MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Diskuse k článku: S feederem úplně jednoduše

Diskuse k článku S feederem úplně jednoduše

Autor diskuse: Milan Tychler ®12.7.2015

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N já 2 - ® Ne 19.7.2015 22:42:16
Kutomas >> To co je na břehu je hnus, ale to co po nich zůstane ve vodě je teprve sajrajt o přetloustlém kaprovi prohlásí "krásná, zdravá ryba." Je to úplně jinak asi jako 250Kg Američan, neni krásnej a už vůbec ne zdravej. Boilies je pro ryby návykové a EXTRÉMNĚ nezdravé. Kaprařský výlet je asi jako měsíc mac donaldu pro malé dítě. Při způsobu lovu popsaném v článku, jsou naše vodní ekosystémy stále udržitelné... Děkuji
N doktor škodná - ® So 18.7.2015 10:28:14
Dík za pěkný článek, taky rád chytám na splávek u břehu s prověšenýn vlascem. nebo taky jen na kmenovém vlasci háček s nástrahou a nic víc. Bacha na utaženou brzdu.Jsou to frčáky. Chodím na rybník, kde věšina rybářů objevika účinnost starých nástrah, chleba, rohlík , kolínko................. a jde to. Táta chytal celý život a já už 50 let. Ctím jeho pravidlo. Obejdi rybník, podívej se na co se chytá a dej tam něco jiného.Jednou jsem dal na háček kousek vařené mrkve od oběda a kapr mě vzal prut.....na štěstí se nepotopil a kamarádi mě ho vytáhli.Loni můj soused u vody, když to nebralo tak mlsal ty želatinový medvídky. Pak si říkal, když to chutná mě tak copak kapr. Vytáh kapra 58. Teď se u rybníka říká " jó Horak chytá na medvěda. Funguje to. Kapr je i zvědavej. Aby mě zase někdo nekáral z poučování, tak napsané je jen vzpomínání............Tak ať se daří.Pavel
N RK - ® Čt 16.7.2015 12:02:16
Kutomas >> Neboj se. Jelikož jde bivaková kaprařina mílovými kroky vpřed, tak je hudbou blízké budoucnosti mobilní toaleta Carp Toi Toi. Nebude levná, ale byznysu to výrazně pomůže a o to přeci jde. Bude ze dvou třetin zelená a zbytek bude vyveden v asociační nezbytné hnědé. Je otázkou, jak se k tomu postaví RŘ, respektive kolik rybářů na jednu Carp Toi Toi. Já osobně bych byl pro to, aby barva byla v maskáčové zeleno hnědé a jedna Carp Toi Toi na jednoho kapraře a týden. Možná se to zdá moc, ale je potřeba si uvědomit, že standardní kaprař se přežírá z nudy a to má své důsledky. Bude samozřejmě nutné udělat na všech kaprařsky zajímavých lokalitách betonové základny pro bezpečné instalace těchto zařízeních. Čím více , tím lépe. Tam, kde už máme cyklostezky kolem řek a jezer bude toto výrazně jednodušší. Carp Toi Toi se dá přímo na cyklostezku v rozumných odstupech, aby se dalo za rozumného brždění prokličkovat a pokračovat bezpečně dál. Když oni nám jezdí za prdelí, tak my jim tou samou nasereme-Petrův zdar!
N tym - ® Čt 16.7.2015 11:48:25
Snoweek >> Tento most je u Kojetína
N Snoweek - ® Čt 16.7.2015 6:57:55
tym >> Milan Tychler - >> Lovu Zdar, chtěl jsem se zeptat odkud je ta fotka posledni u řeky s mostem, ve článku: DISKUSE K ČLÁNKU: S FEEDEREM ÚPLNĚ JEDNODUŠE, připomíná mi to Olomouc - Nové Sady. Jsem si po 12 letech udělal povolenku znovu a tak snáhím rady a typy od zkušenějších kde se tu dá chytat. Díky
N Kutomas - ® St 15.7.2015 12:28:29
Parádní článek, to je o podstatě rybaření. Přijít na chvilku k vodě, relaxovat a jít s čistou hlavou domů. Taky to tak dělám. A u vody po mě nic nezůstane. Na rozdíl od různých carp teamů a podobných "profíků", kterých se objevuje u našich vod čím dál tím víc a v lepším případě zůstává po jejich několikadenním bivakování "jen" hromada podpapíráků.
N venybit - ® St 15.7.2015 10:39:29
Pěknej článek já rád chytám na splávek. Feeder mě už vůbec nebaví . Nějak na něj nemám v poslední době uspěch. Připisuju to tomu napnutému vlasci od špičky ke krmítku. Ryby už to znají a dávají si pozor. Nejlepší záběry mám v bezvětří na stojáku na splávek , nebo prut na položenou s nevyšponovaným vlscem bez číhátka. Udělám si před prutem na hladině takové S a jak se napne sekám.
Vlastně dost často chytám bez číhátek i na řece, špičku prutu dám pár cm pod hladinu a našteluju si baitruner tak , že i list plovoucí po hladině udělá jízdu. V poslední době to moc dobře funguje.
Ale hlavně mě to baví,a to je důležité. Každý chytá jak ho to baví. .)
N Buri2 - ® Út 14.7.2015 15:51:21
Taky chodím většinou na 3hodky. Chytám feeder prvním rokem a líbí se mi to čím dál víc. Pokud nemám krmnou směs a červy a kuku, což se mi stalo tuto neděli, použil jsem strouhanku, do ní granko, zbytek brambůrků (chuipsů) a ze starých těstovin jsem udělal těsto o tvaru kukuřice, to jsem obalil ve směsi, směs jsem narval do krmítka za 2-3h jsem měl několik desítek záběrů, podoustve a i malý kapřík. U takto inteznivního chytání kdy si i chci odpočinout beru jen jeden prut.
N vagna30 - ® Po 13.7.2015 14:11:11
Super článek,jako vždy,já mám feeder pár měsíců a nemohu si ho vynachválit.
N petrikveprik - ® Po 13.7.2015 13:19:01
aleš vavřina >> tak tak.. už taky neplaším jako vždy a za každou cenu s vláčkou všeho druhu kolem vody. Musel jsem po dlouhé době "objevit" jak se dobře sedí u splávečku :-))
N aleš vavřina - ® Po 13.7.2015 6:55:34
Celkem jsi vystihl ty krátké vycházky - pořídil jsem si winklepicker, ale ne úplně mi sedí - na ty 2 max. 3 hodiny (víc než 90% vycházek) se mi prostě krmení nechce připravovat (i časová ztráta při přípravě) a většinou ani nemám masňáky. Takže z tohoto důvodu to řeším lehkou vláčkou (ta je nachystána pořád). Ale v poslední době jsem se několikrát přistihl při myšlence, že bych se měl opětovně naučit zvolnit a udělat si klid a pohodu, a nejen se hnát dál s namotanými kilometry vlasce.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniGIANTS FISHING Luxury RX 4000, akce 1+1 zdarma!

Za 1.390
Ke každé zakoupené navijáků obdržíte jako bonus od nás druhý stejný typ navijáku ZDARMA !

akce, rybarenilowrance hook² 4x + baterie zdarma

Za 3.599
Nejjednodušší vyhledávač ryb na světě, HOOK² 4x

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
lovtour.cz lovtour.cz

Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.