Candáta ocení i ti lidé, kteří ryby nejedí
Diskuse k bleskovce Candáta ocení i ti lidé, kteří ryby nejedí
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Po 16.4.2012 18:20:15
NPYTLAKS - Profil | Ne 15.4.2012 23:22:40
Nnofish - Profil | Ne 15.4.2012 22:55:16
NSven - Profil | Ne 15.4.2012 22:49:10
Německo, Rakousko, Maďarsko, Srbsko, Italie, Polsko, Rusko a celá řada postsovětských republik, např. Ukrajina, Bělorusko aj., Rumunsko, Izrael atd. Samozřejmě i asijské státy, např. Čína.......
A nejen o Vánocích, jak se mylně domníváš.
NPYTLAKS - Profil | Ne 15.4.2012 22:34:05
Nthc123 - Profil | Ne 15.4.2012 21:57:03
Nnofish - Profil | Ne 15.4.2012 21:50:11
Český kapr tu byl už před dotacemi z eu pokud se nepletu. Platilo si ho rybářské sdružení. Ryba domácí už je projekt za dotace eu - na to nadávej (pokud se nepletu).
Nnofish - Profil | Ne 15.4.2012 21:47:02
NPYTLAKS - Profil | Ne 15.4.2012 21:45:32
NSven - Profil | Ne 15.4.2012 21:45:00
Lepší škrabka na okouna a nejen na něj neexistuje. Hlavně se nesmí nechat šupiny zaschnout. Tedy přetrhnout míchu a hned oškrabat. Jde to celkem dobře.
Nnofish - Profil | Ne 15.4.2012 21:40:05
edit: http://www.ceskykapr.cz/cesky-kapr-ochrana-znamka-rybarskeho-sdruzeni-cr
Nretrívr - Profil | Ne 15.4.2012 21:38:33
NPYTLAKS - Profil | Ne 15.4.2012 21:36:03
Nvelbyk - Profil | Ne 15.4.2012 21:31:52
NPYTLAKS - Profil | Ne 15.4.2012 21:31:50
Nnofish - Profil | Ne 15.4.2012 21:30:15
Nnofish - Profil | Ne 15.4.2012 21:28:39
Ad téma. Mě u těch candošů fakt fascinuje jak je vždycky někam cpou a zapomenou lidem říct kolik to stojí a jak blbě se shání....... Ono to není o candátovi. Je dobrý i když se upraví je jednoduše, to ano. Ale dobrých ryb je u nás spousta :-)
Nvelbyk - Profil | Ne 15.4.2012 21:22:57
Nnofish - Profil | Ne 15.4.2012 21:20:23
Nmalamut - Profil | Ne 15.4.2012 21:16:55
Nvelbyk - Profil | Ne 15.4.2012 21:15:57
Nnofish - Profil | Ne 15.4.2012 21:14:46
Nvelbyk - Profil | Ne 15.4.2012 21:03:45
Nretrívr - Profil | Ne 15.4.2012 21:01:27
Nnofish - Profil | Ne 15.4.2012 20:59:53
Spíš je to tak že candát se dá udělat perfektně na sto způsobů, některé ryby jen na pár. Máš pravdu, víc našich ryb je dobrých, pro mě snad skoro všechny :-P
Nsiri - Profil | Ne 15.4.2012 20:58:07
Nvelbyk - Profil | Ne 15.4.2012 20:56:50
Nnofish - Profil | Ne 15.4.2012 20:54:15
Je to všechno trošku na hlavu.......
Že je candoš dobrota o ton netřeba polemizovat :-)
NKreja - Profil | Ne 15.4.2012 20:52:00
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













