Rybáři chytili obřího sumce. Má 252 centimetrů a 100 kilo

Autor diskuse: mrkva - Profil , 15.7.2009

Nruprd - Profil | St 15.7.2009 20:21:00

Zajímalo by mě co s ním dělali až do ted, když tam píšou, že ho vytáhli v neděli.

    NTrollo - Profil | St 15.7.2009 20:16:46

    No po zhliadnuti toho videa sa hanbim, ze som Slovak. V zivote by som im uz nedovolil prist k vode a lovit. Taka ryba sa vobec nema tahat na breh. Ukazat ju a pofotit sa vo vode s nou a sup na slobodu.
    Len chcem podotknut, ze ani na videu a ani nikde inde nie je hovorene ci pisane, ze si ho ponechali.
    To vsak nic nemeni na tom zaobchadzani s nim. Fuj fuj a fuj.

      Nantony - Profil | St 15.7.2009 20:13:10

      Na tomto videu si nesmlsnus asi nikdo - no comment.
      hola
      antony

        Nkranex - Profil | St 15.7.2009 20:11:31

        trosku mi to pripominalo jasot pravekeho kmena lovcov ktoremu sa po hladovej zime podarilo ulovit mladeho mamutka...

          Nkamcasik - Profil | St 15.7.2009 20:09:22

          Hovada debilní

            NMalda512 - Profil | St 15.7.2009 20:02:24

            At se sním udávijou nenažranci.Tahají ho tam po zemy jak nějakou hadru a jsou hrdí.Mluvili o vábničce jakoby ji vymysleli oni. Ještě se nechjí natočit. Neříkám že ho měli pustit ale mohli se k němu chovt důstojněji a ne jak k nějaké hadře. Hovada. Jinak sumec nádherný kus.

              Nafjee - Profil | St 15.7.2009 20:00:16

              Teď to bylo v televizních novinách a říkali, že český rekord je nějak 2,38 :X:X:X

                NLauri - Profil | St 15.7.2009 18:55:08

                doufám,že toho sumce vzali domů,protože by ve vodě dlouho nevydržel. Je to smutný pohled když se někdo takto chová k trofejní rybě a ještě se přitom nechá natáčet, je vidět že duch sportovní rybařiny se nese jen tady na MRKu,ale u vody je všechno jinak :((
                Takové video by se ani nemělo dostat na oči veřejnosti a když jo,tak ho berme jako odstrašující příklad rádoby rybářského videa

                  Nsoulfly - Profil | St 15.7.2009 18:52:20

                  To je prostě děs. :-(

                    Nkranex - Profil | St 15.7.2009 18:46:33

                    nebudte falosny idealisti,takto sa k rybam sprava kazdy druhy u vody...ten mohykan to mal za sebou,so zivym by do vody nevliezli bez lana...kludne mu mohli do boku vyrezat dieru a sulozit ho tam...skorej ma zarazilo ze mali 100kil masa a chamtivost im nedovolila pustit toho mensieho..btw;.kdo z vas udvihne na bicepsy metrak?

                      Nsven - Profil | St 15.7.2009 17:49:33

                      I když nás to rozhořčuje, je to běžné chování Homo sapiens sapiens nejen k jiným živočišným druhům ale i k druhu vlastnímu.
                      Nebo je někdo přesvědčený, že například v mořském nebo produkčním rybolovu se zachází s rybami lépe ?

                        NStanďour - Profil | St 15.7.2009 17:45:45

                        Jak víte, že už nebyl mrtvej, když ho tahali? I když má Kurka pravdu s tou úctou po smrti, není to již trápení živého tvora. Předpokládám, že kdyby byl živej, tak není takhle pasivní. Nic to ovšem nemění na faktu, že ryby je škoda a tahání po zemi zrovna uctivost neznačí. Nicméně tihle pánové měli na jeho usmrcení plné právo, a tak Vám, stejně jako mně, nezbývá než se s tím smířit. A někteří byste svůj projev mohli mírnit. Každý z nás se někdy choval k rybě neuctivě, předpokládám, že ve většině případů z neznalosti. Já jsem jako kluk chytal oukleje, a pak jsem jim šlapal na hlavičky. Líbilo se mi, jak to křupe.

                          Npdpavel - Profil | St 15.7.2009 17:32:45

                          myslím si že ty telata a ani toho dědka nenapadlo ani na 1 sekundu že by toho sumce mohli taky pustit zpátky ať si ho chytne i někdo jiný...a to zachazeni s rybou :(((

                            NZip1 - Profil | St 15.7.2009 17:31:18

                            Je to humus kentus anarchie

                              NDEPRESS - Profil | St 15.7.2009 17:15:31

                              Iwík
                              Kurka
                              jojo naprostej souhlas..zacházej s ní jak dobytci a chovaj se a válí na tom videu jak 3 buzeranti...fakt humusácký video ..to se teda ukázali bratja ´.....

                                NKurka - Profil | St 15.7.2009 14:57:02

                                Toto je ostuda rybářů,ať ho klidně sní,ale každá ryba si zaslouží úctu i posmrti !!!

                                  NMartin M. - Profil | St 15.7.2009 14:53:19

                                  Diskuse promazana, bavte se prosim k tematu a podle pravidel. Diky.

                                    NNeznaboh:-D - Profil | St 15.7.2009 14:15:15

                                    jj hnus počasí a žízeň...Asi budu plakat

                                      NKomboj - Profil | St 15.7.2009 14:13:59

                                      Neznaboh:-D >> Nebuj jsem na sebe v tomhle směru vopatrnej jen mušim k vodě autem tak to přehodnotim a udělám to jak říká Daviss.No máme stejnej problém taky do 5 vypil bych aj mrtvímu voko.

                                        NDAVISS - Profil | St 15.7.2009 14:10:11

                                        Aiwen >> ono se to neděje bohužel jen poslední dobou ...