Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce
Diskuse k bleskovce Rybář z Brněnska ulovil 2,5 metrového sumce
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NMalda512 - Profil | Čt 21.8.2014 20:27:05
sakoval jsem sumce 150cm protože jsme ho ulovil v 23.20. Po půlnoci jsem ulovil dalšího. Menšího. Toho jsem zasakoval zvlášt. jelikož jsem na reviru neměl auto ( vykradají se tam auta i za bílého dne ) tak bych asi těžko rybu zabil abych ji druhej den mohl hodit slepicím. kdybych tušil, že takovej sumec se nedá jíst tak bych ho pustil. Ted to vím a i bez uvazování.. sakování... dokonce i bez fotky je pouštím zpět.
Hele když se nechceš plést do naších sporů tak proč píšeš mě ?? já ryby neuvazuji
To co tady píše ulhánek KubaLorenc jsou jen lži a závist.
Takže uvazování je v pohodě a sakování je týrání ???
NRST - Profil | Čt 21.8.2014 19:42:46
Ncolek - Profil | Čt 21.8.2014 18:32:39
Ncomputerfish - Profil | Čt 21.8.2014 18:21:45
Když jsi sumce jen sakoval jak se tu oháníš, tak se ptám.
1) Pokud jsi je chytil v jeden den a měli více jak 7 kg, pak by jsi měl s prvním ukončit lov.
2) Pokud měli < 7 kg, proč takové ryby vůbec sakuješ.
3) Pokud jsi je chytil den před a měl je v úmyslu pustit, nechápu proč jsi je v saku ponechával a týral tak dlouho.
4) Pokud jsi je chtěl zabít. mohl jsi to udělat hned.
5) Žádám tímto autora diskuze, aby vám dal červenou. Vyřešte si ty vaše nesmyslné kecy jinde.
Ngeriatrix - Profil | Čt 21.8.2014 18:10:49
Ncolek - Profil | Čt 21.8.2014 18:00:30
Ncolek - Profil | Čt 21.8.2014 17:59:01
NRST - Profil | Čt 21.8.2014 13:42:08
Není zač.
NFRANK71 - Profil | Čt 21.8.2014 13:30:55
Np.lorenc - Profil | Čt 21.8.2014 13:24:33
NMalda512 - Profil | Čt 21.8.2014 13:16:50
tady se můžeš realizovat. tady tě nikdo nepřekoná. Debata přesně pro člověka jako jsi ty ...
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=656797
NKubalorenc - Profil | Čt 21.8.2014 13:15:33
NMalda512 - Profil | Čt 21.8.2014 13:07:32
jak máš podat důkazy tak končíš :-)
Klasika hubu plnou keců ale jak dojde na důkazy tak mrtvá ryba.
Já čekal na fotky uvazaných sumců a ty utečeš jak pes ... škoda
NKubalorenc - Profil | Čt 21.8.2014 13:04:59
Aha, takže to přiznání, podpis Malecký a ještě email amur512@seznam.cz nejsou tvoje jo? :-D
no nic. končím. asi ti založím spešl diskuzi, kde se budeš se všema moct hádat a nebudeš zasírat jiný debaty.
jo a pořád čekám na to až nám všem ukážeš, jak hájím vázání sumců, jak jsi napsal. Ale asi se nikdo nedočká, co?
NMalda512 - Profil | Čt 21.8.2014 12:58:08
jo jen ti napovím...... přiznání do emailu nebylo napsané mnou :-)))))))))))) ale to policie zjistáí hravě protože dle poskytovatele připojení k internetu + IP adresa se zaměnit nedá. takže dál šiř pomluvy a doměnky které ti pan předseda řekl. Předseda škodí nejen tobě ( dává ti nepravdivé infomace ) ale i celému svazu.
Dej fotky jak mám uvazáne sumce
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










