Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

MKulicka - Profil | So 27.3.2021 18:34:49

rybomil >> Defaultní české titulky to nemá, ale jde zapnout automatický překlad. Ten je trochu divočejší, ale dá se. Zapni titulky, pak menu "nastavení", pak menu "titulky", pak menu "automatický překlad" a pak vyber češtinu.

    rybomil - Profil | So 27.3.2021 17:09:11

    Zdravím borce.

    Někdy mi u některých videí nejdou zapnout čwský titulky např. tady

    https://youtu.be/Uh2aNVtimDc

    Co dělám blbě ?

      Willow - Profil | Pá 26.3.2021 20:03:45

      Martin M. >> Ani 10 % průtahu je prostě jiné konstrukce.8x 000 nic je lepší , než struna G z nylonu na kytaru.

        Martin M. - Profil | Pá 26.3.2021 20:00:08

        Willow >> psal jsi, ze pletenka neda ani 10%, tak jsem v tom ztracenej.

          Willow - Profil | Pá 26.3.2021 19:01:28

          Martin M. >> A přečti si znovu na co jsi mi odpovídal.🤔🤔

            Willow - Profil | Pá 26.3.2021 18:59:47

            marmyš >> Viz MM.Pleteka je cca o 70% lepší.Asi nějaké nepochopení...

              Willow - Profil | Pá 26.3.2021 18:58:22

              Martin M. >> Lepší!!!8 vláken!!!

                Martin M. - Profil | Pá 26.3.2021 18:54:19

                marmyš >> neni, je to monolite vlakno.

                  Martin M. - Profil | Pá 26.3.2021 18:53:41

                  Willow >> ja tam tedy ten duvod, proc by to melo s pletenkou byt horsi, nevidim.

                    marmyš - Profil | Pá 26.3.2021 18:51:19

                    Willow >> Není náhodou vlasec tvořený spečením velkého množství slabých vláken?

                      Willow - Profil | Pá 26.3.2021 18:26:15

                      Martin M. >> Martine,zásah a potopená.👍👍👍
                      Vlasec to přenese jako mono jádro.
                      Pletenka nedá ani 10%,už z podstaty konstrukce.8x vláken na celkovém průměru

                        fheavy - Profil | Pá 26.3.2021 18:24:50

                        RK >> vpoho ✌

                          RK - Profil | Pá 26.3.2021 18:07:13

                          fheavy >> souhlas Karle...😁

                            RK - Profil | Pá 26.3.2021 18:06:14

                            Dědek >> ale taková včela, tak ta barvy vnímá, ale úplně jinak, než my lidé. To mi řekl jeden včelař, na výstavě v Lysé nad Labem. Něco podobného, jako chlap, kterému se líbí ošklivá ženská, protože jí vidí, jako krásnou. Jeho slova. Kecal jsem s ním tenkrát snad tři hodiny. To včelařství musí bejt nádhernej koníček. Možná na úrovni rybařiny.
                            Což je teda kacířskej názor, ale on byl studnice vědomostí a stálo mě to majlant ve zmrzlinách. Kluci byli malí a nudili se. Takže mamince to neřekneme a dejte si Algidy, co žaludek snese😁

                              Martin M. - Profil | Pá 26.3.2021 18:03:43

                              Tak si napnete mezi 2 kelimky snuru a pak vlasec a uvidite, s cim to bude lepsi telefon. Ja vsazim na snuru.

                                fheavy - Profil | Pá 26.3.2021 18:03:28

                                RK >> slovo podobně může skrývat ledacos a je dobře že to pořádně nevíme)))
                                Taky jsem chodil do školy😁

                                  RK - Profil | Pá 26.3.2021 17:42:27

                                  Dědek >> co jsme se učili, tak ryba vidí barvy podobně jako my.
                                  Tedy v závislosti na hloubce a dané barvy. Ale ze školy jsem už skoro 40 let😃 Asi jako ty Jardo. Je to v prdeli😁

                                    fheavy - Profil | Pá 26.3.2021 17:40:41

                                    Dědek >> jasně že nikdo z nás nevi jak vidí ryba a můžou zkoumat kdo chce co chce,dokud nejseš ryba tak se to nedovíš, máš názor správným směrem..))

                                      Willow - Profil | Pá 26.3.2021 17:30:02

                                      Knedla12 >> Já v té akustice lítám už 40 let...
                                      A vím, co dokáže 1 struna na kytaře.
                                      Dej tam pletenku!!
                                      S nylon strunami zahraje vše.
                                      S pletenkou ani tón.

                                        Knedla12 - Profil | Pá 26.3.2021 16:49:10

                                        Willow >> Možná se najde někdo, kdo studoval akustiku 🤔
                                        Podle mě je vlasec hladší, nepřenáší se něj tolik mechanický pohyb a tak je méně slyšet, ale zase bude určitě lepší prenašeč zvuků. Čím je vlasec/šňůra silnější, tím více může zachytit kmitů a tím víc by měl rezonovat.
                                        Ale osobně se mi třeba stalo, že jsem chytal na šňůru a co minutu mi do toho vletěl netopýr, kolega vedle měl vlasce a četnost byla někde úplně jinde, třeba 5x za večer.

                                        Ale možná to chápu úplně špatně 😅

                                          Červené karty: Fish man, 46547513248512348941