Velmi chytra ryba

Diskuse k rybářskému videu Velmi chytra ryba

Autor diskuse: vBartek - Profil , 18.8.2014
20 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPawek - Profil | Pá 29.8.2014 21:49:31

Cawess Batru.
Uz som ti to sice pisal ale si borec len tak dalej.
A hlavne neprestavaj nataca podobne kraviny toto ti vazne ide.
Nara

    NRybco - Profil | Čt 28.8.2014 22:48:26

    Pctrosak >> Sumca este sice nemaju.Ale tu mas ich stranku:
    http://gaby.com.pl/products#Section4

      Nokoun11 - Profil | Út 26.8.2014 17:00:16

      jaroawk >> Tady máš stránku kde tyto plyšové štiky a další ryby prodávají :http://www.rybolov24.cz/product/darkove-predmety_-p​oukazy/polstar-plysova-ryba---stika/257

        NPctrosak - Profil | Po 25.8.2014 23:00:22

        parada parada parada

          NPctrosak - Profil | Po 25.8.2014 22:59:00

          at zijou polaci :)dobra sranda nemaj nekde ten polstarek ale ala sumec :)

            NRybco - Profil | Po 25.8.2014 22:50:16

            Palec hore :-) Velmi dobre video.Konecne daco na pobavenie. Len tak dalej

              Naligator - Profil | Ne 24.8.2014 0:31:55

              Pecka :-))))

                NKreja - Profil | Út 19.8.2014 11:12:08

                dobrý je třeba ocenit tu práci co si s tím dotyčný dal

                  N1Mara - Profil | Út 19.8.2014 10:26:38

                  :-))) Pěkný :-))

                    NRobur - Profil | Út 19.8.2014 10:07:59

                    já bych tomu dal klidně oskara - poetika, vtip, ekologie, pointa

                      NDonn79 - Profil | Út 19.8.2014 10:03:08

                      Pěkné,zasmál jsem se :-))

                        NChosé 2 - Profil | Út 19.8.2014 9:55:03

                        Jako dobrá nadsázka :-)

                          NBušák - Profil | Út 19.8.2014 9:39:57

                          vBartek - >> moc pěkný,s úsměvem jde všechno líp

                            Njaroawk - Profil | Út 19.8.2014 9:07:56

                            Mna to dobre pobavilo :-) uvitam aj dalsie podobne videa :-) takuto umelu stuku by som chcel. Dal by som si ju do kupelne :-D Hahaaa

                              N: vydrák - Profil | Po 18.8.2014 19:07:45

                              Vtipný video,mě se to líbí.

                                NJunior2 - Profil | Po 18.8.2014 18:47:14

                                Dobrej nápad. :-) aspon se clovek zasmeje:-)

                                  Nmolca - Profil | Po 18.8.2014 18:38:22

                                  Tak tomu rikam, bujna fantazie, super.

                                    N85 32 56 - Profil | Po 18.8.2014 16:52:09

                                    Fajná kravina :))

                                      Narnošt - Profil | Po 18.8.2014 16:47:07

                                      No to mě pos.r hlavu!!! :))))
                                      Zlatý kapři... ;-)

                                        Nlubomirdzmi - Profil | Po 18.8.2014 16:27:11

                                        také niečo môže natočiť len totálny magor. zatvoriť ... doživotne.