- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejhorší barvy woblerů
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nčolkař,zloch - Profil | Po 21.4.2025 15:28:11
Nmurphyy - Profil | Po 21.4.2025 14:30:47
NBulda 64 - Profil | Po 21.4.2025 13:57:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na stojáku mi tenhle, co má taky tvůj kámoš, zachránil téměř všechny woby ve vázkách. .. ještě to mám trochu vylepšené ;))
Ngizzmann - Profil | Po 21.4.2025 13:13:44
Ale stejně, když jedu někam, kde se ze člunu nesmí, tak ho s sebou netahám vůbec :-)
NBig Mike - Profil | Po 21.4.2025 12:18:58
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Po 21.4.2025 12:15:04
Samozřejmě když tam mám nějakýho bezvýznamnýho náhradníka, tak s tím taky dokážu vztekle škubnout, ať už mi nezabírá místo v mančaftu :-)
Přece ho eště nebudu zachraňovat za tu tužku, co předvádí.
EDIT: To jen, že to doteď možná vypadalo, že si čtvrtinu času u vody libuju hrou ve vázkách.
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Po 21.4.2025 11:58:41
Nebo by to z hlediska legislativy bylo jinak?
NTarmo - Profil | Po 21.4.2025 11:45:54
Ngizzmann - Profil | Po 21.4.2025 10:55:54
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Po 21.4.2025 9:37:29
Pokud se nezachytí na první dobrou (většinou), další hra představuje divadelní představení loutkové figurky na provázku. Střídavě napínám a povoluju, s vyprošťovákem vlastně jiguju.
Rozhodující bývá úhel přesnosti zakotvení nad nástrahou - viz Diamond, ...no a pak už se můžeš těšit i na vytaženou půlku stromu :-))
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Po 21.4.2025 9:18:30
Tenhle kámošův model bych řekl, že je lepší zase na stoják. A na stojáku zakotvíš přímo kolmo nad vázkou.
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Po 21.4.2025 9:13:44
NDiamond - Profil | Ne 20.4.2025 21:16:43
Nmurphyy - Profil | Ne 20.4.2025 11:32:08
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 20.4.2025 9:21:42
Jediný opravdový nebezpečí pro mě představujou vysoký nedostupný koruny stromů.
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 20.4.2025 9:18:01
Toho woba mám dodnes (barva RFSH), a kdyby nebylo vyprošťovačů, s jistotou se koupu znovu. Je to všechno o srdíčku :-)
Nu x a - Profil | Ne 20.4.2025 9:14:28
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 20.4.2025 9:01:27
Pokuď nemáš loď, psychologie může být jinde, ale z toho cos odepsal kolegovi usuzuji, že jde spíš o účelovou provokaci, a nevím proč to děláš, v této mojí diskuzi jsme všichni v pohodě.
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Ne 20.4.2025 8:50:43
Nmurphyy - Profil | So 19.4.2025 20:28:32
Nu x a - Profil | So 19.4.2025 19:40:41
Nmurphyy - Profil | So 19.4.2025 13:27:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Pá 18.4.2025 21:44:13
NAzis - Profil | Čt 17.4.2025 20:02:41
Nmascha - Profil | Čt 17.4.2025 13:35:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Proto uz mi davno nevadi mistni propalovani wobleru, ale propalovani jinych parametru lovu. Vzkaz pro vsechny: pokud jste si vyspekulovali nejaky postupy, treba kde, kdy, jak, s cim, nechte si je pro sebe. Pro ty, kterym dela radost si na veci prijit, davate tu moznost. A proty, kteri chteji jen bezpracne prijit k hotovymu, tem nase rte.
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Čt 10.4.2025 9:08:34
Byla to tato barva Alexe Tango.
Koupil si jí kámoš, a dával celýmu povodí takovej kouř, že jsme rovnou mohli odejít domů. Pak už jsem mu volával, jestli je na vodě, že vedlě něj určitě vláčet nepůjdu. Nikdy bych si takovou barvu nekoupil. Byly to orgie, těžko se to popisuje slovy, to musel člověk prožít.
PS: Na topu mu fungovala 2 sezóny.
NDiamond - Profil | St 9.4.2025 17:54:35
Nmurphyy - Profil | St 9.4.2025 17:05:39
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 9.4.2025 17:02:25
NDiamond - Profil | St 9.4.2025 16:35:02
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 9.4.2025 16:19:08
NDiamond - Profil | St 9.4.2025 16:06:24
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 9.4.2025 16:04:09
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 9.4.2025 15:47:24
NDiamond - Profil | St 9.4.2025 15:08:53
NDonrybarios - Profil | St 9.4.2025 14:46:04
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 9.4.2025 14:41:32
Bolenů mám od nás z řeky až až.
Nmurphyy - Profil | St 9.4.2025 14:36:13
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 9.4.2025 14:25:11
NDiamond - Profil | St 9.4.2025 14:21:28
Nmurphyy - Profil | St 9.4.2025 14:13:54
NDiamond - Profil | St 9.4.2025 14:08:46
NŘízek 5,125 - Profil | St 9.4.2025 13:36:28
Je jasné, že na woblera a danou sestavu, potom již nikdy žádného dravce nechytí.
NŘízek 5,125 - Profil | St 9.4.2025 13:31:32
pan Vévoda se staví 6. 7. cestou z nedělního oběda u tchýně, ve 13:30 u řeky, v useku s hloubkou 0,8 metru,a šířkou 15 metrů, vyběhne z auta ( kde na něj čeká žena., děti a pes) jen tak v bermudach, žabkách, se složeným podběrákem v podpaží, s teleskopem o délce 3,5 m a gramáží do 120g, osazeným kaprovým navijákem s baitrunnerem, vlasec 0,35 mm a plastem potažené lanko samozřejmostí, ve 13:42 odchází do vozu s candátem 94 cm, kterého v daném revíru dvacet let nikdo nechytil, a to včetně místních vláčkařů specialistů, kteří jsou u vody obden.
PS: děti ve 13:32 vzali toho psa vykoupat do řeky, tři metry od nahazujícího pana Vévody.
Ndoliz - Profil | St 9.4.2025 13:18:45
NDiamond - Profil | St 9.4.2025 12:09:51
Nmurphyy - Profil | St 9.4.2025 12:07:42
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 9.4.2025 12:03:32
Nmurphyy - Profil | St 9.4.2025 11:38:34
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 9.4.2025 11:28:56
NŘízek 5,125 - Profil | St 9.4.2025 11:01:55
a to i když chytáš na jednoháček a máš kaprařský podběrák 2x2 metry.
Nmurphyy - Profil | St 9.4.2025 10:59:39
Nmurphyy - Profil | St 9.4.2025 10:54:18
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 9.4.2025 10:47:14
No prostě haluz!
Samozřejmě když bolda loví, šáhnu jinam, ale na týhle přehradě ho při lovu málokdy chytím. Nevím jak na ně když loví. Jsou schopný si dělat z rybáře neuvěřitelnou srandu, klidně zaloví pár metrů od lodi a ještě tě "opláchne".
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 9.4.2025 10:40:03
NVévoda z Wellingtonu - Profil | St 9.4.2025 10:35:44
Ndoliz - Profil | St 9.4.2025 9:16:20
Nyarda_1 - Profil | St 9.4.2025 8:47:32
Nmurphyy - Profil | Út 8.4.2025 22:29:41
Nyarda_1 - Profil | Út 8.4.2025 22:18:53
Nu x a - Profil | Út 8.4.2025 19:55:56
NŘízek 5,125 - Profil | Út 8.4.2025 19:08:40
I na moři dobrý.
Nmurphyy - Profil | Út 8.4.2025 18:12:46
Ndoliz - Profil | Út 8.4.2025 17:50:39
NBig Mike - Profil | Út 8.4.2025 16:16:00
Nmurphyy - Profil | Út 8.4.2025 15:47:26
RAPALA SHALLOW SHAD RAP (SSR) 7 ALB
dost vela vychadzok s tym nakrutenych som mal a ani jeden bolen, stuka..asi moc leskle..az raz vydrazdil jedneho sumca pricom vobler len nehybne plaval pri lodi :)
potom so ho stratil aj s celou zostavou prut + navijak a uz nikdy taky isty nekupil
ked nad tym teraz rozmyslam, najhorsia farba, najvacsia moja ryba v tom case, cize aj ta najhorsia farba moze priniest najlepsie vysledky :)
NChar - Profil | Út 8.4.2025 14:35:30
NŘízek 5,125 - Profil | Út 8.4.2025 14:32:54
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Út 8.4.2025 12:21:24
NBig Mike - Profil | Út 8.4.2025 11:33:03
NVévoda z Wellingtonu - Profil | Út 8.4.2025 10:30:24
Pozn: Voda přehradní letní dovolená = u hladiny tam bývá úplně zelená jako rybník brčálník, ryba chci candáta, slunečný den (páč ráno chrápu a večer chlastám).
Děkuji předem za tipy, samozřejmě dobrý skutek bude po zásluze potrestán :-))
(PS: Barvu bílou a firetiger už mám, hledám třetí zajímavou alternativu do sluníčka).
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVěříte na štiky?183
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NDaiwa Certate vs Shimano Twin Power552
NVýroba woblerů31008
NRare woblery - Rapala14053
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Kde to žije - dravci
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Berkley gumová nástraha Powerbait Cullshad 7,5cmZa 27 Kč
Díky svému objemnému profilu a přirozenému pohybu přitahuje Cullshad velké dravce. S exkluzivní technologií Honey Comb od Berkley nabízí špičkovou akci a zvýšenou odolnost při každém hodu
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...
























