- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kam na Slapy na přívlač ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nschiwa - Profil | Čt 29.5.2008 9:33:16
Občas si jezdím zavláčet na Švihov a párkrát už nás taky drapli,nejdříve nám hrozili pokutou 6tis.,když zjistili,že chytáme jen pro zábavu a adrenalin a ne pro mrazáky tak nám dali zato práci vyčistit břehy jedné zátoky od bordelu a pak nám ještě poradili kam na ně jít:)
NK3ro5 - Profil | Čt 29.5.2008 8:59:11
NRaketýr - Profil | St 28.5.2008 17:16:34
TORARYK: Tak přesnou cenu za loďku jsem nezjistil, někdo říká 20kč/hod a někdo 30...
Co mě tady už ale fakt začíná srát, je naprosto beztrestné drancování vody pytláky - hotový eldorádo... :-(
Nbaitruner2 - Profil | St 28.5.2008 16:41:58
NTORARYK™ - Profil | St 28.5.2008 15:13:33
Jedu já a kámoš..
Ntomchamik - Profil | St 28.5.2008 14:28:30
Nmarvinone - Profil | St 28.5.2008 10:47:03
Nmarvinone - Profil | St 28.5.2008 10:09:30
Nbaitruner2 - Profil | St 28.5.2008 6:53:03
NTORARYK™ - Profil | St 28.5.2008 6:50:15
baitruner2»prostě cca 200kč..Každopádně začnu šetřit :-)
Nbaitruner2 - Profil | St 28.5.2008 6:26:10
NNOVAS - Profil | St 28.5.2008 6:13:27
http://vltava.logout.cz/seznam-ztracena.html
Nelfka - Profil | Út 27.5.2008 23:42:26
NTORARYK™ - Profil | Út 27.5.2008 23:37:18
Nelfka - Profil | Út 27.5.2008 23:28:15
NRaketýr - Profil | Út 27.5.2008 22:41:12
Jinak cenu za půjčení loďky zjistím a dám Ti vědět. schiwa: jj, já taky jezdím dál, např. k Častoboři.
NMakousek - Profil | Út 27.5.2008 22:18:23
NTORARYK™ - Profil | Út 27.5.2008 21:56:49
http://gallery.vacc-cz.org/slapy
Nbaitruner2 - Profil | Út 27.5.2008 21:37:58
NFleder - Profil | Út 27.5.2008 20:42:21
měl tam v těch roklinách být nějaka malá kolonie těhle potvůrek.
Nschiwa - Profil | Út 27.5.2008 17:40:20
NTORARYK™ - Profil | Út 27.5.2008 15:19:02
NFleder - Profil | Út 27.5.2008 14:59:47
K tomu štírovi. Mělo se jednat o štíra tlustorepého, původem ze Středomoří, který je jedovatý. Měl se vyskytovat nedaleko Obozu, v přírodní rezervaci Drbákovské skály. To je ten velký vršek nad Obozem, naproti tomu příšernému socialistickému hotelu přes vodu.
Nschiwa - Profil | Út 27.5.2008 9:48:39
NTORARYK™ - Profil | Po 26.5.2008 23:00:33
raketýr»já se z hady kamarádím jako z rybou :-)..Hady mám fakt rád, a líbí se mi..Je jasný že je nechytám všechny, a pořád..
NRaketýr - Profil | Po 26.5.2008 22:26:33
Nelfka - Profil | Po 26.5.2008 22:24:28
Nelfka - Profil | Po 26.5.2008 22:22:06
NTORARYK™ - Profil | Po 26.5.2008 22:19:55
Funguje tam boili?Nebo seš na ty dravce?..Fakt mě to hodně zajímá..
Nelfka - Profil | Po 26.5.2008 22:18:03
NRaketýr - Profil | Po 26.5.2008 22:16:16
Jinak já to mám na Ždáň kousek :-)
NTORARYK™ - Profil | Po 26.5.2008 22:13:22
georgino»Taky do hadů nedělám,ale chytám je :D..
NGeorgino - Profil | Po 26.5.2008 22:10:47
NRaketýr - Profil | Po 26.5.2008 22:09:51
NRaketýr - Profil | Po 26.5.2008 22:03:36
NTORARYK™ - Profil | Po 26.5.2008 21:59:56
Ntomchamik - Profil | Po 26.5.2008 21:56:43
NTORARYK™ - Profil | Po 26.5.2008 21:41:01
Ntomchamik - Profil | Po 26.5.2008 21:38:44
NTORARYK™ - Profil | Po 26.5.2008 21:11:14
Ntomchamik - Profil | Po 26.5.2008 20:26:30
NTORARYK™ - Profil | Po 26.5.2008 20:08:50
NRaketýr - Profil | Po 26.5.2008 16:59:56
Docela jste mne ale překvapili s těma zmijákama, já tu teda vždycky vídám jen spustu užovek a zmije je spíš raritka. Každopádně hady nemám vůbec rád a o setkání se zmijí ani nestojím... Hoď sem pak kdyžtak nějakou tu fotečku.
NTORARYK™ - Profil | Po 26.5.2008 12:04:19
Jinak já jsem ty zmije viděl hodně ve vodě.Asi 3 zmije ve vodě,a když jsem otočil nějaký svinstvo na břehu,tak po 5m alespoň 1 zmije.Užovku jsem viděl jen jednu.Až se vrátim ze školy domů,dám sem nějaký fotky :-)
Nschiwa - Profil | Po 26.5.2008 10:00:14
NTORARYK™ - Profil | Po 26.5.2008 9:20:02
Celkem se mi líbí Ždáň,tak jsou na dravce fakt dobrý svahy,a útesy..Také jsem byl na šlapadlech,tak jsem se projel ke skalám,a myslím si že bez lodi to na dravce na Slapech prostě nejde.Určitě by byl dobrý nějaký ripper či twister na drachkovitch systém,a spouštět!!..U těch skal je i 10m a víc hloubka,a dravci jako okouni,štiky i candáta jsem viděl-tam jsou...Včetně zmijí,kterých je tam fakt hodně :-).Přiznám se,že jsem si nevzal prut,tak jsem chytal na pytlačku okouny na žížalku :-)..DRAVCI TAM JSOU!!
NMiran | Čt 28.6.2001 12:06:18
NRobin | Čt 28.6.2001 10:04:23
Moje rada zní: jeď jinam. Jestli trváš na Slapech a nemáš loď, zkus ten Hodíkov. Bobkaři zpravidla sedí naproti pod Hříměždicema, na tomhle břehu bývá klid. Stejně ale budeš potřebovat broďáky (prsačky) - ze břehu se chytat nedá.
Líp ti poradit neumím.
Kde to žije - dravci
12:24NBurza na přívlačové nástrahy 33406
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.






















