Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NPařezz - Profil | So 19.7.2025 21:15:56

Řízek 5,125 >> to mě nepřekvapuje. Já ji nazývám hovnožerkou. Je jasné, proč 😁

    N1Mara - Profil | So 19.7.2025 16:19:30

    Řízek 5,125 >> užívej si Martine 😁

      NŘízek 5,125 - Profil | So 19.7.2025 13:23:44

      čolkař,zloch >> nahodil sem jen kvůli fotce na Mrk:-)
      Btw-na většině videí ze shore jiggingu z mediteránu- přijdou k vodě, nahodí a hned tahají rybu 3 kg plus, takže půl hodina je až až:-))

        NŘízek 5,125 - Profil | So 19.7.2025 13:21:20

        Pařezz >> já na nic nekoukám:-)
        Vezme to i oblada.

          N1Mara - Profil | So 19.7.2025 11:53:28

          Pařezz >> díky :-) Tak hezky si to tam užijte :-))

            NPařezz - Profil | So 19.7.2025 11:52:39

            1Mara >> mezi 15,5 a 16 stupňů.

              N1Mara - Profil | So 19.7.2025 11:02:04

              Pařezz >> Kolik st. má moře u vás ? Díky :-)

                N1Mara - Profil | So 19.7.2025 10:37:05

                Pařezz >> No jo, to jsem o 200km. výš a ještě ke všemu hned na otevřeném moři, tak si to užívejte, tam snad ryba bude na pohodu :-)) Dole na Hitře lidi nadávají že ryba není a hlavně autobusy s cestovkou jsou poloprázdný .-)

                  NPařezz - Profil | So 19.7.2025 9:44:07

                  Řízek 5,125 >> tak zkouším jigging a funguje dobře, jak na obecné, tak na kelery a dokonce mi to vzal i malý mník notný kus nade dnem. Nekoukej na navázané háčky, byla to improvizace :-).

                    NPařezz - Profil | So 19.7.2025 9:40:36

                    1Mara >> střední Norsko, oblast Vikna.

                      N1Mara - Profil | So 19.7.2025 4:58:34

                      Pařezz >> tak to je paráda, kde jste ? 😉🫠

                        NPařezz - Profil | So 19.7.2025 0:16:59

                        1Mara >> dnes na večer první výjezd na tři hoďky a synek hned druhá ryba metrový keler, záběr 10 m pod lodí, max 100 m od břehu, na gumu, co u nás používám na candáty.

                          Nčolkař,zloch - Profil | So 19.7.2025 0:16:08

                          Řízek 5,125 >> najezdili jsme kolem Madagaskaru a Nosy Be během týdne s trollingem asi 420 km, občas popping a třeba 6-8 hodin bez záběru, doufat že za 30 minut uděláš rybu je naivní, ale třeba jsi štísko 🤔

                            NŘízek 5,125 - Profil | So 19.7.2025 0:02:55

                            čolkař,zloch >> nebyl čas. Ale jigging z lodi provozují poctivě.

                              Nčolkař,zloch - Profil | Pá 18.7.2025 23:54:25

                              Řízek 5,125 >> no to ses moc nepřetrh 👎

                                NŘízek 5,125 - Profil | Pá 18.7.2025 23:52:23

                                Shore jigging, Markos Vidalis by mohl být spokojený, dal sem tomu tak 30 minut a prd:-)

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Pá 18.7.2025 22:21:46

                                  1Mara >> tam je teplo jako tady:-)

                                    NPedro1 - Profil | Pá 18.7.2025 8:01:56

                                    Řízek 5,125 >> Pěknej holdegron:-)

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 17.7.2025 22:43:00

                                      Řízek 5,125 >> jo jo

                                        NŘízek 5,125 - Profil | Čt 17.7.2025 22:05:09

                                        Eman. >> ale jo, dobrý, akorát je to dimenzovaný na ryby 5 kg plus...:-)
                                        A ty zatím nepřišly, ale až to jednou přijde...., budu připraven:-)
                                        Chvilku mi trvalo, než sem se s tím krátkým jig prutem naučil házet, ale teď už dobrý.

                                          Červené karty: 46547513248512348941