Mrtví sumci skončili na skládce

Autor diskuse: Vašek74 - Profil , 17.6.2017

MISO* - Profil | Pá 30.6.2017 16:13:07

zdevac >> nezda sa mi rozumne stracat s tebou dalej cas, neviem o co ti ide. mysli si co chces. na vagnera tu bolo povytahovanych uz tolko rukolapnych dokazov ze je to krivak, ze ja viac nepotrebujem. co si mysli on, a ako zije je mi uplne uprdele.

    zdevac - Profil | Pá 30.6.2017 16:09:26

    MISO* >> A to je právě ten omyl :-) Obecná definice svině neexistuje, dotyčný je svině jen pouze podle tebe. A naopak, podle jeho měřítek můžeš být sviní ty a může o tobě říkat on to samé. Takže sorry, ale ne. Voda se vaří na každého stejně, postižení neštěstím nebo nemocí budou chudáci stejně jako bohatí, čestní lidé i hajzlové. Ale pokud ti to pomáhá přežít, klidně si to mysli i nadále :-)

      luban ca - Profil | Pá 30.6.2017 15:32:26

      Řízek 5,125 >> Samozrejme ,pri týchto merítkach,beriem späť:-)

        Drinks - Profil | Pá 30.6.2017 15:26:05

        :)))

          MISO* - Profil | Pá 30.6.2017 15:26:00

          zdevac >> mylis sa. Na kazdu svinu sa niekde vari voda;-)

            Řízek 5,125 - Profil | Pá 30.6.2017 15:11:26

            luban ca >> jako chápu, že v našich malých zemích máme jiná měřítka "hned vedle", než mají třeba v Rusku nebo v americe, ale i tak..:-)

              luban ca - Profil | Pá 30.6.2017 14:50:18

              Řízek 5,125 >> Zjavne tým údolím, jazdíš pod"vlivem"...Ináč si nedokážem vysvetliť,to tvoje,že K.N.M. je vedľa Terchovej:-)

                Řízek 5,125 - Profil | Pá 30.6.2017 13:33:24

                poldeci >> jako jasný,
                když není, tak prostě není.
                hotovo, vyřešeno.:-)

                  zdevac - Profil | Pá 30.6.2017 12:55:31

                  MISO* >> Tím se většinou lidi jen utěšují, aby tu "nespravedlnost" nějak překonali. Většinou je to nedožene a žijí si spokojeně až do smrti. Dokonce opět lépe, neb díky absenci morálky, dostatku peněz a dalším podobných charakterům si i klidně seženou lepší zdravotní péči nebo zajistí lepší podmínky.

                    poldeci - Profil | Pá 30.6.2017 12:40:23

                    Řízek 5,125 >> ked jazdis údolím váhu/kua ako dobre to znie/ tak to považie by sa snad hodilo viac ako kysuce,či?

                      1Mara - Profil | Pá 30.6.2017 12:38:21

                      Mrknato >> :-)))))))))))))))))

                        Řízek 5,125 - Profil | Pá 30.6.2017 12:33:53

                        poldeci >> dyt je to necelých 20km...:-)

                        jinak google překladač si s tím neví rady,
                        myslel sem holina, jako že tam nic není, jako že je to holé...:-)
                        edit:dobrých zápisů nikdy není dost a opakovaná lež se nakonec stane pravdou, tedy pracuji na tom, aby Terchová byla v Kusucach:-))

                          Řízek 5,125 - Profil | Pá 30.6.2017 12:33:53

                          poldeci >> dyt je to necelých 20km...:-)

                          jinak google překladač si s tím neví rady,
                          myslel sem holina, jako že tam nic není, jako že je to holé...:-)

                            Řízek 5,125 - Profil | Pá 30.6.2017 12:32:42

                            luban ca >> protože každej rok jezdím udolím váhu do polska:-)

                              Dědek - Profil | Pá 30.6.2017 12:28:12

                              Pepison For Ever >> právě že zdarma není ani trochu :-)))
                              https://cs.wikipedia.org/wiki/Karma_v_buddhismu

                                luban ca - Profil | Pá 30.6.2017 12:26:42

                                Řízek 5,125 >> Ďalší čo má slovensko zmapované:-)

                                  poldeci - Profil | Pá 30.6.2017 12:25:06

                                  Řízek 5,125 >> ...a na královej holi nic neni,ohen tam nerozlozis,furt tam fúka...aj s tym stromom v pesnicke odrbávame

                                    Pepison For Ever - Profil | Pá 30.6.2017 12:23:14

                                    Dědek >> jo Karma .... Ta je zdarma :-D

                                      poldeci - Profil | Pá 30.6.2017 12:22:37

                                      Řízek 5,125 >> holina je čižma?
                                      ak tu Kysučan napíše,že to na kysuciach neni tak uz potom neviem,,,,ja to mam sto km a gemer to tiez nebude si myslím )
                                      je na severe,sa nehádaj ))

                                        Řízek 5,125 - Profil | Pá 30.6.2017 12:18:44

                                        poldeci >> no tak holina?.-)
                                        a kde to vlastně je?:-)
                                        jinak když je Terchová vedle Kysuckého Nového města a tak, tak to není ta Kysuca?
                                        jinak to je na severozápadě:-)