Zimní picker

Diskuse k rybářskému videu Zimní picker

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 20.2.2015

NMartin M. - Profil | St 25.2.2015 23:09:29

Fikuus >> ahoj, dekuji :) Tohle pouzdro na pruty (Giant fishing) se bohuzel uz nekolik let v teto delce neda sehnat.

    NFikuus - Profil | St 25.2.2015 22:55:50

    Zdravím Vás Martine. Opět se Vám podařilo velmi kvalitní video! Líbí se mi Vaše nasazení a chuť ty videa točit ať je zima nebo léto. Velký respekt!
    Mimochodem, moc se líbí váš futrál ve kterém nosíte proutky. O jaký typ a značku jde? Vypadá dost prakticky a zatím jsem ho nikde nenašel. Děkuji za odpověďˇ.
    Petrův zdar.

    Petr

      NMartin M. - Profil | St 25.2.2015 12:08:04

      Nadík >> cau, je to vzdy napsano pod videem.

        NNadík - Profil | St 25.2.2015 12:07:00

        stačí příchuť

          NNadík - Profil | St 25.2.2015 12:06:40

          Ahoj, jaké jsi tam používal krmení??

            NMartin M. - Profil | Út 24.2.2015 22:03:08

            xMarkusx >> tak na to moc nekoukam.

              NxMarkusx - Profil | Út 24.2.2015 21:57:48

              Martin M. >> Díky ale čekal jsem trošku větší nosnost.

                NMartin M. - Profil | Út 24.2.2015 21:20:43

                xMarkusx >> Browning Cenex Feeda line

                  NxMarkusx - Profil | Út 24.2.2015 21:18:39

                  Martine co pouzivas za vlasce? prosím značku i typ. Poučné video pomohlo dík.

                    NMartin M. - Profil | Út 24.2.2015 13:21:34

                    babáč >> ve filmu to je videt na spicce, jak napocitam do 8 tak se spicka narovna.

                      Nbabáč - Profil | Út 24.2.2015 13:06:35

                      Pěkné video.
                      .Martine prosím Tě,jak poznáš ten okamžik dopadu krmítka na dno.

                        NNadík - Profil | Út 24.2.2015 9:47:08

                        hezké video

                          NMartin M. - Profil | Út 24.2.2015 0:31:43

                          Sigi1 >> ahoj, tahle asi jeste nebyla tolik na slunci, blednou mi take.

                            NSigi1 - Profil | Po 23.2.2015 23:31:33

                            Ahoj Martine, jako vždy bezva video. Všiml jsem si, že máš stále pěkně viditelnou oranžovou barvu na špičce prutu. Mě se ta barva u Trabuca po měsíci odřela. Předpokládám, že o neoprenový ochranný kryt špičky. Udržuješ ji nějak?

                              Nalus - Profil | Po 23.2.2015 23:20:00

                              pěkné ... pěkné video, už abychom vyrazili :-)

                                NFánax - Profil | Po 23.2.2015 20:57:02

                                Ahoj Martine vše fajn nemam námitky jen ty zimní lovy ti berou dost energie, taky se nemůžu dočkat, ale za každou cenu když nohy i ruce mě mrznou a třeba nic?!
                                Na jednu stranu je paráda vidět nová a nová videa, ale ten rozdíl oproti starším jarním snímkům ta jiskra nadšení
                                „Hynku! Viléme!! Jarmilo!!!“
                                Kde borový zaváněl háj.
                                O lásce šeptal tichý mech;
                                květoucí strom lhal lásky žel,
                                svou lásku slavík růži pěl,
                                růžinu jevil vonný vzdech.
                                Jezero hladké v křovích stinných
                                zvučelo temně tajný bol,
                                břeh je objímal kol a kol

                                  NMartin M. - Profil | Po 23.2.2015 18:09:52

                                  Skřivánek >> Jarda Ludačka - 23.2.2015 17:05:10 >> mohl bych, ale nechytam. Podobne jemne chytani mne bavi jen v zime.

                                    NJarda Ludačka - Profil | Po 23.2.2015 17:05:10

                                    Martin M. >> Mám ještě jeden dotaz, jestli takle chytáš i v létě?

                                      Nsebivfr - Profil | Po 23.2.2015 15:27:32

                                      Zdrevím Martine ale myslím že už by jsi mohl kápnout božskou a říct nám kolik tě měsíčně stojí tvá dohoda z Hastrmanem za to neustálí posílání ryb na tvůj háček.Moc děkuji za videa hodně jsem se už s toho naučil.

                                        NMartin M. - Profil | Po 23.2.2015 10:58:27

                                        Skřivánek >> Jarda Ludačka - 23.2.2015 7:04:01 >> mozna ano, proto jsem o tom ve filmu mlcel :) Ale pod 0.18 bych nesel.