Jak na basse

Diskuse k rybářskému videu Jak na basse

Autor diskuse: buket - Profil , 1.4.2013

candát 820 - Profil | Pá 28.6.2013 19:50:54

kdyby to takhle slo z candatama to by bylo super

    Obiš - Profil | Čt 4.4.2013 13:14:08

    Nejde jinak než za jedna. :)

      pytlasek79 - Profil | St 3.4.2013 16:45:23

      okounek pstruhový to je mazlík............

        buket - Profil | Po 1.4.2013 23:35:29

        minatrix >> na to jsem koukal hned po tom co jsem dal tohle na mrk ;-)

          Dave1989 - Profil | Po 1.4.2013 23:14:08

          To asi zkusim na štiky..:-D

            GeoG - Profil | Po 1.4.2013 21:47:15

            Chuck Norris na rybách!

              GTdpcfix - Profil | Po 1.4.2013 21:43:16

              silene:D:D:D:D:D