Feeder

Na jakou maximalni vzdalenost nahodite? Libovolny vas feeder prut s jakymkoliv krmitkem s navnadou a nastrahou.

A) do 60 m28%

B) cca 75 m30%

C) cca 90 m17%

D) cca 105 m10%

E) cca 120 m10%

F) pres 135m5%

Od 6.5.2025 hlasovalo 208 čtenářů.

Martin M. - Profil | Po 27.5.2013 0:00:54

macek1 >> ja bych to nevyuzil, ty treba ano.

    macek1 - Profil | Ne 26.5.2013 23:57:56

    Martin M. >> jo chtěl,zdá se ti to moc jemné?

      domino - Profil | Ne 26.5.2013 22:51:40

      macek1 >> Martin má pravdu :-)

        Martin M. - Profil | Ne 26.5.2013 22:36:34

        macek1 >> Catana je v pohode, ale opravdu chces light?

          macek1 - Profil | Ne 26.5.2013 22:28:37

          domino >> ddík

            domino - Profil | Ne 26.5.2013 22:23:41

            macek1 >> poměr kvalita - cena paráda... Podle mě není co řešit :-)

              macek1 - Profil | Ne 26.5.2013 22:13:30

              Ahoj lidi,máte někdo zkušenosti s tímto feedrem? Catana BX 335 Light Feeder,chci si ho koupit ale ještě nejsu rohodnutý,vaše názory a nebo tipy na nějáký jiný feedr,dík

                chřenovák - Profil | Ne 26.5.2013 19:55:29

                domino >> Praha jsou http://www.rybaripraha.cz/ střední jsou http://www.crs-sus.cz/

                  domino - Profil | Ne 26.5.2013 19:52:30

                  chřenovák >> v tom případě je pro mě nesmysl přestupovat do prahy ale rovnoutřeba do roudnice. Protože Praha jsou střední čechy...

                    domino - Profil | Ne 26.5.2013 18:35:23

                    plavan >> budu jezdit hlavně Labe. Budu potřebovat severní čechy... Ta stojí kolik?

                      Vrbis1 - Profil | Ne 26.5.2013 17:59:24

                      domino >> To bych se taky radši přestěhoval.

                        plavan - Profil | Ne 26.5.2013 17:58:07

                        domino >> přestup s vyplněným přestupním lístkem nestojí nic, nová registrace stojí myslím 500 korun a nepotřebuješ vyplněný přestupní lístek od své MO. Jestli máš řádně vyplněnou členskou legitimaci a rybářskej lístek od MÚ z místa trvalého bydliště, tak si můžeš koupit povolenku tady v Praze. Jen k tomu potřebuješ tu členskou legitku a rybářskej lístek. To by ti mohl někdo ze tvého bydliště na Moravě poslat poštou. A na Prahu ti stačí Pražská povolenka, na to nemusíš mít celostátní za trojku.

                          standas - Profil | Ne 26.5.2013 17:51:55

                          domino >> dva litříky za brigošku? to je síla:-(

                            domino - Profil | Ne 26.5.2013 17:45:10

                            plavan >> jsem členem MRS, mám zaplacené brigády i členství. Jen si musím koupit povolenku. Jinak, brigáda je u nás 2000Kč, členská 400kč a povolenka CRS+MRS 2900Kč Proto se ptám jestli nejde přestoupit.

                              plavan - Profil | Ne 26.5.2013 16:49:56

                              domino >> nevím, co znamená, že ji máš u své MO. Jakože máš už koupenou povolenku MRS nebo zatím nemáš žádnou povolenku ? Nebo že máš zaplacené příspěvky a brigády u své MO a ceostátní povolenku už sis u nich objednal, jen sis jí zatím nevyzvedl ?
                              Jinak se můžeš stát členem ČRS za 500 korun, za 400 korun si zaplatíš brigády a za asi 950 korun si koupíš Pražskou povolenku. Pokud tedy máš sebou platnej rybářskej lístek z Městského úřadu. Ten si lze vyřídit myslím jen v místě trvalého bydliště.

                                domino - Profil | Ne 26.5.2013 16:44:46

                                plavan >> mám ji na moravě ve své MO ale jedu tam až za 10 dni. A jak je to s přestupem do jine MO? nevíš náhodou?

                                  plavan - Profil | Ne 26.5.2013 16:40:50

                                  domino >> a proč čekáš na povolenku ? V Praze si ji můžeš koupit hned třeba v pondělí.

                                    Rybkin - Profil | Ne 26.5.2013 15:40:46

                                    domino >> Případně Markéta tam to udajně od letoška taky funguje ale o přesnější info napiš Radkovi (PTR)
                                    http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=117009

                                      Rybkin - Profil | Ne 26.5.2013 15:38:00

                                      domino >> Nebo toto
                                      http://rybarenikopa.cz/

                                        Červené karty: Fish man, 46547513248512348941