Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Siven Polní - Profil | Po 28.7.2025 8:41:54

doktor multiplikator >> 👌Irsko, nebo jsi jinde?

    Řízek 5,125 - Profil | Po 28.7.2025 8:19:12

    Pedro1 >> chytil sem jich pět, focen jen jeden:-)
    leda pak na tzv. talířovém zákoutí, ale z toho opakovaného obrazu by jistě některé mrkmeny mrdlo, včetně Tebe.
    Takže mi můžeš poděkovat:-)

      Pedro1 - Profil | Po 28.7.2025 7:50:35

      Koukám že ten vlk je něco jako náš cejn, je ho všude jako hnoje, akorát tam kam jezdí Řízek je to vzácná ryba:-)

        doktor multiplikator - Profil | Ne 27.7.2025 22:22:27

        Siven Polní >> tiez som zdrhol, ale travy oberam ze az

          Řízek 5,125 - Profil | Ne 27.7.2025 20:25:45

          Pařezz >> dávám tak dva a půl metru, možná i tři. A lehčí nástrahy na silným fluo nebudou dobre chodit, dle kolegy Predyho, není důvod mu nevěřit. Jinak nástrahy - tak chytej s 30g, aspoň tě nebude mít co rozptylovat:-)

            Pedro1 - Profil | Ne 27.7.2025 19:54:17

            Siven Polní >> Jak jednoduché!

              Pařezz - Profil | Ne 27.7.2025 16:59:44

              Řízek 5,125 >> Díky, ušetřil jsi mi pár tisíc 😁. Každopádně nástrahy 40 g budu muset koupit. Kolik metrů FC máš před nástrahou?

                doktor multiplikator - Profil | Ne 27.7.2025 16:32:08

                Siven Polní >> jo

                  doktor multiplikator - Profil | Ne 27.7.2025 16:29:29

                  Řízek 5,125 >> moc citas plky vyrobcov ale prax je ina

                    Řízek 5,125 - Profil | Ne 27.7.2025 15:42:13

                    doktor multiplikator >>
                    Vybaven páčkou Fall Lever. Rozšiřte svou strategii lehkého jiggingu o pádové akce!
                    GRAPPLER CT, široce používaný pro jigging v pobřežních vodách, byl modernizován. Nový GRAPPLER CT je vybaven páčkou Fall Lever a osvědčenou funkcí protipotápění. Rychlost potápění jigu lze nyní volně nastavit jedinou páčkou a protipotápění dokáže přesně reprodukovat rychlost potápění. Tělo HAGANE a dlouhá jednoduchá rukojeť se vyvinuly pro silnější navíjení. Agresivní hra začíná v okamžiku uvolnění spojky. Rozšiřte své strategie lehkého jiggingu!

                    :-))

                      Řízek 5,125 - Profil | Ne 27.7.2025 15:36:04

                      Siven Polní >> to je fakt pěkný. Gratuluju.

                        Řízek 5,125 - Profil | Ne 27.7.2025 15:35:18

                        Pařezz >> jak sem to viděl letos, klidně by ti stačil prut na vertikalku.
                        Chytal sem hlavně 40 g, hloubka do 30 m, hlavně proto, že na ten jig byly pořád záběry, tak nebyl důvod to měnit.
                        30 g mi už pocitově přišlo málo, ale to bude subjektivní.
                        Jinak do driftu je i na tyhle hloubce 60 g málo.

                          Řízek 5,125 - Profil | Ne 27.7.2025 15:30:59

                          doktor multiplikator >> dyt je to naviják na light jigging, má to přímo v popisu, a já provozuji light jigging:-)
                          Ale jinak nerozporuju.

                            Siven Polní - Profil | Ne 27.7.2025 15:17:45

                            doktor multiplikator >> Asi tisíckrát. Letos jsou to moje první ryby na přívlač, to mluví za vše.... Jako hodně tě chápu, tohle je super - hlavně se mi líbí tahat to v příboji.

                              Eman. - Profil | Ne 27.7.2025 15:06:44

                              Na velku rybu musi mat clovek udicu hrubu ako rucka od metly. Minimalne. :)

                                doktor multiplikator - Profil | Ne 27.7.2025 14:56:45

                                Siven Polní >> lepci nez svratka

                                  doktor multiplikator - Profil | Ne 27.7.2025 14:53:12

                                  Řízek 5,125 >> bolo by dobre nevymislat kokotiny a vyriesit jigging ovym navijakom, co uz si za te prachy mohol mat, hezky cesky, hlava panirkou pomazana

                                    1Mara - Profil | Ne 27.7.2025 14:33:50

                                    Řízek 5,125 >> na pořádnou rybu musíš mít pořádný prut, pak nebudeš ztrácet pěkné ryby .-)))

                                      Pařezz - Profil | Ne 27.7.2025 14:12:05

                                      Řízek 5,125 >> díky moc. A nástrahy 30 g a hloubka do 20 m? Asi bych mohl použít prut 30 - 80 g, co mám u nás na vertikálku a potom se uvidí. Bez osobní zkušenosti je to těžký rozhodování.

                                        Siven Polní - Profil | Ne 27.7.2025 14:00:36

                                        Dnešní vycházka (druhá).

                                          Červené karty: 46547513248512348941