Mořský rybolov

Moderuje: Lauri Profil

Jakou techniku lovu upřednostňujete na moři?

A) plavaná8%

B) položená5%

C) přívlač51%

D) pilkrování17%

E) feeder6%

F) muškaření10%

G) jinou4%

Od 28.2.2012 hlasovalo 937 čtenářů.

NEčko - Profil | Ne 8.3.2009 19:01:41

Používam vlasec, chcel som rozprúdiť debatu na túto tému. Rád by som sa dozvedel výhody šnúry alebo vlasca pri love na mori od starých morských vlkov. Akurát som dokončil pár nadväzcov na tresky (za 8 dní frčím)...

    NLauri - Profil | Ne 8.3.2009 10:36:55

    Ečko >> na vše mi stačila, fire line crystal 0,17mm,ale na pilkrování je docela dobrá šňůra Penn 51kg, a na systémky třeba 0,80mm vlasce.

      Nbarn - Profil | So 7.3.2009 23:21:57

      Ečko-a ty?:-)nazdar chlape já šnůru.

        NEčko - Profil | So 7.3.2009 22:34:06

        Na tresky používate šnúry alebo vlasce?

          NLauri - Profil | So 7.3.2009 11:53:26

          leica >> to máš ještě dost času, já jsem se balil dvě hodiny před odjezdem a stejně jsem měl spoustu věcí které jsem ani nevyužil.

            NLauri - Profil | So 7.3.2009 11:51:27

            hering >> zajímavá barva,do jakých hloubek jste je dostali? A jak daleko za lodí jste je vláčeli?

              Nleica - Profil | So 7.3.2009 8:59:52

              Ja už pomaličky balím veci, lebo 2.5. štartujeme, aby som potom zbytočne nestresoval, mama včera piekla jedného z tých žralokov a myslela si že je to malý krokodíl, tak sme sa potom na tom zabávali... príjemný víkendík

                Nhering - Profil | Pá 6.3.2009 19:10:50

                Tady dávám foto toho taildencera od Rapaly.Později jsem hodím i fota těch mých top nástrah.Nějak to tento týden nestíhám.Jsou jarní prázdniny a děti chtěj pozornost.

                  NLauri - Profil | Pá 6.3.2009 12:51:00

                  leica >> já to měl tak napůl, půlku výpravy s prutem a půlku s foťákem

                    Nleica - Profil | Pá 6.3.2009 12:42:24

                    pekné zábery len čo je pravda, tento rok budem aj ja viac fotografovať..

                      NLauri - Profil | Pá 6.3.2009 7:41:06

                      hering >> my jsme to zkoušeli na Magnumy,ale jak říkám skoro bez úspěchu.

                        NLauri - Profil | Pá 6.3.2009 7:19:26

                        Ečko >> bylo to na www.rybolovnorsko.cz a je to myslím žralok sleďový - Lamna nasus

                          Nmaras - Profil | Pá 6.3.2009 6:39:37

                          Lauri >> jj to uz je poradnej kus

                            Nhering - Profil | Čt 5.3.2009 22:43:38

                            Lauri:My jsme na Woby dobře zachytali,ale jedině troling.Pokud to bylo klasický vláčení tak jedině malý polaci kolem ostrůvků.Nejlepší byli taildancery od rapali.Zítra ho nafotím a dám to sem.Na ten troling to byla docela zábava.Nebyl problem ryby do 8Ocm.Zajímavé bylo,že po poměrně razantním záběru se ryba nechala v klidu vézt a teprve až se zastavila loď tak začala při zdolávání klasicky bojovat.

                              NEčko - Profil | Čt 5.3.2009 22:43:09

                              Lauri >> To je z nórska? Je to Poartbeagle dorastá do 250kg... lovia sa aj v Írsku.

                                NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 22:39:31

                                .

                                  NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 22:38:54

                                  Ečko >> tady máš ještě nějaké norské žraloky

                                    NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 22:12:31

                                    hering >> my jsme zkoušeli tahat ty velké Rapaly ale bez většího úspěchu, jenom když jsme tahali za ebou gumy tak se občas spetl pollack nemo dorš.
                                    Ty máš nějaké úspěchy na woblery?

                                      NLauri - Profil | Čt 5.3.2009 22:08:30

                                      maras >> tady máš ještě jednoho ďáblíka http://www.rybolovnorsko.cz
                                      105cm,takového jsem ještě neviděl

                                        NEčko - Profil | Čt 5.3.2009 22:08:17

                                        Len to počasie keby bolo lepšie. Z 10 výprav na more minulý rok boli len 2 v pohode... ostatné buď sme nešli alebo sme to preblili :-) V podstate nie ani s kým na ryby chodiť. loď na more stojí 500-600eu na deň a dať dokopy partiu rybárov je nadľudský výkon... Nechytajú sa tu také trofejné tresky ale dajú sa rôzne žraloky, morské úhory, veľké raje a podobné morské obludky tu je kontakt na kapitána čo s ním najčastejšie chodíme http://www.galwaybayfishing.com/en/home sú tam pekné fotky. Rád by som niekedy do nórska na tie veľké tresky a halibuty to musí byť "jízda" Pekný deň v Írsku je výnimočný (foto)...

                                          Červené karty: 46547513248512348941