- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Domasa
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
37x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
IGI | St 21.6.2006 11:17:30
IGI | St 21.6.2006 9:25:17
A nema nahodou niekto z vas skusenosti s chztanim tam hore, za cestnym mostom???? Mate nejake miesta????
Marcus | St 21.6.2006 7:34:15
mne chyt a pust nevadi. dokonca to podporujem.
orion24 - Profil | St 21.6.2006 6:27:31
1.Inak je to chore, ako može byť Normalna tečuca zväzova voda ako tok vyňata zo zväzovej??? Sa pytam?? To by mi ani nevadilo lebo na take jatky ja nerad pozeram.
2. Ak už "slabsie beru " to znamena že zubač nie kazdych pol minuty ale minutu tak spravca otvorý vrata na plno a "nasaje" ryby zo Širavy a hned je zarybnene :-(
3. Top bomba ale je že zo Širavy sa ryby nesmu jesť lebo je tam vraj PBC (domaci masakruju dalej)...ale tie iste ryby vo vypuste (sak povodom z kade že?:-) už su košer..
4. Je to chore a možne iba na Slovensku
Marcus | Út 20.6.2006 22:05:38
orion24> hej tam na vypuste masakruju bolene videl som to. ucil som sa chytat na muskarsky prut a sam som vytiahol 7zubacov za 2-3 hodinky. kolega muskar ani nepocitam, jeden mal cez 70cm. my sme pustali ale domorodci...
Jaro - Profil | Út 20.6.2006 20:49:54
topasik | Út 20.6.2006 19:33:32
IGI - Profil | Út 20.6.2006 17:57:43
PS: Cez vikend som bohuzial nikde nebol.
Hamon - Profil | Út 20.6.2006 11:06:25
Co sa tyka Valkova, tak je to raj nepoznanych moznosti,lebo ryby tam nie su zvyknute na jemne metody a tenke vlasce.Kazdy tam do vody narve aj 40 vlasec,100 gramove olovo, tony krmiva a 2/0 hacky a na nich 5 puf a potom sa stazuju,ze ryby tam absolutne neberu.A pritom ich tam je hafo,lebo tym,ze tam chodia ludia, tak sa tam dost casto krmi a ryby su na to zvyknute
orion24 - Profil | Út 20.6.2006 11:00:36
orion24 - Profil | Út 20.6.2006 10:58:43
Inač ak chceš chytať viac bolenov musiš prehodnotiť pristup...žiadne potrsavanie. NA VAlkove musiš mať viac bolenov...:-)
Toho roku som zase prisiel na zopar finesov z vlačenia...Ty kokso človek sa stale uči..a to som si myslel že už nič nove nie je
Hamon - Profil | Út 20.6.2006 10:47:55
orion24 - Profil | Út 20.6.2006 10:10:58
The Source bola dobra volba, akurat na p...ču bolo miesto :-), celkove celý Valkov, by som okrem mohutných krmných kampani t.j. dva tyzdne sypať do augusta nenavstevoval(osobne nemam nato cas), systematicky loviť kapre na tomto mieste až od septembra a neskor, by som tam siel.
Inač myslim si že surce je až moc dobrý boiles na takuto vodu, stači niečo jednoduchšie tam, zameraj sa na výber miesta, chud niekde vyie ku vtoku ondavy do Domaše...teraz, postupne s ochladzovanim začni klesať až po valkov....
Marečku iba styroch? čo si robil?...:-) amater
Hamon - Profil | Út 20.6.2006 10:03:08
Hamon - Profil | Po 19.6.2006 15:49:54
Kde to žije - dravci
22:24Úprava chodu woblerů. 9
20:54Nepromokavá bunda na boat a brození 66
20:28Burza na přívlačové nástrahy 33405
16:04Poradna: Sumcařina 2570
15:31Rare woblery - Rapala 14053
11:21Kurz Teo Daška pro Otoše 301
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










