- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pruty - Dragon
Máte niekto skúsenosti? Zaujímal by ma pomer cena - výkon.
Autor diskuse: rastok - , 12.6.2005 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NMr.Stick - Profil | So 15.1.2011 20:59:49
placew >> Možná tě to překvapí, ale Dragon momentálně doma nemám ani jeden. :) Jen mě ty vaše kauzy fakt baví.
Nplacew - Profil | So 15.1.2011 20:59:15
to tu zase vyzera na melu, dragonisti vs. zvysok sveta.
Nevadi, ze navijak nie je ako bol na popise, ved je to Dragon, ten je dobry akykolvek :)
Nevadi, ze navijak nie je ako bol na popise, ved je to Dragon, ten je dobry akykolvek :)
NRoberto2 - Profil | So 15.1.2011 20:58:14
Bery. >> pane bože .. je to snad tím že jsme češi ? Nikomu to nevadí že inzerují Alu slitinu a není to pravda ? Kdyby byl celej ze zlata tak to prostě je podvod na zákazníka . To mi nemá vadit . Co sem pleteš střeva ? Jde o princip .. Kupoval jsem dle popisu plastovej ? Nekupoval ...
Nskwor - Profil | So 15.1.2011 20:56:38
Bery. >> Nejde o střeva, jde o princip! :-))))))) To je komedie, co?
NMr.Stick - Profil | So 15.1.2011 20:55:42
Roberto2 >> Hele, ty už začínáš být zábavnější, než ta placewova pseudokazuza.
NRoberto2 - Profil | So 15.1.2011 20:51:03
skwor >> Mě to jedno není , měl být z ALU slitiny , není . Konec . Podvod .
Nplacew - Profil | So 15.1.2011 20:50:16
Roberto2 >> toto bolo tiez z RSP :)
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=629930
ja som povedal, ze Dragon podla moznosti nie, od RSP ale urcite nic.
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=629930
ja som povedal, ze Dragon podla moznosti nie, od RSP ale urcite nic.
Nskwor - Profil | So 15.1.2011 20:43:10
Roberto2 >> Já na to jenom to, že už jsem ti to psal. Ten naviják je v pohodě, z čeho je mi je docela u p.dele. The end.
NRoberto2 - Profil | So 15.1.2011 20:40:59
skwor >> možná máš štěstí a neměl jsi problém , já ho mám .. Namísto kovu plast . Naviják vrácený u prodejce a slíbený peníze zpět neposlal ...Co teď ty na to ?
NTM - Profil | So 15.1.2011 20:40:24
Ahoj, já mám Dragonů celkem šest, jezdí se mnou i po závodech. Jsem s nimi nadmíru spokojen, a nejen s nimi. S čímkoliv od Dragonu!!! Fakt je to dobrý zboží - jako všechno, od určitý cenový hladiny, ale vozím si to sám a i těm, co mají Dragony ode mě. Rozhodně moje zkušenosti se "zastoupením" u nás jsou nedobré....Víc to rozvádět nehodlám..
Nskwor - Profil | So 15.1.2011 20:06:23
Dragonů mám několik, časem možná přibudou další. Vyhovují mi maximálně, nejen jejich pruty. Důvod měnit nemám, jsem spokojený jak s nimi, tak s jednáním pana Procházky. Neseriózní prodejce to určitě není.
NP!F - Profil | So 15.1.2011 20:00:26
Mr.Stick >> to poznam... Vzdy ked sa Kaso snazi vyriect nadomnou podobny ortiel tak mu skacem do reci a zastavujem ho nech to nevypusti z huby lebo sa mi to urcite stane :(
Nmartcv - Profil | So 15.1.2011 19:59:30
moje zkušennost je jen pozitivní......za pár let jsem u Procházky utratil cca 15t. za několik objednávek.....vždy to dorazilo včas a v pořádku....mohu jen doporučit---
NMr.Stick - Profil | So 15.1.2011 19:57:05
P!F >> Takhle to má jeden známý. Koupil úplně nové auto a v servisu je víc, než na silnici. Koupil rozestavěný dům, že si ho postupně dodělá. A po půl roce zjistil, že to je taková fušeřina, že to bude muset strhnout. Ze srandy už jsem mu několikrát říkal, ať radši nikdy nelítá letadlem. :)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107181
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NRare woblery - Rapala14053
NSestava - vláčka štiky70
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
10:40NFotky ryb pouze na přívlač 107185
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













