Feeder na velké řece - 2. část

Diskuse k rybářskému videu Feeder na velké řece - 2. část

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 25.2.2020

Njá 2 - Profil | St 26.2.2020 10:51:19

Martin M. >> Já vím, ale máš v tomhle můj velký obdiv... Já ještě pochopím, když někdo tápe a optá se na něco konkrétního zkušenějšího, ale jaký háček, vlasec krmítko, prut a návazec a jak dlouhej a jaké krmení a kolik červů a můžu jít večer, nebo až ráno?

Hmmm tak tolik peněz za ty háčky nedám!

Jinak video hezké

    NMartin M. - Profil | St 26.2.2020 10:47:57

    já 2 >> v pohode, nic hrozneho se tu nedeje.

      Njá 2 - Profil | St 26.2.2020 10:42:43

      Jak to tady čtu, dospěl jsem opět k názoru, že ryby jsou mnohem mazanější než jsem myslel, budu muset vyhodit všechny háčky, protože ryby bezpochyby berou jen na jeden druh

        NMartin M. - Profil | St 26.2.2020 10:32:04

        eq >> hline ja "Terre de Pardubice Pepa Konopasek" :) Takova normalni hlina z pole, ani moc jilovita, ani moc pisecna, ani moc humusova. Nejsem odbornik na hlinu, resim to odhadem a jestli mi to podobne fungovalo v podobnych situacich. Podle mne hlinu jako "lepidlo" nebo "zatez" do proudu muzes chapat v plavane, ale u feederu o ni premyslim spise jako o "urychlovaci" rozpadani smesi a pomeru jedle a nejedle slozky krmeni. Je klidne mozne, ze hlinou delame krmeni rybam mene prijatelne a o to ochotneji vezmou nastrahu. Popravde hlina neni nic, za co bych dal ruku do ohne, ze vim a verim, kdy kde a proc funguje. Takovych veci mas ale kolem chytani mnoho. Treba kdo pozna, jestli mu pomohla anglicka vlocka nebo jestli je lepsi mrtvy cerv nebo zivy cerv, a kdo z tech, kdo to odhadnou ci uhadnou zna i duvod?

          Neq - Profil | St 26.2.2020 10:05:30

          Aká pôda bola daná do krmiva a koľko sa doporučuje dať do prúdnej vody, kde treba používať cca 150 gramové krmítka. Ďakujem za odpoveď.

            NMartin M. - Profil | Út 25.2.2020 18:39:12

            Jinak pokud jste nevideli prvni dil, tak tam se daji taky najit odpovedi https://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=49146

              NMartin M. - Profil | Út 25.2.2020 18:37:38

              hank >> snad Maver Katana 1130 nebo tak neco. Velikost po mne nechtej, maji nejake nestandardni cislovani. U jinych znacek bych rekl, ze to byla velikost 12 nebo 10.

                NMartin M. - Profil | Út 25.2.2020 18:36:08

                projector >> rucni vyroba od cloveka, ktery uz to nedela.

                  Nprojector - Profil | Út 25.2.2020 17:58:25

                  Můžu se zeptat co je to za krmítko na tom videu ?

                    Nhank - Profil | Út 25.2.2020 17:42:23

                    Martin M. >> co to bylo za hacky ? kazdej vyrobce to ma jinak velikostne, abych mel predstavu .

                      NDědek - Profil | Út 25.2.2020 17:41:59

                      Martin M. >> Díky, šlo mi primárně o tu kroucenku... Já už se bez ní u košíků nehnu.

                        NMartin M. - Profil | Út 25.2.2020 17:39:12

                        hank >> 0.13mm a hacek cca 12 nebo 10.

                          NMartin M. - Profil | Út 25.2.2020 17:38:49

                          Dědek >> ano, bez obratliku.

                            NFeederman@ - Profil | Út 25.2.2020 17:38:31

                            Jako vždy moc přínosné a zajímavé podívání :)

                              Nhank - Profil | Út 25.2.2020 17:34:41

                              martine jakej si tam mel navazec a jakej si mel hacek ?

                                NDědek - Profil | Út 25.2.2020 17:07:42

                                Martin M. >> Martine, nevím jestli mi to ve videu uteklo, ale zeptám se. U krmítka máš kousek kroucenky a do ní dáváš potom návazec?

                                  NMarNus - Profil | Út 25.2.2020 11:22:19

                                  Ahoj Martine, děkuji ti za obě videa, do kterých jsi, opět a nenápadně, nacpal i pro nás laiky strašnou spoustu důležitých věcí. Stejně tak jsem rád, že jsi vzpomněl i pletenku a její pro a proti. Vždy se na tvá videa dívám s chutí a opět jsi mě ty a samozřejmě i celý tvůj tým, který za tím stojí, nezklamal.
                                  Děkuji ti.

                                    NMartin M. - Profil | Út 25.2.2020 10:48:58

                                    erin >> reknu ti, jak by to dopadlo. Mel bych chvili pocit, ze na tom nezalezi, ze je to hodne podobne, ale pak bych jednou nezachytal, pak nekdy zase ne a hledal bych, kde je chyba. A vratil bych se "pro jistotu" k te navnade, ktere jsem vice veril. Cele to je o duvere a tu nam dava nejen vlastni zkusenost z rybolovu, ale i jak se nam navnada libi jako cloveku (vune, zpracovani, obal, dostupnost) a co o ti rikaji rybari, kterym verime (clanky, videa, kolegove...). A budme uprimni, duveru nam zveda i vyssi cena. Fakt si netroufam odhadnout, kolik rybaru dokaze objektivne posoudit, jestli jim jedna navnada dlouhodobe funguje vice nez druha a kdy a kde a jestli tento odhad prebije "nerybarske" pocity z navnady (dostupnost, cena, obal, vune, reference...).

                                      Nerin - Profil | Út 25.2.2020 9:22:46

                                      zaujimave by bolo zistit, ze o kolko klesne pocet ryb ak by sa pouzilo lacne krmivo s minimom zivej alebo iba s jednou plechovkou kuku. Ja vacsinou pouzivam to lacnejsie cca 1e/1kg a stale mi to vrta hlavou co keby som chytal na 4e/1kg a dal tam 1l zivej

                                        NPepaK - Profil | Út 25.2.2020 9:16:54

                                        Pěkné, poučné, prostě super. Jen jediná věc mě na Labi zklamala. Malá druhová pestrost. Chápu, že to bylo "závodní video", kde se prezentovala strategie i taktika, že cejn je dobrá cílová ryba, že jich je tam asi hodně, ale chtěl bych díl III se směskou.