- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
sumec v době hájení
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NPetrson - Profil | Út 19.4.2005 21:36:48
NRobert(původní) - Profil | Út 19.4.2005 12:05:09
Nšeptal - Profil | Út 19.4.2005 11:34:37
NSalám - Profil | Út 19.4.2005 11:32:01
NSalám - Profil | Út 19.4.2005 11:30:22
Nrybomil | Út 19.4.2005 11:29:01
NSalám - Profil | Út 19.4.2005 11:23:13
Nšeptal - Profil | Út 19.4.2005 11:17:23
NG.Moolis - Profil | Út 19.4.2005 11:11:40
Příroda si sama neporadí, nevím jak jsi na to přišel. Viz. králíci v Austrálii, promyky ve Středomoří, vačicve na Zélandu, kapr celkem libovolně po světě a tisíc dalších případů.
Nevím, jak ke svým bystrým soudům přicházíš?
NSalám - Profil | Út 19.4.2005 11:07:51
NSalám - Profil | Út 19.4.2005 11:03:24
NG.Moolis - Profil | Út 19.4.2005 10:55:07
Mimochodem ignodon bude asi blbost, pleteš si trochu Iguanodona s ignorantem. Takoví jsou. Třetihory a dinosauři? Nežvaň blbosti.
NSalám - Profil | Út 19.4.2005 10:33:00
NG.Moolis - Profil | Út 19.4.2005 10:18:00
Ncarlos - Profil | Út 19.4.2005 9:54:50
NOndra K. - Profil | Út 19.4.2005 9:49:30
já jak to dělám nedělám ptám se možná jsem tu otázku hodně blbě položil.
vím že ta otázka je jak kdybych to dělal ale nedělám
sorry
Nrybomil | Út 19.4.2005 8:26:38
Nrychet - Profil | Po 18.4.2005 9:35:28
Ncobra | Ne 17.4.2005 22:15:42
Njepice.cz - Profil | Ne 17.4.2005 18:09:51
NPetrson - Profil | Ne 17.4.2005 16:12:44
To all: Začínám zírat, jak se to nejen tady, ale v mnoha otázkách o dravcích, poslední dobou stále víc hemží návody, jak očurat tč. zakázané způsoby lovu a hájení. Na jedné straně čistota sama, jak se tu kdekdo předhání v "catch & release", na straně druhé potom dojem, že když pustím, mám vše dovoleno?? Kdosi předchozí již napsal "kdo jseš bez viny, hoď kamenem", což já taky nejsem, ale omlouvat si jedním ústupkem jiné poklesky nikam nevede.
NKorda | Ne 17.4.2005 15:53:07
NPetrson - Profil | Ne 17.4.2005 15:50:34
A ještě k otázce, která sama vybízí k nejednomu dotazu: Jak to, Ondro, děláte u vás ve Strážnici?
Nmarek - Profil | Ne 17.4.2005 15:15:07
Nrett.rett - Profil | Ne 17.4.2005 12:53:57
Nxycht - Profil | So 16.4.2005 8:37:38
Nvraník - Profil | Pá 15.4.2005 18:36:33
ani jsem si toho v tom kalupu nevšim, obecný opravdu není :-) já ho vždycky chytnu spíš náhodou, ale kamarád sumcař mi onehdá vyprávěl, že jich je všude mraky - chytá hlavně na Labi
Nvraník - Profil | Pá 15.4.2005 18:27:54
pro mě za mě ať je to třeba přemnožení Silurus glanis :-)
Njindra - Profil | Pá 15.4.2005 18:09:14
Npelikan | Pá 15.4.2005 16:52:21
NV.K. - Profil | Pá 15.4.2005 16:47:55
Nstrejka - Profil | Pá 15.4.2005 14:34:56
Nvraník - Profil | Pá 15.4.2005 14:12:20
Jak je u vás ve vašem oblíbeném revíru přemnožen sumec obecný ?
možno doplnit k připravovanému článku :
Jarní hledání hnízdících sumců na ÚN Seč.
Nwiln | Pá 15.4.2005 13:34:53
Njidos - Profil | Pá 15.4.2005 13:34:05
NLEVIT - Profil | Pá 15.4.2005 13:25:25
Nvraník - Profil | Pá 15.4.2005 13:20:19
BINGO !!!!!!!!!
nejen do Berounky...................ale když už si o ní psal, akademická otázka : kde jsou ti cejni a vůbec bílá ryba ?..........recyklovaní v tisících těchto malých dravčíků
Nvraník - Profil | Pá 15.4.2005 13:15:48
a) nemyslel jsem na tebe :-)
b) souhlasím s tebou, že :
1. otázka jde do háje
2. je zavádějící ve svém významu - akorát zde čtu slova že je to "pytlačení, zvhlost, neetické, provokace, čuňárna, prasárna a hnusárna" a dále by jsme pytlákovi - "blbci - nakopali prdel, prošili hubu trojhákem a kopli ho do vody" no panečku třeste se, letos na jaře budou na Orlíku i jinde udírny prázdné.
dalo mi to práci to vše vyhledat a omlouvám se přispěvateli na kterého jsem zapomněl a ostatním, které tato slova musí číst při pátku podruhé :-)
.................... a článek bych zde chtěl :-)
Njidos - Profil | Pá 15.4.2005 13:08:57
NG.Moolis - Profil | Pá 15.4.2005 13:05:57
Nemluvím o Moravě.
Njidos - Profil | Pá 15.4.2005 13:00:43
Nšeptal - Profil | Pá 15.4.2005 12:56:00
Njidos - Profil | Pá 15.4.2005 12:54:13
septal - ne bolen je stale hajen od 1.1 do 15.6
Nšeptal - Profil | Pá 15.4.2005 12:49:56
NBulk - Profil | Pá 15.4.2005 12:45:57
Nvraník - Profil | Pá 15.4.2005 12:42:38
ok. souhlasím, asi by se našlo pár pytláků experimentátorů :-( i když si úplně jist nejsem. Navíc tenhle způsob by radil člověk, který ho sám úspěšně vyzkoušel. Nicméně navrhoval jsem článek JAK NAJÍT (11:24.58 tohoto dne) to co necháme ptákům, ne popisovat metodu jeho upytlačení.
Njidos - Profil | Pá 15.4.2005 12:31:47
- LEVIT mne predbehnul
- vranik, sumce branici hnizdo lze prelstit, a k tomu clanku, myslim, ze by to tak smesne nebylo, urcite by se zde naslo par experimentatoru, tuto metodu vyzkouset, tim jsem si jist.
p.s. - nechte hnizda ptakum.....
Nvraník - Profil | Pá 15.4.2005 12:26:50
obě hnízda se sumcem jsem našel v době, kdy to starej hlídal, takže ve tření nebo těsně po - obě jsem je našel o prázdninách,kdy se sumec smí lovit, takže pokud bych ho chytil stávám se pytlákem - nechytil - toť má skromná zkušenost - třikrátfuj
NDalibor - Profil | Pá 15.4.2005 12:20:03
Je to otazka svedomi a kdo je bez viny necht prvni hodi kamenem.
NLEVIT - Profil | Pá 15.4.2005 12:19:59
"iná otázka je, když tahám srímra v naději na bolena a zbaští mi ho hájená štika . Ale líčit cíleně v době hájení, to je prasárna."
Copak bolen neni hájenej stejně jako štika?
Nxycht - Profil | Pá 15.4.2005 12:16:11
Nxycht - Profil | Pá 15.4.2005 12:13:53
Nšeptal - Profil | Pá 15.4.2005 12:11:48
NBulk - Profil | Pá 15.4.2005 12:10:44
Nvraník - Profil | Pá 15.4.2005 12:06:45
trochu jsem se nechal unést s tím lovením bez hnízda :-) omlouvám se. moje myšlenka směřovala k cílenému lovu v hnízdě, konkrétně Orlík neznám, ale pokud položíš téměř v jakékoliv době rousnici na Hněvkovicích na trochu rozumném místě a při chuti dorostenců, je to otázka pár minut - já osobně jsem několikrát přerušil lov okounů díky tomuto jevu.
Kde to žije - dravci
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











