Jak se loví štiky!!
Diskuse k rybářskému videu Jak se loví štiky!!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nweobler - Profil | Po 24.10.2011 20:10:16
Ntianord - Profil | Čt 20.10.2011 10:30:07
Nnofish - Profil | So 15.10.2011 21:39:39
Přesně, až mi někdo ukáže že na to chytne někde kde já na jiné gumy ne, pak je koupím.......
NAlabalik - Profil | So 15.10.2011 21:36:19
Nretrívr - Profil | So 15.10.2011 21:07:04
Nnofish - Profil | So 15.10.2011 21:05:11
NFigos - Profil | So 15.10.2011 21:03:46
Nnofish - Profil | So 15.10.2011 20:55:28
Nkapr1298 - Profil | So 15.10.2011 20:36:33
NCarpHouser - Profil | So 15.10.2011 20:35:53
Nkapr1298 - Profil | So 15.10.2011 20:32:52
NCarpHouser - Profil | So 15.10.2011 20:31:17
Nkapr1298 - Profil | So 15.10.2011 20:16:46
Nweobler - Profil | Pá 23.9.2011 22:32:52
NTondasDas - Profil | Ne 14.8.2011 16:03:53
Když se štiky nebudou brát bude jich tu take požehnaně. Druhá věc co se týká UK tam si člověk dojde na trh a za babku si tam koupí čerstvou rybu vykuchanou tak proč se s tím srát a tahat to od vody. Třetí věc je naprostý rozdíl v příjmech. Tady většina chce tu povolenku zaplatit tím že masaří ať už pro vlastní potřebu nebo ty ryby prodává. V UK 99% lidí co jsem poznal rybu pustí...
Tam je všude ryb požehnaně protože to nejsou češi :P
Nnofish - Profil | St 6.7.2011 0:07:38
Ať mi ukážou že takhle budou chytat i na našich reváírech a uvidíme.
Pro otrlejší povahy, které vydrží pohled na cenu, link zde :-) Ty woblery jsem viděl v akci a chodí stejně jako ty gumy.
http://www.rybarske-nej.cz/savage-gear/
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Út 5.7.2011 23:25:18
NZlejšek - Profil | Út 5.7.2011 23:11:34
NZdendahat - Profil | Út 5.7.2011 22:53:37
Nromikarp - Profil | Út 5.7.2011 22:45:16
NDanese - Profil | Út 21.6.2011 17:47:38
NMistrG - Profil | Pá 13.5.2011 4:34:37
Ne-maxx - Profil | St 11.5.2011 15:34:34
NSiro17 - Profil | Pá 29.4.2011 22:31:45
NBucho - Profil | Čt 7.4.2011 9:49:19
Nvavřinec - Profil | Ne 3.4.2011 9:25:23
Ndráča27 - Profil | Ne 3.4.2011 8:02:21
NMarkiL - Profil | So 2.4.2011 21:07:42
Nkotrx - Profil | Čt 31.3.2011 12:48:36
NMaty96 - Profil | St 30.3.2011 14:31:48
Nkotrx - Profil | Út 29.3.2011 13:42:48
Ngoldo - Profil | Ne 27.3.2011 23:28:42
NVapi - Profil | Ne 27.3.2011 20:35:37
NJirka R - Profil | Ne 27.3.2011 19:03:25
NRybatorstr - Profil | Ne 27.3.2011 18:40:38
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













