- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak nastražit živou rybku
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NDDT - Profil | So 19.3.2005 19:55:31
NMrKos - Profil | So 19.3.2005 18:08:08
:-(
Až pojedeš na Moravu tak napiš a můžem to zajet prubnout... je to cca 60 km od Brna...
NPetrson - Profil | So 19.3.2005 4:35:13
NPetrson - Profil | So 19.3.2005 0:10:16
All - AD LÍNI: Tak nějak vidím, jak se z línů stává krutě nedostatkové zboží. Škoda že si toho nechtějí všimnout také hospodáři, zodpovědní za vysazování. A přitom to dřív bývala ryba hojná v kažné louži a strouze...
MrKos: Tak se nestyď a aspoň naznač, kde to je...:-)
NSiro | Pá 18.3.2005 16:17:06
Spojím to buď se služebkou do Blučiny,nebo až pojedu za kamarády.Ozvu se.
Až pojedeš do toho Práglu tak dej vědět.
Tomash:kudla nebo sumár,ten systémek funguje i na mořský krokodýly;o)
Na fotkách jsem viděl že častěji umistují jednu kotvičku do prsní ploutve a druhou,na druhém boku do řitní ploutve.Nepoškodí rybu a je okovaná od prdele po hlavu.
Hodí se ale spíš na stoják.
NVlado | Čt 17.3.2005 21:46:41
NTomash | Čt 17.3.2005 20:55:04
NMrKos - Profil | Čt 17.3.2005 20:22:45
Lojza: V sobotu nejsem v Brně :-( A v nedělli se chystám někam nahodit.. ještě nevím kam..
NLojza - Profil | Čt 17.3.2005 17:51:25
NSiro | Čt 17.3.2005 17:46:52
Také vidim menší zlo v nastraženém kapru.
NMrKos - Profil | Čt 17.3.2005 17:42:45
A to že jsi ho neuvláčel neznamená že jich tam je málo. Jedna voda kousek od Brna je línů taky plná a přitom se chytají velice špatně...
Ale nebudem se přece hádat.
Vlado se ptal na sumce...
NLojza - Profil | Čt 17.3.2005 17:32:52
NMrKos - Profil | Čt 17.3.2005 17:25:41
Ale můj příspěvěk nebyl vůbec o tom kolik se čeho kam sype. Prostě jak jsem již napsal tak stejná škoda kapra, lína, tlouště a to nezávisle na počtu vysazených.
Vlado: opět mi to nedalo :-)
NBulk - Profil | Čt 17.3.2005 17:20:38
NLojza - Profil | Čt 17.3.2005 17:19:19
Ndantex - Profil | Čt 17.3.2005 17:13:53
NMrKos - Profil | Čt 17.3.2005 17:04:56
Snad bych připustil použití plevelných rybek typu střevlička východní apod.( je mi jasný že asi těžko na sumce ) Ty jsou někdy víc ke škodě než k užitku. Ale ryby ušlechtilé.... ?
Sorry že to není k otázce. Jen mne to tak napadlo... tak jsem to musel napsat...
NSiro | Čt 17.3.2005 16:36:37
Není to taková prasárna jako našívání a třaba ve V.B. nebo Holandsku je to jeden z nejpoužívanějších systémku specialistů na kapitální kudly.Používají to i v komb., s podvodními splávky a mrtvou rybkou,která "drží" ve správné poloze.
Proč by to nešlo použít i na sumejše?
Kde to žije - dravci
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:24NBurza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...












