GULL-sumcové pruty

Jaké maté s touhle značkou zkušenost.
Autor diskuse: Korda - , 23.2.2005 dravci - náčiní, doplňky
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nmatýsek | St 2.3.2005 12:32:05

byl jsem s kamošem kterého považuji za sumcaře zkoušet prut gull po montáži multiku a simulaci tahu slušnějšího vousáče praskl kousek nad spojkou.coý mě při ceně cca 4000kč.Bylo to na prodejně známého takže byl prut pstoupen k reklamaci aniž by byl u vody.

    NAzbest - Profil | Út 1.3.2005 10:35:37

    Je to myslím levnější značka střední třídy.Mám naviják Advance 430 a v pohodě,ale nemá okamžitej stop navíjení,takže nepřesný.

      NJapo | St 23.2.2005 20:14:13

      Mam 2 navíjakya uplně v pohodě šlapou jsem spokojen!!.