- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pruty na candáty + štiky
Mam vyhlédnuté tyto 2 pruty:
Candát
Daiwa Prut Caldia Jiggerspin 2,7 m 7-28 g
Štika
Daiwa Prut Caldia Spin 2,7 m 15-50 g
Máte zkušenosti s těmito pruty?
Případně jestli mi můžete navrhnout jinou alternativu pro tyto dva druhy lovu?
Chytat budu z 90% ze břehu..jen výjimečně bych je vzal během roku na loď.
V tom případě jestli se už nevyplatí koupit raději velikost 2,40?
Děkuji za veškeré vaše rady a tipy.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
21x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
murphyy - Profil | Po 20.1.2025 17:00:36
kralicek - Profil | Po 20.1.2025 16:28:36
murphyy - Profil | Po 20.1.2025 14:45:41
cize v tomto pripade moze byt aj ze zostava bola predimenzovana na dany navijak, cize tazke nastrahy, silne svihy a tenka snura kedze ako pise ze doslo k uprasknuti nekolik vobleru :)
ale nevideli sme to takze nevieme ako to bolo presne
poldeci - Profil | Po 20.1.2025 13:10:28
murphyy - Profil | Po 20.1.2025 12:48:27
yarda_1 - Profil | Po 20.1.2025 12:15:24
icokarp - Profil | Po 20.1.2025 12:01:12
murphyy - Profil | Po 20.1.2025 11:52:50
je toho totiz dost o co moze ist, ale ak to uz nechces dalej rozoberat tak jasne v poriadku
yarda_1 - Profil | Po 20.1.2025 11:14:01
Erva - Profil | Po 20.1.2025 9:42:46
kubas. - Profil | Ne 19.1.2025 21:50:12
Mám 2 FK a žádný problém s preklapenim jsem nezaznamenal ani s ničím jiným, těm navijákum není vůbec co vytknout a to jsem na věci a navijáky obzvlášť docela pedant.
murphyy - Profil | Ne 19.1.2025 21:46:23
najprv zle napises radu ktora mala ten problem, potom ti napiseme ze slo o prve distribuovane kusky z rady FJ, prideme na to ze sa to tykalo asi vsetkych velkosti, a potom to zhodnotis ze to bolo u 4000ky a FK a ze mozno koli blbej sarzi..
no nic, stacilo uz o tom a moze sa prejst opat k prutom :)
yarda_1 - Profil | Ne 19.1.2025 21:23:58
whitehunter - Profil | Ne 19.1.2025 20:57:04
Edit. Už jsem to našel i na 4000, takže první kusy to měly ais všechny :D
murphyy - Profil | Ne 19.1.2025 20:56:56
https://www.alanhawk.com/blog/fjw.html
murphyy - Profil | Ne 19.1.2025 20:50:33
whitehunter - Profil | Ne 19.1.2025 20:28:58
murphyy - Profil | Ne 19.1.2025 20:23:54
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33415
Fotky ryb pouze na přívlač107191
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Prívlačové prúty G.Loomis1240
Daiwa Certate vs Shimano Twin Power552
Privlac s multiplikatorom31598
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Vláčenie z člnu27208
Výroba woblerů31008
Prut na ostrieze1739
Kde to žije - dravci
ČtÚhoří sezona 2012 10516
ČtBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












