Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

Pařezz - Profil | Út 22.7.2025 18:06:02

Řízek 5,125 >> tady dnes změna teploty vody. Horních třicet centimetrů je v pohodě, hlouběji teplotní šok. Vyřešil jsem to tak, že jsem se “otočil” a ležím na hladině na zádech :-). S braním ryb to jde s kopce :-(.

    pier - Profil | Út 22.7.2025 18:03:27

    Chlapi chtěl bych se zeptat na techniku práce s pilkery cca 100g v hloubkách kolem 50 m
    Jedná se mi samozřejmě o Norsko.
    Pokud něco takového děláte, spouštíte nástrahu dolů v neustálém kontaktu s pruhem,nebo ji jakoby nadhodíte a necháte volně padat než se opět dostane do kontaktu...
    Chápu možná přihlouplá otázka , ale jen se učím 😉dik

      Řízek 5,125 - Profil | Út 22.7.2025 17:33:39

      maximotak >> leda:-)
      Btw-rodbuilding mi vůbec nepripominej - jako kdyby měl den 30 hodin, tak by to pak možná šlo.

        doktor multiplikator - Profil | Út 22.7.2025 16:45:31

        maximotak >> tak potom je linej se i nazrat

          maximotak - Profil | Út 22.7.2025 15:26:01

          Pedro1 >> s takovym barakem, jako ma M., podle mne nejak zvlast liny byt nemuzes. Ale ty narazis asi na jeho rodbuild. obdobi, je tak?

            Pedro1 - Profil | Út 22.7.2025 15:12:20

            maximotak >> Jakože tak línej, jako chorvati?:-)))

              maximotak - Profil | Út 22.7.2025 14:29:22

              Řízek 5,125 >> ty uz si treba myslej, ze jsi mistni, resp. zdomacnelej...

                Řízek 5,125 - Profil | Út 22.7.2025 13:07:20

                Rastislaf >> ne, a to kolem mě už asi tak 3 x jeli - policie, nicméně - třeba si mě už pamatují z loňska a predlonska a...:-)
                Ten divný člověk na malé modré lodi s malým motorem..ten je neškodný a má dycky všechno:-)
                Brancin pěkný, ale zásadní ryba to není, dneska sem to zase zkoušel a prd...

                  Řízek 5,125 - Profil | Út 22.7.2025 13:04:26

                  Pařezz >> takže moře u nás 24, a teď se to stále tzv. otáčí,takže možná ještě míň.
                  Teploty vzduchu taky podobné:-)

                    Rastislaf - Profil | Út 22.7.2025 8:33:30

                    Řízek 5,125 >> Brancin parádní, ty mám na gril nejraději. Také to letos asi zkusím, ale to říkám každý rok a pak vezu prut jen tam a zpět a ani na něj nesáhnu. Měl si už kontrolu povolenky?

                      1Mara - Profil | Út 22.7.2025 6:28:48

                      Řízek 5,125 >> ty voe bacha na ty trojháky :-)))

                        doktor multiplikator - Profil | Po 21.7.2025 21:21:27

                        Řízek 5,125 >> neska na rezna

                          Řízek 5,125 - Profil | Po 21.7.2025 21:21:19

                          Pražmy stále neberou.

                            Řízek 5,125 - Profil | Po 21.7.2025 21:15:22

                            1Mara >> mali rybar i mala lica.
                            Tamto na lodi nemám:-)

                              1Mara - Profil | Po 21.7.2025 17:57:49

                              Pařezz >> No to je na mě pořád studený, ale určitě bych to dal už jenom kvůli tomu že to je moře :-))) Polaky na 10m. je paráda :-))

                                Pařezz - Profil | Po 21.7.2025 17:54:57

                                1Mara >> díky. Hmm….,, to by se mi líbilo :-). Ryby jsou, ale hledáme. Zatím to vypadá, že za týden spálíme 150 l benzínu. Polaky chytáme standarně na 10 m. A moře má aktuálně 20,5 stupňů.

                                  1Mara - Profil | Po 21.7.2025 17:02:46

                                  Řízek 5,125 >> nemáš tam na lodi tuhle kamarádku ? :-))

                                    1Mara - Profil | Po 21.7.2025 16:52:15

                                    Pařezz >> Tak to je velká paráda a i ti závidím :-))))) Takhle by to bylo dobré, jen kdyby ta ryba byla ve velkých počtech a u břehu :-))))) užívejte, tady ted chčije a ochladilo se :-)))

                                      Pařezz - Profil | Po 21.7.2025 16:20:16

                                      1Mara - 19.7.2025 11:53:28 >> tak moře dnes 18 stupňů. V zátoce muselo být aspoň 21, když jsem v ní vydržel bez pocitu zimy 20 minut. Předpověď počasí na příští 3 dny přes třicet. Místo kulichu jsem si měl vzít plavky. Koupání plánujeme i na příští dny 😁

                                        Řízek 5,125 - Profil | Po 21.7.2025 15:56:27

                                        Pedro1 >> ještě není všem dnům konec:-)

                                          Červené karty: 46547513248512348941