- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ultralehká a lehká vláčka
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NHrubecT - Profil | Ne 11.12.2005 9:10:10
Ukončím to upravenou frází z jiné otázky: I těch 7g je na naše vody moc ;-)
NFlip - Profil | So 10.12.2005 12:53:18
NFlip - Profil | So 10.12.2005 12:46:16
Nkarelc - Profil | So 10.12.2005 12:41:46
NFlip - Profil | So 10.12.2005 12:37:47
NFlip - Profil | So 10.12.2005 12:33:18
Nkarelc - Profil | So 10.12.2005 12:30:15
NFlip - Profil | So 10.12.2005 12:22:18
NFlip - Profil | So 10.12.2005 12:15:23
Nkarelc - Profil | So 10.12.2005 12:10:03
NFlip - Profil | So 10.12.2005 12:07:56
NHrubecT - Profil | Pá 9.12.2005 19:23:04
Ja vlastnim Mikado feeling up to 7g 210cm (ted uz teda jen 208,5) a plně mi vyhovuje... Co se UL vláčky týče, přečti si tento článek http://www.rybyrybkyrybicky.cz/modules.php?name=Ne
NFlip - Profil | Pá 9.12.2005 13:14:20
Nthommaso | Čt 8.12.2005 18:35:17
Nsaxon | Čt 8.12.2005 10:36:31
Nosprey - Profil | Po 5.12.2005 16:27:29
Aleš K.: Aleši, jak se zdá, tohle bude opravdu věcí každého chytajícího. Je vidět, že moc lidí se ani necítilo povoláno vyřknout nějaký definitivní soud. Jde o to jak to člověk vodí, jak je zvyklý sekat apod. Dokonce si myslím, že je to i otázka lovených druhů (nevidím třeba smysl chvějivky při lovu bolena) a taky konkrétních situací. V létě chvějivku používám sporadicky, od listopadu skoro pořád. A co se týče rotaček, dávám přednost klasice.
A co se týče těch prutů - ten Skeletor ti bude krátký a na gumy asi i tvrdý. V otázce mluvíš o ultralehkém lovu a o nástrahách do 6 g - jen jeden z prutů, o nichž píšeš, by tomu odpovídal.
Ostatně já toho Jaxona používám na dvě speciální činnosti - lov okounů a přemlování prochlazených a zároveň po sezóně už dost opatrných štik.
A k dobírání nástrahy - štika ji na chvějivé špici drží opravdu i několik vteřin, zatímco s pruty klasické konstrukce a gramáží nad 20 g se to moc často nestane.
No a poslední: Ideální je brát si prut k vodě podle podmínek. Jaxona už máš a Fenwicka si stejně koupíš (asi jako já si koupím Berkleye). A pak budeme tahat k vodě to, co nám přijde lepší...
NFešák Hubert | So 3.12.2005 21:41:06
NPetrson - Profil | So 3.12.2005 17:56:43
Ntopinka - Profil | So 3.12.2005 16:21:49
Kde to žije - dravci
20:54NBurza na přívlačové nástrahy 33415
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:05NFotky ryb pouze na přívlač 107191
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











