Podzimní odhoz 2

Diskuse k rybářskému videu Podzimní odhoz 2

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 29.2.2012

Ranke_1 - Profil | Čt 1.3.2012 19:01:27

Hudba jak u videa z Ebra ze zdolávání sumce 2,20 ovšem tady se tahají cejnci a kapříci :-D

    denny05 - Profil | Čt 1.3.2012 19:01:00

    Martine super video dávám za jedna. Jen dvě otázky. Prut jsi měl shimano antares? a proč jsi chytal na pevný splávek a ne na klouzáka? Všiml jsem si že tam byla velká hloubka.

      Aleš10 - Profil | Čt 1.3.2012 18:42:29

      pekne a uz vim proc kdyz jsou vlny tak je u brehu pena matak lije do vody jar :D

        pepíno08 - Profil | Čt 1.3.2012 18:35:18

        Super video jako vždy,dík.

          kaprikar164 - Profil | Čt 1.3.2012 18:32:29

          Martin M. - >> Taky tam jezdím rybařit co tam mám největšího chycené?

            xmimak - Profil | Čt 1.3.2012 18:31:50

            Parádní video, vlastně jako vždycky ! To je přesně ten styl kterej mam rád, žádná velká věda s krmením, s bročkama, atd....pohodová rybačka !!!! Za 1*

              rybačka - Profil | Čt 1.3.2012 18:14:25

              Pěkně zpracované video. I krásné ryby a kachny :-)

                Rybatorstr - Profil | Čt 1.3.2012 17:54:15

                Opět kvalita. Jak jinak......

                  mates202 - Profil | Čt 1.3.2012 17:41:54

                  Martin M. - >> Jj, jako vždy perfektní podívaná = zase jsem se něco přiučil.

                    Dragoun6969 - Profil | Čt 1.3.2012 17:21:41

                    To jsem potřeboval.Chci taky zkusit plavačku.Díky Martine.Super video 1*

                      SHL - Profil | Čt 1.3.2012 16:45:01

                      Velmi pěkné a podnětné video no a audio-supééér!

                        Cz_adil - Profil | Čt 1.3.2012 16:06:04

                        Radši bych byl za videa o kaprařině :(
                        Ale je to pěkný video :D

                          Miiich - Profil | Čt 1.3.2012 15:17:22

                          Moc pěkné video i hudba.

                            giero - Profil | Čt 1.3.2012 14:43:21

                            Pěkné pokračování jedničky. Letos mám v plánu si pořídit matchku, tak že to je trefa do černého. Jen víc videí o plavané. Uvítal bych i video o chytání na biče délky 10m a víc na řece

                              Dave≻ - Profil | Čt 1.3.2012 14:39:28

                              No nic moc teda.

                                no prostě - Profil | Čt 1.3.2012 13:47:31

                                Opět super video,samozřejmě jednička*

                                  Pity pán - Profil | Čt 1.3.2012 10:30:29

                                  Ryby,hudba,revír....způsob lovu...za 1*.

                                    kadlan - Profil | Čt 1.3.2012 10:20:34

                                    Super ryby,hudba a styl lovu.1

                                      mipa - Profil | Čt 1.3.2012 9:08:03

                                      Pěkně provedené a názorné video, kde všechno vypadá tak nějak ... jednoduše ... :-))) Dávám 1*.

                                        HP - Profil | Čt 1.3.2012 9:03:49

                                        Pěkně jednoduše to vypadá, když to někdo umí. Měl jsi ale Martine jednou to nechat dopadnout bez zabrždění a ukázat začatečníkům co je čeká. Když si vzpomenu na svůj první lov s anglánem, je to mě jimá hrůza. To však čeká všechny.
                                        Přiznej se, zamotal jsi to ten den aspoň jednou?

                                          Červené karty: : vydrák