Podzimní odhoz 2

Diskuse k rybářskému videu Podzimní odhoz 2

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.2.2012

Shafi - Profil | St 7.3.2012 2:44:06

Martin M. - >> Asi v 14:30 tohoto videa si mě hodně překvapil s odrazením od kluzáků. Nejsem žádný superlovec, ale příjde mi kluzák na hloubce jednoduší a více logický, než tento tvůj způsob. Když pročítám reakce na na tvé videa ( teď nemyslím otázku na revír:))) ), zdá se mi, že tě mnoho rybářů považuje za vzor a jedničku v rybolovu v ČR. Snad je tím neodradíš od toho, to zkusit s kluzným splávkem.

    Mário - Profil | Út 6.3.2012 19:25:08

    video super - jednoznacne za 1,

    podobnu hudbu mám rád ale tomuto videu mi nepasuje, uprimne nemam to rád ked k rybárskym videam je podobna hudba - som uprimny ospravedlnujem sa

      Salouš - Profil | Po 5.3.2012 21:44:34

      Ahoj Martine ,zase skvělé video.Dávám 1*.

        janaR - Profil | Po 5.3.2012 19:52:46

        Nádherné video, díky za něj. Ráda bych s anglánem strávila většinu jara přesně v tom duchu, jak je to tady na videu. Jen bych chtěla umět hodit tu kouli s krmením tak daleko :-)

          Sochyč - Profil | Ne 4.3.2012 20:36:07

          Martin M. >> Super video jako vždy, už aby to člověk mohl taky vyzkoušet a nazvat třeba První jarní odhoz. Jen kdyby ten ledík už povolil, No snad do 14 dnů se to hne.

            Florish - Profil | Ne 4.3.2012 19:10:05

            Foš >> Nepasovala? já bych řekl, že spíš naopak tomu dodala ještě něco navíc...

              Barbusek - Profil | Ne 4.3.2012 18:53:40

              Martin M. >> autor mi připadal v tomto videu nějaký nesoustředěný - nebo jsem se opakakovaně nesoustředil já. :)
              Upřímě mi přišlo video takové nemastné neslané. Navíc ta hudba byla dost rušivá - je to nutné všude cpát nějakou nekonečnou smyčku, ptám se? Na závěr dodám, díky za to.

                Stroft - Profil | Ne 4.3.2012 18:26:39

                Vili z Role >> Když je vlasec potopený, tak i zásek ryby je snadnější, díky bezprostřednímu kontaktu s rybou. Při plovoucím vlasci, tak zvaná "kabela" může dojít i k "upálení" sestavy.

                  Vili z Role - Profil | So 3.3.2012 12:07:00

                  2Livecrew >> Jak jsem již psal, jsem rád za každou radu, tedy i za tvou. Nicméně také ti jednu dám, přestaň už pít...

                    2Livecrew - Profil | So 3.3.2012 9:02:22

                    Vili z Role >> Nech ho klidne plavat^^. U tebe to bude stejne jedno..

                      Foš - Profil | So 3.3.2012 8:31:02

                      Pěkné video, akorát ta muzika mi k němu jaksi nepasovala...

                        Martin M. - Profil | Pá 2.3.2012 22:13:34

                        RK >> ja se omlouvam, ale nechci prozrazovat, co mam v planu zkouset v letosnim roce, protoze pokud se to osvedci, chci to dat do clanku a videi :-)
                        Urcite je stale co objevovat, koukni jak jsme chytali pred 20 lety a jak dnes...

                          RK - Profil | Pá 2.3.2012 22:01:47

                          Martin M. >> Martine,hezké video.Je vidět,že nemáš takový entuziasmus,takový to zapálení,jako máš u feedru.Tak to prostě je a ty to myslím i v prvním díle říkáš.Nicméně umíš a u tebe je dobrý,že nepřemýšlíš jako ryba,ale jako fyzik a chemik.
                          Ryba není chytrá,montáže nemusí být přehnaně jemné atd.Kolem krmení,taky neděláš velký štráchy.Musí bejt dobrý,rozpadat se,dopadnout na dno přesně a bejt ho hodně.Martine schválně-po těch letech co chytáš-čeká nás v budoucnu ještě nějaké to překvápko ohledně sportovní rybařiny?Nový montáže,techniky atd? Něco, jako když se začalo s feedrem,s waglerama,chytání na vlas,kombinace všeho dohromady?Uplně závidím mladejm objevovatelům(jako jsme byli my všichni,co chytáme dlouho),který nemaj jasno. Aby bylo jasno,ti ,,objevovatelé" jsou na tom třeba po všech stránkách líp a dál než já! Ale mají pořád nějaký ten úkol,který ,,teď" v r.2012 musí prubnout a vyzkoušet.Co máš v pácu ty nového k vyzkoušení v roce 2012? Díky a Petrův zdar

                            Martin M. - Profil | Pá 2.3.2012 20:32:43

                            Vili z Role >> to se povede parkrat za rok ;-) Mozna na malinkych rybniccich pri lovu na kratkou vzdalenost to je za bezvetri mozne.

                              Vili z Role - Profil | Pá 2.3.2012 19:19:46

                              mistr_kapr >> Aha, tak z toho vyplívá, že když budu na stojáku v bezvětří, ať si klidně vlasec plave jak chce ? Není-liž pravda ?

                                mistr_kapr - Profil | Pá 2.3.2012 17:46:26

                                Vili z Role >> Vždyť Martin ve videu zmiňoval, že pokud by vlasec jen tak plaval na hladině, tak ti to sebere hladinové proudění, a ty musíš stále víckrát přehazovat, a to si myslim, že rybám bude jedno když vlasec bude nějakejch 25cm pod hladinou.

                                  Vili z Role - Profil | Pá 2.3.2012 16:49:19

                                  Ahoj, zeptám se blbě, ale přímo. Proč nemůže při tomto lovu být vlasec na hladině za žádných okolností ? Plave si jentak na hladině a ryby berou potravu ze země, tudíž ho vlastně na hladině nevidí ? Není tomu tak ? Jinak videíčko jako vždy super, díky za něj. Vili

                                    Šlapeto - Profil | Pá 2.3.2012 13:15:36

                                    Martin M. >> Chytání na bagr nech, prosím, mě :)))))

                                      jurda - Profil | Pá 2.3.2012 12:55:46

                                      Je to paráda.Mám rád tuhle techniku.

                                        šmudla007 - Profil | Pá 2.3.2012 12:48:29

                                        Martin M. >> na řece moc nechytám a když tak sem si na cejny našel závětří tišinku kde to tolik netáhlo ..tomu na polotežko ..chytám tak na přehradě kde se dicky odpoledne udělá nepříjemný boční proud a ten bere vlasec a lehkou zátež na dně popotáhne=visím=urvu. Je fakt že se mi tahkle chytá příjemně tak na 6-10 metrů. S matchkou sem občas lovil i dál(ale to už mám velký rozptyl krmení a hážu to cik cak a když fouká větr tak to není moc pohodové chytání.
                                        Ale rozhodně to nebalím když přijdou i 30cm vlny(většinou s vlnama brzo přijedou i kapříci a to záběr ani moc nemusím sledovat=vrzne brzda :).
                                        do té doby než sem takhle začal chytat se mi cejni vyhýbaly a ani toho zase tak moc neutrhnu(pár háčků za vycházku a to se dá přežít).
                                        To polotěžko musím ještě někde vyzkoušet- asi na ostroretky na náhonu/řece, viděl jsem tak chytat jen jednoho starého rybáře a to mi přišlo blbé ho očumovat jakou má techniku(měl splávky průběžné takové kratší, já mám jen waglery a angličáky).

                                          Červené karty: : vydrák