- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Přívlač-kdy?
Vláčkaři,která denní/noční/ doba se vam zda při vlacení nejuspěšnější.Jak se mění s ročním obdobím??
Autor diskuse: Iman - , 20.8.2005 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
16 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NPeter.G - Profil | Pá 26.8.2005 21:14:29
Letos se mi povedlo nejvíc pstruhu chytit mezi 9.00-12.00.Štiku na řece po celý rok je to jedno stačí tu potvoru najít a vyprovokovat.Na stojaku v letě 7.00-10.00 a 15.00-19.00.Potom celý den.Candat na řece celý den,největšího jsem chytil po 12.00 na Odře za slunného počasí,byl zašitý za velkým šutrem.Candát na uzavřené vodě brzo ráno a po setmění,ovšem ze dna po celý den.
NLeguan | Pá 26.8.2005 19:41:27
Dnes jsem vytahl 5 candatu kolem 10 hodiny dopoledne,ale vsechny jen do 45cm :(
Npajda - Profil | Čt 25.8.2005 9:48:38
Nej se mi jeví 17. listopadu mezi 9.00 až 11.30 hod.
Ale musí jemně poprchat. Poslední dva roky nej datum. Nevím proč?
Ale musí jemně poprchat. Poslední dva roky nej datum. Nevím proč?
NSAtandas | St 24.8.2005 16:06:15
Vychází mi z toho tady že mí před polednem nachytaní candáti, které jsem považoval za raritu, nejsou zas až taková rarita:-)
Vidím že v editu nejde opravit jméno! To A za S tam nepatří.
NJarmil | St 24.8.2005 14:01:54
Já mám nejlepší výsledky na řece v říjnu a listopadu, přes poledne, když ještě svítí slunce, tak se dají na velké rapaly chytit krásné štiky. A hlavně v tomhle období nesedí na každém druhém místě dědek a nečeká tam na svojí trofejní plotici....
NZdeněk - Profil | St 24.8.2005 10:48:57
Já dávám přednosto večeru, nejradši teplému. To proto, že ráno jsem línej vstávat a v chladu je mi zima :)
Nzubáč | Út 23.8.2005 8:20:23
Těžko říci, závisí to na cílové rybě a samozřejmě na roční době, osobně, ač se to bude zdát paradoxní, na candáta se mi osvědčila doba mezi 09.00 - 13.00 h (cca 80% úlovku ), ale samozřejmě i ráno a večer jsou dobré, na štiku brzy ráno a potom k večeru, na okouna stále, na pstruhy ranní rozbřesk a potom k večeru když se smráká... V noci je přívlač zajímavá, ale občas hlavně v náročných podmínkách dramatická i když jsem pár ryb v noci na přívlač chytil, není to pro mne to pravé ořechové...
NAbe | Po 22.8.2005 22:01:41
nedá se dost jednoznačně odpovědět, například revíry co navštěvuji jsou chytatelné v tomto období ráno cca do 9:00, potom odpoledne po 13-té hodině, s večerem četnost braní ustává, za tmy jsem nevláčel
Nindy - Profil | Ne 21.8.2005 11:41:51
Od povolené doby lovu do 9:00 a potom od 18:00 až do ukončení povolené doby lovu. Za tmy používám fluo twistery. Na podzim celý den.
Ngeorge - Profil | Ne 21.8.2005 10:03:12
Pro mě je nejúspěšnější dobou po zahájené hned brzo ráno, postupně se čas přesouvá na dopoledne /už v tomto období a v září/ nakonec to může být klidně kolem poledne. Denní dobu a pravidla braní ovšem dokáží ryby často měnit svou "ověřenou" aktivitou, např. bolen ráno ještě za tmy, sumík a candoš po obědě.... Tahám jen do šera, pak mám bobky...., strašně nerad trhám ;-(.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
19:05NFotky ryb pouze na přívlač 107191
18:37NBurza na přívlačové nástrahy 33413
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












