- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak a kam na střevličky?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NMrKos - Profil | Út 28.6.2005 16:18:06
NPyzda | Út 28.6.2005 16:12:17
NMrKos - Profil | Út 28.6.2005 15:49:16
Nšeptal - Profil | Út 28.6.2005 15:06:58
NMiloš_diakritický | Út 28.6.2005 14:58:54
Záměrné rozšíření geograficky nepůvodního druhu rostliny či živočicha do krajiny je možné jen s povolením orgánu ochrany přírody.
Njindra - Profil | Út 28.6.2005 14:47:45
NMrKos - Profil | Út 28.6.2005 14:38:18
a kuličky nepoužívám... pomlít je takto by bylo hříchem.. škoda jich...
NMiloš_diakritický | Út 28.6.2005 14:33:41
Možná by pořádné rozšíření zavlečené východní parasbory mohlo časem zlikvidovat kaprové rybníky a kapra jako takového. Je až s podivem, že někdo na MRKu řeší chov tohoto parazita....
Nstrejka - Profil | Út 28.6.2005 14:19:23
NMrKos - Profil | Út 28.6.2005 14:11:56
NXAXAP - Profil | Út 28.6.2005 14:03:08
NMrKos - Profil | Út 28.6.2005 13:01:28
a to málo co přežilo se špatně odlovuje... :-)
Nboyscout - Profil | Út 28.6.2005 12:33:27
Nboyscout - Profil | Út 28.6.2005 12:30:43
NMrKos - Profil | Út 28.6.2005 12:27:47
Vlastní jezírko bude asi v paneláku nebo u něj zteží realizovatelné :-)
Nboyscout - Profil | Út 28.6.2005 12:23:10
NBruno.fly - Profil | Út 28.6.2005 12:20:32
U nás je střevlí taky pomálu. Pár jsem jich chytil u nás nahoře v Jizerkách, ale tam je nasypali jako krmení pro Siveny.
MrKos : A s elitářstvím nezačínej, jo?! :o))
NMrKos - Profil | Út 28.6.2005 12:10:49
Nboyscout - Profil | Út 28.6.2005 12:01:36
NMrKos - Profil | Út 28.6.2005 11:58:50
práva jsem si vědom... dokonce se samo neustále podbízí.... u každého příspěvku... pokud nenastane ani teď soulad tak ho využiju...
NMaty - Profil | Út 28.6.2005 11:51:33
NMrKos - Profil | Út 28.6.2005 11:46:54
Založte si třeba otázku " chlupatej háček versus dírky" a tam můžete Ty svoje výjevy prezentovat stále dokola....
NVláďa S. - Profil | Út 28.6.2005 11:38:20
NMiloš_diakritický | Út 28.6.2005 11:22:17
tloušť, parma, kapr, okoun....Nicméně, já osobně od prosince do dubna sedím na zadku doma, v květnu si zajedu na metrové štiky do Švédska, takže svazová štíhlata mě nechávají v klidu...
NBruno.fly - Profil | Út 28.6.2005 11:19:55
Vyhráls, ale........ :o)))) Pokud jde člověk se strýmrem tam, kde jsou pstruzi, tak je to v poho. Nehledě na to, že na jaře ho v poho vezmou. Můžeš jít i na okouny, no a jestli se tam přimotá štika :o( Já na ně cíleně nechodím a taky netvrdím, že si ji vytáhl cíleně. Necháme toho, jdu na gábl
Nboyscout - Profil | Út 28.6.2005 11:12:16
NBruno.fly - Profil | Út 28.6.2005 11:08:38
A abych se vrátil k jádru pudla: Psal si, jakto že takhle przníme dravce, ale v zápětí na to píšeš, cituji:"Jak ušlechtilé chytat vyhládlé štiky po tření (v době hájení) nebo boleny v době, kdy já jako přívlačkář a lovec na rybku se na ně můžu akorát koukat.
A proto jsem se ozval. Jinak buď v pohodě. Já tedy aspoň su :o)
NMrKos - Profil | Út 28.6.2005 10:57:33
ale přesto dík
oslovil jsem mailem Pohořelice tak jsem zvědav jestli se u nich něco najde...
Nboyscout - Profil | Út 28.6.2005 10:52:06
NMilda | Út 28.6.2005 10:43:57
NMiloš_diakritický | Út 28.6.2005 9:00:12
tak se nauč muškařit a můžeš tak chytat také...je to v podstatě jednoduché..a ty Jestřabice nemají chybu, naběhl jsi si na vlastní hrábě....:-))
NMrKos - Profil | Út 28.6.2005 8:52:20
dík
NMoravák - Profil | Út 28.6.2005 8:44:04
NBruno.fly - Profil | Út 28.6.2005 7:49:55
Pokud chci někomu něco vytýkat, tak bych neměl vytýkat to, co dělám sám, ikdyž ne s mušákem.
Apropos, pozdravuj Matyho :o)
NXAXAP - Profil | Po 27.6.2005 15:29:39
boyscout: tvoje osli mustky jsou cool :-) Podobne pouziva Grebenicek v TV debatach :-)
Na dalsi budu reagovat, az me presvedcis, ze rozumis pojmu zakonnost, rozdilu mezi vedomym a nevedomym cinenim a ostatnim zakladnim terminum dulezitym pro analyzu podobnych problemu. Etickou rovinu lovu ryb na musku v zavislosti na druhu ryby a rocnim obdobi ti take rad vysvetlim viz vyse. Ale to uz jen za sebe.
Nboyscout - Profil | Po 27.6.2005 14:44:52
NMrKos - Profil | Po 27.6.2005 14:15:52
Toho hospodáře klidně o pár stovek kousků rád připravím...
NXAXAP - Profil | Po 27.6.2005 14:10:09
apropos, pokud si pamatuju, tak za to chtel jeden hospodar na Morave kdysi sekat ruce, kdyby mu nekdo do reviru zatahl tuhle bestii
NMrKos - Profil | Po 27.6.2005 13:07:11
Njepice.cz - Profil | Po 27.6.2005 13:02:26
NMrKos - Profil | Po 27.6.2005 12:32:48
NMilda | Po 27.6.2005 12:30:48
NMrKos - Profil | Ne 26.6.2005 14:03:38
Pyzda: vtipný..... A v jakém ohledu to vyjde nastejno ?
juras: Na S1a už asi vymřely (ani vloni jsem ji tam nelapl) a bohužel i jinde kde ještě nadávno vegetily v hojném počtu...
Brach : i u nás je jich už jako šafránu.... :-(
all: nejen jako nástraha na dravce ale i jako výtečné krmení pro dravce do akvárka je více než vhodná... dá se uchovávat prakticky neomezenou dobu a keříčkovcům náramně chutná
Royal Wulff: o takovém zákoně v MRS popř. ČR nic nevím.. možná pouze nevím a rád se nechám opravit....
NRoyal Wulff - Profil | Ne 26.6.2005 12:28:04
NRoyal Wulff - Profil | Ne 26.6.2005 11:56:53
Nbrach - Profil | Ne 26.6.2005 11:43:38
Njuras - Profil | Ne 26.6.2005 8:37:04
NAbies Alba - Profil | Ne 26.6.2005 8:28:48
NRybář - Profil | Ne 26.6.2005 8:24:12
MrKos: fakt nevím, ani si nejsem jistý, že už jsem ji někdy viděl
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













