Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 17.8.2014

Malda512 - Profil | Pá 22.8.2014 9:11:18

Laci33 >> tak mi osvětli co je na zasakovaných sumcích vyhovorka. ?? když už se teda pleteš do mě

    Malda512 - Profil | Pá 22.8.2014 9:10:19

    Kubalorenc >> ty jsi vážně profík. To se musí nechat. dej sem ty fotky uvázaných sumců jak jsi psal . Ukaž všem jak moc tady lžu ohledně uvazování sumců . Jsme zvědavej jaké důkazy podáš. Když někoho obvinuješ tak by jsi měl mít důkazy .
    PS : nedělej tady ze sebe chudinnku. Nikdo ti nevyhrožoval žádným bitím. Ab hlavně lžeš tady a ještě se cítíš být napadán. Landa o lidech jajko jsi ty nazpíval písničku.... začíná na slovo D

      ruprd - Profil | Čt 21.8.2014 21:32:08

      ...Mě spíš kamarádi poradili, viděli tady kapra lítat nad hladinou, že a velká vlna za ním :-)
      asi zkusím do televize poslat nějakou plotici, třeba z toho bude show ))

        syrus - Profil | Čt 21.8.2014 21:26:14

        Kubalorenc >> V poho.Já jen tak:)))

          Kubalorenc - Profil | Čt 21.8.2014 21:25:14

          syrus >> to neřeš. Nebo spíš to nechci řešit já tady.

            Kubalorenc - Profil | Čt 21.8.2014 21:24:43

            S&F - pescador >> hmm.... pěknej kousek. Nám určitě uplaval z Olomouce k vám :-D

              syrus - Profil | Čt 21.8.2014 21:22:33

              Kubalorenc >> Co ti vyhrožoval? Že si tě najde? To je jeho:)))))

                RST - Profil | Čt 21.8.2014 21:20:40

                Kubalorenc >> Aha.

                  Kubalorenc - Profil | Čt 21.8.2014 21:19:05

                  RST >> Dla jsem sem výhrůžnou SZ, co mi poslal Malda a mázli to. Uznávám že je to dobře.

                    RST - Profil | Čt 21.8.2014 21:14:45

                    Proč děkujete adminům??

                      Kubalorenc - Profil | Čt 21.8.2014 21:10:15

                      když už to tu je. Je to největší sumík, co kdy na jihu vytáhli? Teď nepočítám Vranov. Celkově jestli je to mimo vranov největší chycená ryba v rámci MRS, nebo se chytila i větší. ať už do délky, nebo na váhu.

                        Kubalorenc - Profil | Čt 21.8.2014 21:08:29

                        Laci33 >> Už to neřeš. Poďme dál :-)

                          Laci33 - Profil | Čt 21.8.2014 21:05:56

                          "sakoval jsem sumce 150cm protože jsme ho ulovil v 23.20" tak to je asi najblbsia vyhovorka a to pokracovanie uz ani nekomentujem, o niečom to svedčí.
                          Dotycny by si to mohol patentovat ,rybomil ktory ..............a škoda slov

                            Kubalorenc - Profil | Čt 21.8.2014 21:01:29

                            S&F - pescador >> Asi je to tak dobře. Buhužel předpokládám, že on se do mě začne navážet jinde. Proto jsem chtěl speciálně pro něj vlákno, což mi zatrhli :-D

                              Buffalo1969 - Profil | Čt 21.8.2014 21:01:14

                              konečně.....děkujeme adminům...:-)))

                                S&F - pescador - Profil | Čt 21.8.2014 20:58:06

                                .... koukám, že někdo z adminů nebo sám M.M. zde měl rozum ....

                                  Kubalorenc - Profil | Čt 21.8.2014 20:30:38

                                  computerfish >> neboj. Uz se s nim neminim vubec bavit. Vidim ze uz si nasel jiny kamarady.

                                    Kubalorenc - Profil | Čt 21.8.2014 20:29:20

                                    geriatrix >> zkousel jsem zalozit vlaknoKlub pratel Maldy512. Neproslo :-D

                                      Malda512 - Profil | Čt 21.8.2014 20:29:16

                                      colek >> jak se do lesa volá tak se z něj ozývá.