybáře je těžké. Ještě jsme stihli druhý obrat pod plachtami, ryby všude okolo. Wobler na dlouhý nához byl v krabičce v podpalubí. Video má 46 sec, za 2 minuty bylo po všem. I Wayne Gretzky občas mine branku 😁.

                                  Řízek 5,125 - Profil | Pá 26.9.2025 20:43:34

                                  Pařezz >> asi by bylo lepší - do toho hned nahodit.

                                    Řízek 5,125 - Profil | Pá 26.9.2025 20:42:12

                                    Pařezz >> to se někdy stává, ryby můžou být dost selektivní, nebo je to lovící hejno o pár kusech, který jsou už v okamžiku protažení nástrahy pryč. No, tedy znovu:-)

                                      Eman. - Profil | Pá 26.9.2025 15:34:49

                                      access >> Máš pravdu s tou biedou. Väčšina tu chytá miniryby na plávak s priebežným prikrmovaním. A na to kašlem.
                                      Chodil som len na kamene na konci pláže vedľa hotela. Na hodinku si zachádzať. Ešte to možno raz skúsim, naposledy, zajtra už letíme domov. 🫣

                                        1Mara - Profil | Pá 26.9.2025 11:26:25

                                        Pařezz >> no ty krávo a ani záběr. To nasere tohle.... pěkný jinak, užívej 😉

                                          Červené karty: 46547513248512348941