Feeder v závodním stylu - řeka Bečva

Diskuse k rybářskému videu Feeder v závodním stylu - řeka Bečva

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.12.2020

NRAJA - Profil | Čt 3.12.2020 19:28:49

Ciffik >> V 18:24 vidím nejaký podberák, ale len na zemi :-) teraz mi odpovedz?

    NPetovsky I - Profil | Čt 3.12.2020 19:26:03

    Martin M. - >> Parádní video 😉 koukám i že jsi si našel nového filmaře 😁👍

      NBacha San - Profil | Čt 3.12.2020 19:21:29

      Martin M. - >> Nejsem závodník, ale rád chytám precizně. Zajímalo by mě, proč na 15m pruty 380cm a proč košík 60g+futro, když pruty jsou značeny 50g?
      Jinak video jako vždy poučné:-)

        NCiffik - Profil | Čt 3.12.2020 19:20:22

        RAJA >> Na některých záběrech jde vidět, že pokud má ruku „suchou", tak si ji, předtím než sáhne na rybu, namočí o stěnu podběráku...

          NRAJA - Profil | Čt 3.12.2020 19:18:18

          RomanS >> Len som videl rybku priamo v rukách bez použitia podberáku priamo po vylovení.

            NRomanS - Profil | Čt 3.12.2020 18:54:55

            RAJA >> má mokrej podběrák, máchá se v kuklách...

              NRAJA - Profil | Čt 3.12.2020 18:51:00

              Video pekné, naučné, hlavne pre mladých pretekárov. Nedá mi ale, zareagovať, tož moja otázka: Čo tak namočiť pred vyhačkovaním trochu ruky? Alebo sa mýlim?

                Njpavmrk - Profil | Čt 3.12.2020 18:47:55

                Ahoj, dekuji za video a zajimave postrehy ze zavodniho feederu. Uz vim, ze toto nikdy nebudu chtit delat, protoze si jdu na ryby odpocinout :-) a kdyby tam jeste bylo detailneji zabrane zabery, tak by to bylo jeste vic super :-)

                  Nclovek1 - Profil | Čt 3.12.2020 18:35:38

                  Martin M. - >> Martine parádní video👍👍👍👍👍,​ má to spád, dokážeš zaujmout a udržet pozornost a dát mnoho užitečných rad. Krásně sestříhané. Děkuji. PS: dala by se sehnat modrá kšiltovka MRK.CZ?

                    Ncechura09 - Profil | Čt 3.12.2020 17:58:09

                    Ondřej Macků-Maca >> Mám v kamionu minutu na to, jet víc jak 90. Pokud tu minutu překročím, následuje zápis tachografem na digi kartu a možný trest až rok zpětně.
                    Počítání jsem se naučil a sžil se s ním.

                      NMartin M. - Profil | Čt 3.12.2020 17:17:14

                      Ondřej Macků-Maca >> ja si to se stopkama v takovem tempu moc neumim predstavit, asi bych ztratil disciplinu a prestal je furt zapinat a sledovat. Samozrejme se to s nimi da taky, ale delas zbytecne kroky, ktere lze preskocit.

                        NOndřej Macků-Maca - Profil | Čt 3.12.2020 17:03:35

                        Martin M. >> Proc je pocitani pro tebe jedina mozna varianta? Proc ne stopky? Jedu na stopkach a v pohode, pocitani me otravovalo(kecam, umim jen do deseti)

                          NBery. - Profil | Čt 3.12.2020 16:55:16

                          Po 15 minutach jsem si rikal,ze uz to bude jen o stereotypním nahazovani,sekani a zdolavani. Ale ty si dokazal sypat dalsi a dalsi informace. Pekny,moc pekny.

                            Nkubah - Profil | Čt 3.12.2020 16:05:47

                            Martin M. - >> super, paráda...

                              NNavrc - Profil | Čt 3.12.2020 16:04:39

                              Martine, povedlo se a za mě vůbec nevadí, že není od profi kameramana. Kamarád to zvládl za jedna a ty střih taktéž 😉

                                Ncechura09 - Profil | Čt 3.12.2020 16:00:31

                                Martin M. >> Videu není co vytknout,
                                Má dynamiku, není dlouhé, skvělý koment. za mě jasná jedna.

                                  NDědek - Profil | Čt 3.12.2020 14:46:21

                                  Fajne to je, konečně další video.

                                    Nvanvan - Profil | Čt 3.12.2020 14:24:50

                                    Pěkné jako vždy. Jen mě zamrzelo že díky nějakým lemplům to teď na Bečvě ještě dlouho a dlouho nepůjde.

                                      NMartin M. - Profil | Čt 3.12.2020 12:42:17

                                      Než se někdo zeptá - video jsem natáčel s kamarádem, který není kameraman, s neprofi kamerou a neprofi vybavením, a pak jsem jej sám stříhal, defakto jako svou prvotinu. Takže to co vidíte je takové mé cvičení, jak na to. Příště to snad bude lepší.

                                        Červené karty: kagilchgrad