Mrtví sumci skončili na skládce

Autor diskuse: Vašek74 - Profil , 17.6.2017

poldeci - Profil | Pá 30.6.2017 12:15:04

Řízek 5,125 >> uz to nehul,daj si trenslejtrom preklad hoľa do češtiny )

    Řízek 5,125 - Profil | Pá 30.6.2017 12:10:05

    Králová hůl, kde horí ty vatry- kde to vlastně je?

      Dědek - Profil | Pá 30.6.2017 12:09:15

      Řízek 5,125 >> souhlasím, dal jsem líbí :-)))

        Mrknato - Profil | Pá 30.6.2017 12:09:00

        Pedro1 >> Jo, tam je to taky fajn.... ale není to Lake, nýbrž písák. Ale že ten p. Krásabajts musí mít ukrutnou sílu, když udrží 80kg kapř takhle v předklonu.......

          Řízek 5,125 - Profil | Pá 30.6.2017 12:06:38

          Mrknato >> tak tohle sem musel volajkovat!!!!
          příspěvek měsíce!:-))

            Pedro1 - Profil | Pá 30.6.2017 12:02:08

            Mrknato >> Hele co jsem Ti našel pro potěchu oka.
            Čas 4:57.
            https://www.youtube.com/watch?v=39fqGGOcJOI

              Carpkiller - Profil | Pá 30.6.2017 11:59:19

              Mrknato >> :-D ...chápu:-)

                Mrknato - Profil | Pá 30.6.2017 11:50:38

                Dědek >> Jardo, ti sumci byli evidentně uloveni na BL háky, jak JV všude hlásí a to jsou pak ty konce....))) Pro mě by bylo satisfakcí, kdyby tam JV nechal kartičku, že tito sumci padli na poli moderních evropských trendi, v nejsportovnějším rybolovu, těmi nejšetrnějšími lovnými methodami..... a že nejspíš zemřeli na infarkt, když po 126 uviděli stejnýho uculenýho blonďáka, jak stanovuje další rekordi......

                  Dědek - Profil | Pá 30.6.2017 11:34:37

                  Pedro1 >> tak touhle rozhodně :-)

                    Pedro1 - Profil | Pá 30.6.2017 11:25:59

                    Dědek >> Když Tě karma doběhne,musí to dost bolet,ne?

                    http://www.karma-as.cz/produkty/karma-hb-150/

                      MISO* - Profil | Pá 30.6.2017 11:23:58

                      Dědek >> jo jo...

                        Dědek - Profil | Pá 30.6.2017 11:20:28

                        MISO* >> Máš na mysli karmu? No, mě v posledních letech párkrát doběhla, tak asi funguje ... :-)

                          MISO* - Profil | Pá 30.6.2017 11:15:13

                          zdevac >> ja si svoju chrbtovu kost vazim. Spokojeny zivot si bude uzivat, ale len do casu. Dobehne ho to.

                            Dědek - Profil | Pá 30.6.2017 11:08:27

                            Mrknato >> Pavle, ty seš ale v.ů.l. :-)))

                              Mrknato - Profil | Pá 30.6.2017 11:03:29

                              Carpkiller >> Nešlo ani tak o Jánošíka, jako jeho rebro....) Mít ten hák protihrot, nemuselo to skončit tak fatálně....)))))

                                poldeci - Profil | Pá 30.6.2017 11:02:22

                                zdevac >> bol,.....si spokojný? )

                                  zdevac - Profil | Pá 30.6.2017 11:00:34

                                  poldeci >> A nebyl to náhodou Maďar? Pravé jméno bylo Jánosz Ík ??

                                    poldeci - Profil | Pá 30.6.2017 10:47:31

                                    luban ca >> chcel iba zamachrovať,že je tiež východniar ako Jánošík.....ale je to v pohode,tiež neviem vymenovať všetky kraje v Čechách

                                      luban ca - Profil | Pá 30.6.2017 10:44:09

                                      Dědek >> Skôr poliak...Ale to aj ja:-)

                                        Dědek - Profil | Pá 30.6.2017 10:42:08

                                        luban ca >> Jak myslíš :-)
                                        Jedno je ale jisté, východňár jsem já, tedy alespoň z pohledu ČR :-)