MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Stížnost se rybáři vrátila jako bumerang

Diskuse k bleskovce Stížnost se rybáři vrátila jako bumerang

Autor diskuse: yvana ®10.2.2015

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 3 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N Mrknato - ® So 14.2.2015 8:57:34
Petan600 >> To máš pravdu, a horší to je v tom, že si ti co "vládnou kdekoliv", mohou dělat co je napadne......
N nofish - ® So 14.2.2015 8:36:15
fotojakes >> Já to zas beru tak, že je lepší napsat kravinu tomu, kdo ti na ní odpoví, než si stěžovat na netu a nic nevyřešit :-)
Tak si to užij. Zdar.
N fotojakes - ® So 14.2.2015 8:31:34
nofish >> něco jiného je tlachat v diskusi a něco jiného je oficiální podnět k nějaké "instituci". Ale těžko říct, jak to ve skutečnosti bylo:-) Mizím zase na výstavu, tak zdar
N nofish - ® So 14.2.2015 8:29:09
fotojakes >> jo, já to beru, taky jsem to psal, že "kdo ví, jak to fakt bylo".
Ale kdyby se zavíralo za křivé svědectví, tak sedí půlka mrku, když tady píšou kraviny o to co svaz dělá, nedělá a podobně :-)
N Petan600 - ® So 14.2.2015 8:02:24
Mrknato >> Když už byl vzpomenut bolšán,myslim,že dnes se to k lepšimu nezmnĕnilo a v mnohém k horšimu.Vžd vládnou stáe ty tíž.
N Mrknato - ® So 14.2.2015 1:47:05
fotojakes >> Jak se vyvíjí svazočinnost v MRS fakt do podrobna nesleduju, oni sami v tom nemají jasno, ale není např. v ČRS právem člena obracet se na orgány svazu se svými podněty, návrhy, dotazy a stížnostmi? Může být stížnost kvalifikována jako poškození, nebo křivé svědectví? To bývalo možné za bolšána, možná, že si někteří čilimníci ještě nevšimli, jaké dátum se píše, a nebo je to o to smutnější.
N fotojakes - ® So 14.2.2015 0:25:33
nofish >> já se vyjádřil jen k tomu, že tu mnozí něco odsuzují a přitom o tom nic neví. Prohřešek tkvěl podle článku v tom, že uvedl nepravdivé informace. Nejsem právník, ale řekl bych, že za křivé svědectví, které někoho poškozuje můžeš skončit za mřížema, takže nějaké bububu od kárné komise je nic.
N Mrknato - ® Čt 12.2.2015 10:25:04
kakr >> Karle, tebe by museli snad svazozastřelit, protože také šíříš nepravdivé a zkreslené údaje! Takže neměří se všem stejně v hentom MOMRSU.....
N kakr - ® Čt 12.2.2015 9:25:30
nofish - 12.2.2015 9:04:19 >>
Nedělám si žádné iluze o novinářských žumpách,jak s oblibou nazývá novináře pan prezident.
Nicméně je v článku napsáno -
Kárného provinění se pan Vladimír Šenkýř dopustil tím, že na Moravský rybářský svaz Brno zaslal dopisy s podněty k šetření kárného provinění členů svazu a v podnětech uvedl zkreslené a nepravdivé údaje," píše mimo jiné v rozhodnutí předseda kárné komise Jaroslav Krátký.
Tedy byla oslovena přímo Kárná komise a ta podle Stanov musí jednat. Mohla případ odložit či projednat.
Co v dopisu bylo napsáno nikdo z nás neví, přesto se najde dost chytráků,kterým je vše jasné.
MO s podnětem pana Šenkýřove souhlasila a zjednala nápravu (dle článku) a nikam nic nepředávala,podnět ke KK dal stěžovatel sám.

Také byl "přísně" potrestán - napomenutím. BUBUBUBUBUBU:-))
N nofish - ® Čt 12.2.2015 9:10:17
CoDu >> No, hele, na rovinu. Otevřená výpust (nezabezpečená) nese více rizik, než "jen" to, že tam někdo spadne a v některých případech se i utopí (podle typu výpusti). A že to nikomu nevadilo? Neblbni. Kdo dnes upozorní, na nějaké chyby? Když jsme jel v noci po dálnici a visela z mostu reklama až na vozovku a volal jsme na policii ať zjednají nápravu než si kvůli tomu někdo nabije hubu, kolik lidí asi před tím tímto místem projelo a nezavolali jim (byl jsem první, kdo to hlásil)? Podobný případ, sražená srna na nepřehledném místě... Lidé se prostě nestarají, hlavně aby po nich nikdo nic nechtěl.
N nofish - ® Čt 12.2.2015 9:04:19
fotojakes >> Dotaz. Já se k tomu nechtěl ani vyjadřovat, už proto, že nikdo neví, jak to vlastně bylo. Ale fakt ti připadá normální, že někdo pošle nějaký "nepěkný" dopis na MO (případně výše), že se mu něco nelíbí a ona to předá na "vyšší místa", tak za to nese nějaké následky? Není spíš normální aby MO prostě zase písemně odpověděla, případně si člověka pozvali osobně a prostě si to jen vyříkali? ...
Hele chovat se jako v tomto případě ke všem, co na něco nadávají a upozorní, to by byla sranda... Stačilo by brát v úvahu když pepa z mrku veřejně napíše, že jeho MO fláká to a to...
N Jarda Š. - ® Čt 12.2.2015 8:55:06
retrívr >> Kdo umí dobře tunelovat, zbohatne i třeba ve školství, kdo to neumí, nezbohatne.
N TWIN 69 - ® Čt 12.2.2015 6:23:47
Maxmilián >> Mám takový pocit,že v dnešní době se čím dál víc ztrácí mezi lidmi úcta ke stáří a tolerance jejich případných chyb a přešlapů.Ale to my dva nezměníme. Já se vždy snažím chovat ke starším slušně a trpělivě.
N retrívr - ® St 11.2.2015 21:29:54
Petan600 >> Kdybych se znovu narodil, půjdu do církve, je asi jedno do které, tam jsou dnes největší peníze.Církev je jediná vyjímka, kde lze zbohatnout bez práce, tedy dnes opravdu zbohatnout.Tedy zle i o miliony.No,jsem křtěný katolík, možná se budu na stará kolena i stydět.Zatím bojuju.Taky smutná, možná i smutnější píseň , když lidi dostávaj peníze a ani nevědí proč a za co.Ach jo.
N fotojakes - ® St 11.2.2015 20:36:49
Maxmilián >> Reagoval jsem sice na tebe, ale bylo to myšleno na všechny:-) Mě jen přišlo divné to odsuzování, když tu absolutně chybí informace :-)
N Maxmilián - ® St 11.2.2015 20:17:21
fotojakes >> Asi máš pravdu, napsal jsem to jak jsem to cítil z příspěvku. Pravdu opravdu neznám.
N CoDu - ® St 11.2.2015 20:15:25
Asi to tak horké nebylo, jen z toho někdo udělal velké haló, jak ti rybáři jsou zase špatní. Asi tu výpust vidělo mnoho lidí vč rodičů dětí, které tam rybařily a nepovažovali za nutné hned někoho písemně upozorňovat. Přece takových "nebezpečných" míst každodenně potkáváme hafo a hned z toho dělat, že někdo písemným upozorněním zachránil velmi pravděpodobně lidský život je dost přehnané. Je zajímavé, že si také stěžoval na přerostlou trávu a u rybníka, což už trochu napovídá.... a pak je třeba to dát do novin, aby všichni viděli.
N fotojakes - ® St 11.2.2015 20:14:06
Maxmilián >> Všichni se tu rozčilujete nad tím, jak s ním zatočili, ale ve skutečnosti dostal jen nějaké pokárání. Navíc nikdo zde v diskusi neví v čem uvedl nepravdu. Co když si vymyslel opravdu nějaké kraviny, které mohli někomu neprávem ublížit? Za připomínky ke stavu vody a výpusti byl pochválen.
N likin - ® St 11.2.2015 20:09:43
Je vždy naprosto úžasný počin svazosvalovců, když je potřeba zatočit s nepohodlným všímálkem...... osobně bych navrhoval zastřelit za úsvitu četou, které bude velet hraji, kakr a jiní bdělí činovníci.......
N Maxmilián - ® St 11.2.2015 20:08:51
fotojakes >> A to je právě to smutné. Potom se starší pán v dobré víře ozve a hned má na krku problém:-((
N Maxmilián - ® St 11.2.2015 20:04:42
TWIN 69 >> Přesně tak. Pán si zřejmě jen posteskl, jak to on sám při osobní návštěvě viděl a vzhledem k jeho věku by bylo slušné přehlídnout drobné nepřesnosti.
N Carp man CZ - ® St 11.2.2015 19:53:48
Podle mě je to hrozné někdo chce jen upozornit na to co se kolem děje, co je špatně a poukázat na to že na místě na kterém má pravděpodobně pravomoc MO Blansko je něco špatně. Ano, uznávám že pokud nabádal ke kárnému řízení porybného, který je svým chováním nepřípustný a že jeho informace o něm, které podal v dopise pro MO Blansko jsou zkreslené je tím pádem ŠPATNĚ...
Ale, jak již tady někdo napsal kdo by věděl kam a jak to má napsat, no a vůbec je velmi pravděpodobné že svým činem ZACHRÁNIL NĚJAKÝ TEN ŽIVOT a ještě za to dostane trest, podle mého názoru je to velmi nezodpovědné a zahambující...
N retrívr - ® St 11.2.2015 19:36:18
Zajda >> Není ten řehot až tak hrozný, jen jsem reagoval a dál to neřeš....Asi jsem neměl být samolibec.Nic víc, nic míň.Ty tu musíš trpět jako sviňa.
N Zajda - ® St 11.2.2015 19:31:55
retrívr >> U vás koně řechtají? Chudáci, to musí být hrozné..:-(
N fotojakes - ® St 11.2.2015 19:26:38
Petan600 >> jsme kde jsme, ne protože existují vychcánci, šmejdi a podobná verbež, ale protože většina lidí mlčí i když vidí nepravost a to jen proto, že chce mít klid, nechce si dělat s nikým zle. Mlčení je totiž souhlas a když se nikdo neozve, proč by někdo jiný měnil zajeté koleje i když jsou špatné.
N retrívr - ® St 11.2.2015 19:23:26
yvana >>Ahoj "Yvčo", nemyslím , že řechtal úřední kůň, tady řechtali samolibí tupci. Nic víc, nic míň.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 3 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSALMO -zimní čepice

Za 330
Zelená, dvouvrstvá ,velmi teplá čepice s kšiltem. Původní cena 430,- Kč

akce, rybareniPENN naviják Slammer

VÝPRODEJ!!! Akce platí jen do vyprodání zásob. Pět kuličkových ložisek a jedno válečkové ložisko z nerezové oceli a stálé uzavření zpětného chodu garantují jemný a bezrázovitý chod.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA HITRA CA HITRA

Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené oblasti na ostrově...