Rybář ulovil trofejního sumce, 77 kg těžká ryba skončí na grilu

NWamp - Profil | St 25.7.2012 22:57:19

nofish >>

ano, tvůj komentář bych podepsal, nekřičí - nebolí a té debilní TV stanici i reportérům je úpně jedno co se tam děje, halvně, že mají další kus.
Vždyť o tom zprávy této TV jsou, najít další emoce, senzace, slzy... je jedno co se tam děje, hlavně, že se na to koukáme. Čím větší obludnost, tím větší prostor a reportér pokud možno absolutně bez vědomostí o odvysílaném tématu... afektovaný projev a podkres osudové melodie a detailní záběr na TO, ať už je to cokoliv jen když to pronikne informačním balastem

- sorry většina předešlého textu sem už asi nepatří... vztekám se a moc!!!

    Nabcdddd - Profil | St 25.7.2012 22:52:30

    P!F >>
    ja som vedel ze ta tu najdem.... ked ide o rezne zo sumca... :)

      Nšmudla007 - Profil | St 25.7.2012 22:45:55

      Mike1977 >> Tož sice jsem jako dost otrlej rybář, ale tyhle fotky se mi teda vůbec nelíbí( snad teda až na tu jak visí na provaze, to je takový klasický). Kdyby ryby kvičeli bolestí , tak by spousta rybářů přestala chytat ryby. No doufám že takovou velrybu nikdy nechytnu, abych nemusel řešit dilema pustit/versus jak to zpracovat.

        NP!F - Profil | St 25.7.2012 21:50:16

        nofish >> o tom tolstojovi to tvrdim aj ja. Chutovo mozno nie, ale to maso konzistencie blata sa mi hnusi..

          Nalien.rem - Profil | St 25.7.2012 21:49:36

          Borče8 - >> pro mě to je škoda...

            Nnofish - Profil | St 25.7.2012 21:41:31

            P!F >> Ale o tom to je. Ono tam žádné sádlo není. Jako vrstva co by musela pryč, nedala se sežrat. Měl jsem ho, udili jsme a pohoda. Jasně že ho nemůžeš nasolit a za chvilku fláknout celého do udírny. A kdybys viděl jaká dobrota je 30kg tolstolobik..... - lidi pořád tvrdí, že se to nedá jíst. No nedá se jíst spousta věcí, když se neumí udělat.
            Pokud jde jen o tu rybu tak pro mě za mě.... radši ať si někdo vezme jednu velkou, než pět malých. Obsádky se počítají na kusy, ne na "megaryby".

              Nnofish - Profil | St 25.7.2012 21:37:32

              Velas >> největšího něco kolem 45kg.... Tolstolobiky přes třicet, kapry 10-15kg, amuři nepamatuju ale přes metr atd. Furt taky nechápu pojem "sádlo" protože ryba klasické sádlo (tuk pod kůží ve velké vrstvě) prostě nemá. Ale co... nehodlám se tu hádat o tom že tyhle velké ryby nejsou jedlé. Vím že jsou a jsou i dobré, když se umí připravit.
              Radši sežeru větší a víc menších pustím, když na to přijde. Ale nejsem moderní rybář, ryby žeru, nekamarádím s nima no...

                NP!F - Profil | St 25.7.2012 21:30:43

                nofish >> No, v pripade takto velkeho sumca neviem neviem, fakt bude mat tuk prerasteny skoro vsade. Ono sa to spracovat sice da, ale je tam tak velky odpad, ze mi to uz fakt pride skoda, kravy by sa tiez nechovali keby bolo k uzitku ani nie 20% podiel z hmotnosti...

                  NLosPafkos - Profil | St 25.7.2012 21:30:40

                  Goldy >> je tu na Mrku aj osoba co tam toho sumce vezla,takže mě nepřesvědčíš. Vágner je křupan a pytlák.

                    NGoldy - Profil | St 25.7.2012 21:28:19

                    LosPafkos >> Ze jsi psal,ze jsi viděl neco na Vltavě.Proto pisu ,ze tak holuba na vezi.

                      NMrKos - Profil | St 25.7.2012 21:26:19

                      říkali v hen té televízi, že lovec + další členové tamní úderné skupiny pravili něco ve smyslu, že tam v té pískovně je takových ryb víc a proto bude tato ryba sežrána... když to říkali lovci a následně v televizi, tak je to prostě pravda a rybu nežádoucí je třeba odstranit aby nejedla kapry

                      za mě ukázkové: chování k rybě, uvazování, pěkná sada fotek níže, následně i dvě promile pod kůží - normální zrcadlo většiny naší rybářské obce a z velké části možná i národa

                        NVelas - Profil | St 25.7.2012 21:26:05

                        nofish >>
                        Asi jsi nezpracovával většího sumce (já 22 kg sumce) ,takže vím co to obnáší.Sumec není treska
                        a má jinak stavěné a složené maso i sádlo. Stále tvrdím,že takto veliká a stará ryba by se neměla
                        zabíjet a sežrat.

                          NKozič origin - Profil | St 25.7.2012 21:23:16

                          Pvl >> Ne neví. Mám aspoň takový pocit.

                            NLosPafkos - Profil | St 25.7.2012 21:17:31

                            Goldy - 25.7.2012 21:15:26 bohužel nerozumím jazyku tvého kmene,

                              NGoldy - Profil | St 25.7.2012 21:15:26

                              LosPafkos >> Viděl, holuba na věži.

                                Nnofish - Profil | St 25.7.2012 21:14:47

                                Pour1967 >> Nejde o to že ho sežral. Ale o to jak se k té rybě chová. Věř, že až se rozhodne lev že tě sežere, budeš taky chtít to mít taky co nejrychleji za sebou. - teda třeba mě jde o tohle. S úlovkem ať si každý naloží podle svého uvážení, ale s úctou k živému tvoru.

                                  Nnofish - Profil | St 25.7.2012 21:11:39

                                  Velas >> ano zpracovával jsem obdobné ryby. Ne jen sumce.
                                  Jestli se ti to nelíbí, máš smůlu. Ono to vepřové a hovězí, kterým se cpeš, taky neroste na poli. Žádné užívání není, je to prostě práce, kterou někdo udělá.
                                  A proto nechápu ty pověry o skoro až jedovatosti velkých ryb. Jenom řeči co se papouškujou....

                                    NPour1967 - Profil | St 25.7.2012 21:11:38

                                    Zdravím všechny rybáře...

                                    ... to, že někdo uloví takovou "potvoru"... dokáže vzbudit i docela velkou závist. To píši i přes to, že jsem "rybářem" teprve od letošního roku. Ano,.... závidím........ ale i lovci přeji takový úspěch. Sám mám na kontě tzv. životní úlovek. Ale..., měl jen 150 cm. A to jsem u toho ještě nebyl!!! S kolegy z práce (s Petrem a Vencou) jsem byl na Labi. V ten dotyčný den jsem jel lovit nástražní ryby a jeden z těch dvou byl svolný k tomu, že vyndal svůj prut, aby tam mohl zůstat ten můj (na sumce). .... asi nemusím psát co se stalo....... Když jsem lovil nástražní...., tak mi na můj prut přišel ten fousatej, co měl těch 150. Bylo mi docela líto, že jsem u toho nebyl, ale jako útěcha mi slouží to, že na 5 nástažních ryb co jsem chytil a přivezl ke společnému lovu bylo uloveno 5 sumců.
                                    Jako "nováček" se ale docela divím těm stezkům tady....... je to přece "potvora", která (alespoň na Labi) tvoří vrásky mnoha milovníkům rybolovu.

                                    .... je hodně rybářů. kteří loví pro radost....... je hodně rybářů, kteří loví pro maso.... Nepatřím ani k jedné sortě...... někdy pustím a někdy "sežeru".

                                    Co vím ale jistě je to, že chytit takového pašáka, tak ho sežeru taky! ..... nehledě na to, že tím zachráním život mnoha jiným..........



                                      NVelas - Profil | St 25.7.2012 21:05:43

                                      nofish >>
                                      Zřejmě jsi už pár takových macků porcoval, tak si to dál užívej.

                                        Nkapr1298 - Profil | St 25.7.2012 20:53:02

                                        No chudák sumec ... na tomhle štěrkáči se leda tak koupávám .. ale takového sumce zabíjet je velká škoda ... já to nechápu .. proč když někdo chytne takového sumce ... ho zabije ... vždyt kvalitou masa je na tom o hooodně lepší sumec kolem metru ... a né třicetiletá ryba ... no prostě zase další zmasený dvoumetr :-((