- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pruty - Dragon
Máte niekto skúsenosti? Zaujímal by ma pomer cena - výkon.
Autor diskuse: rastok - , 12.6.2005 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NP!F - Profil | So 15.1.2011 19:54:36
Mr.Stick >> ja mam skorej zvyk ze vsetko co sa nejak moze pos.t sa nakoniec aj pos... :)
NMr.Stick - Profil | So 15.1.2011 19:53:58
smradzjzd >> Občas mi to taky tak připadá. Teď jsem přečetl letmo kousek té diskuze, cos ji nalinkoval, bo jsem ji v jejím běhu taky nějak přehlédl a tam je to přímo zřejmé.
NRoberto2 - Profil | So 15.1.2011 19:52:37
Bláža >> Tak schválně kdy jo ? Nemyslím že to nebylo nevědomě ... jen ho jeden rejpal teď odhalil ... i z polštiny to pochopí každej že navi mají jen alu víka ... ale tam je vcelku podtrženo a ještě předesláno - tělo ze superduralu ... není to jasné ? Taky mám hodně práce ale nikoho nepodvádím ....
Nsmradzjzd - Profil | So 15.1.2011 19:51:01
Mr.Stick >> to není štěstí, to je normální. Já mám dojem, že někteří si problémy za každou cenu vyhledávají
NSethy - Profil | So 15.1.2011 19:49:57
smradzjzd >> takové diskuze nečtu :) 20 stránek, na to kašlu :)
NMr.Stick - Profil | So 15.1.2011 19:48:02
P!F >> Já mám na tohle asi štěstí. Objednával jsem už z mnoha eshopů a v 99% případů vše do pár dnů bez chyby doma a když ne, mezíitím už proběhl telefonát, že to a to není a jestli se mi chce čekat.
NSethy - Profil | So 15.1.2011 19:47:04
Bláža >> tak potom jo :)
edit: na rsp i na stránkách výroce píšou něco o superduralu.
edit: na rsp i na stránkách výroce píšou něco o superduralu.
NBláža - Profil | So 15.1.2011 19:46:05
Sethy >> Ale na stránkách přímo výrobce to maj popsaný správně, asi došlo k špatnýmu překladu. Ale z Polštiny jsem to vyluštil i já.
NBláža - Profil | So 15.1.2011 19:43:45
P!F >> Nevím, když už nebylo mnou požadované zboží na skladě, tak vždy volal p. Procházka a domluvili jsme se jestli to nahradíme, nebo necháme být ....
NSethy - Profil | So 15.1.2011 19:42:41
Roberto2 >> a jsi si tím jistý že to není kov. Já nevím třeba šimo taky dělá navijáky z kovu, který vypadá jak plast. Prostě nějaká slitina. Půlka prvků v periodické tabulce jsou kovy, ale málokterý vypadá jak železo :)
Ale já tomu prd rozumím :-D
Ale já tomu prd rozumím :-D
Npajaprochy - Profil | So 15.1.2011 19:41:45
Bláža >> ja si puvodne u nej objednal TD 2-10 ale nebyl na sklade.tak mi pan Procházka zavolal a domluvili sme se ze bych si vzal TD 1-7 gramu a do tří dnú byl doma.ja si myslim ze RSP fishing je solidni...
NP!F - Profil | So 15.1.2011 19:40:32
Pravdu povedat s RSP mam negativnu skusenost aj ja, objednaval som si tam woblery 7cm, dosli mi 9 cm. Ked som im volal ze ich nechcem, tak mi oznamili ze ich mam poslat naspat a vymenia mi ich. Az po tyzdnovom cakani sa doslo k tomu ze ich vobec nemaju tak mi tam supli tie vacsie. Celkom haluz.
NBláža - Profil | So 15.1.2011 19:40:19
Roberto2 >> Nevím, ale je možné, že to on osobně ani nedělá, má spoustu jiných starostí, a stránky mu třeba dělá nějakej správce.....
Ty taky děláš všechno hned? ;o)))
Ty taky děláš všechno hned? ;o)))
NSethy - Profil | So 15.1.2011 19:39:37
Bláža >> tak to jo, tak to bych taky mohl udělat v jakémkoliv e-shopu. Máš přece nárok na vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107181
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NRare woblery - Rapala14053
NSestava - vláčka štiky70
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
8:35NFotky ryb pouze na přívlač 107182
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











