Rybář ulovil trofejního sumce, 77 kg těžká ryba skončí na grilu
Diskuse k bleskovce Rybář ulovil trofejního sumce, 77 kg těžká ryba skončí na grilu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NWamp - Profil | St 25.7.2012 22:57:19
ano, tvůj komentář bych podepsal, nekřičí - nebolí a té debilní TV stanici i reportérům je úpně jedno co se tam děje, halvně, že mají další kus.
Vždyť o tom zprávy této TV jsou, najít další emoce, senzace, slzy... je jedno co se tam děje, hlavně, že se na to koukáme. Čím větší obludnost, tím větší prostor a reportér pokud možno absolutně bez vědomostí o odvysílaném tématu... afektovaný projev a podkres osudové melodie a detailní záběr na TO, ať už je to cokoliv jen když to pronikne informačním balastem
- sorry většina předešlého textu sem už asi nepatří... vztekám se a moc!!!
Nabcdddd - Profil | St 25.7.2012 22:52:30
ja som vedel ze ta tu najdem.... ked ide o rezne zo sumca... :)
Nšmudla007 - Profil | St 25.7.2012 22:45:55
NP!F - Profil | St 25.7.2012 21:50:16
Nnofish - Profil | St 25.7.2012 21:41:31
Pokud jde jen o tu rybu tak pro mě za mě.... radši ať si někdo vezme jednu velkou, než pět malých. Obsádky se počítají na kusy, ne na "megaryby".
Nnofish - Profil | St 25.7.2012 21:37:32
Radši sežeru větší a víc menších pustím, když na to přijde. Ale nejsem moderní rybář, ryby žeru, nekamarádím s nima no...
NP!F - Profil | St 25.7.2012 21:30:43
NLosPafkos - Profil | St 25.7.2012 21:30:40
NGoldy - Profil | St 25.7.2012 21:28:19
NMrKos - Profil | St 25.7.2012 21:26:19
za mě ukázkové: chování k rybě, uvazování, pěkná sada fotek níže, následně i dvě promile pod kůží - normální zrcadlo většiny naší rybářské obce a z velké části možná i národa
NVelas - Profil | St 25.7.2012 21:26:05
Asi jsi nezpracovával většího sumce (já 22 kg sumce) ,takže vím co to obnáší.Sumec není treska
a má jinak stavěné a složené maso i sádlo. Stále tvrdím,že takto veliká a stará ryba by se neměla
zabíjet a sežrat.
NLosPafkos - Profil | St 25.7.2012 21:17:31
Nnofish - Profil | St 25.7.2012 21:14:47
Nnofish - Profil | St 25.7.2012 21:11:39
Jestli se ti to nelíbí, máš smůlu. Ono to vepřové a hovězí, kterým se cpeš, taky neroste na poli. Žádné užívání není, je to prostě práce, kterou někdo udělá.
A proto nechápu ty pověry o skoro až jedovatosti velkých ryb. Jenom řeči co se papouškujou....
NPour1967 - Profil | St 25.7.2012 21:11:38
... to, že někdo uloví takovou "potvoru"... dokáže vzbudit i docela velkou závist. To píši i přes to, že jsem "rybářem" teprve od letošního roku. Ano,.... závidím........ ale i lovci přeji takový úspěch. Sám mám na kontě tzv. životní úlovek. Ale..., měl jen 150 cm. A to jsem u toho ještě nebyl!!! S kolegy z práce (s Petrem a Vencou) jsem byl na Labi. V ten dotyčný den jsem jel lovit nástražní ryby a jeden z těch dvou byl svolný k tomu, že vyndal svůj prut, aby tam mohl zůstat ten můj (na sumce). .... asi nemusím psát co se stalo....... Když jsem lovil nástražní...., tak mi na můj prut přišel ten fousatej, co měl těch 150. Bylo mi docela líto, že jsem u toho nebyl, ale jako útěcha mi slouží to, že na 5 nástažních ryb co jsem chytil a přivezl ke společnému lovu bylo uloveno 5 sumců.
Jako "nováček" se ale docela divím těm stezkům tady....... je to přece "potvora", která (alespoň na Labi) tvoří vrásky mnoha milovníkům rybolovu.
.... je hodně rybářů. kteří loví pro radost....... je hodně rybářů, kteří loví pro maso.... Nepatřím ani k jedné sortě...... někdy pustím a někdy "sežeru".
Co vím ale jistě je to, že chytit takového pašáka, tak ho sežeru taky! ..... nehledě na to, že tím zachráním život mnoha jiným..........
NVelas - Profil | St 25.7.2012 21:05:43
Zřejmě jsi už pár takových macků porcoval, tak si to dál užívej.
Nkapr1298 - Profil | St 25.7.2012 20:53:02
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












