Flip - Profil | Čt 8.8.2024 15:23:20
kubas. >> přesně.
kubas. - Profil | Čt 8.8.2024 11:36:55
Flip >> Nj, použitelných a dobrých prutů je dnes jako sraček. Doba, kdy přišel Dragon Perch Jig je ta tam :-).
Flip - Profil | Čt 8.8.2024 11:18:34
To-all slíbil jsem že podám svoje hodnocení po vyzkoušení prutu Favorite Blue Bird 2020 0,8-5g Super Ultralight 202cm .Dostatečně splňuje účel na který jsem ho pořizoval. Není to vyloženě woblero -rotačkový prut a na větší rotačky bych asi použil jinej- např. nějakou semiparabolu a moonoblank. Ovšem na rotačky vel. 00-000 je tenhle slušně ostrej prut s vlepenou tubulární špičkou(dřive chvějivka) naprosto ideální. S vlascem 0,10-0,12 to lítá jako z praku a velmi přesně. Jsem přesvědčen že za 2200 vočí jsem určitě nešlápnul vedle.
Flip - Profil | Po 5.8.2024 22:42:33
Bulda 64 >> Díkes, dneska ty tubulární špičky dříve chvějivky má hodně dobrých prutů. A ani to na vzhledu nepoznáš. Na tyhle minirotačky jsem na závodech používal Cormoran Carb-O-star UL byl za pár šupů a kam se na něj hrabal nějakej drahej Norstream. Takovej Dynamic.cz stál už tenkrát okolo 5000 kč. Byl to dobrej proutek ale a když jsi se na něj zle podíval tak jsi ho zlomil.
Bohužel jak jsem psal, jsem všechny tyhle závodní pruty vyprášil z domu. Potom začalo období UL špejlí a dneska se s nima rozsypal pytel a mně ujel vlak.Do ruky je u nás na krámě nikde nevezmu a tak hledám a zkouším.
JFisher - Profil | Po 5.8.2024 21:36:08
Zdar má tu někdo zkušenost s prutem Daiwa ninja UL 1.83 8 g?
u x a - Profil | Po 5.8.2024 21:21:58
Pidess >> proč by ne...
Pidess - Profil | Po 5.8.2024 21:17:41
u x a >> já mám na rotačky Volžanku a jsem spokojenej. Teda až na tu azbuku:-)
u x a - Profil | Po 5.8.2024 21:16:11
Bulda 64 >> ruské pruty jsou dobré pruty..
Bulda 64 - Profil | Po 5.8.2024 18:26:17
Flip >> na tvé účely v poho, taky mi prošel rukama a poměr cena&výkon (jak je dneska moderní říkat) 👍
Flip - Profil | Po 5.8.2024 17:31:30
u x a >> Teď vážně. Catana nemá zlé pruty. Některé, jako u všech značek. Nicméně hlásat ,,Catana nade všechno" mi připadá jako projev člověka,který je postižený syndromem japonského samurajského meče.😂
Flip - Profil | Po 5.8.2024 17:22:48
Vydra80 >> Domnívám se,že bez problému.Ale na stopro ti řeknu až mi dorazí vezmu ho do akce. Nerad tvrdím něco,co jsem nevyzkoušel. Počkej do pátku.
u x a - Profil | Po 5.8.2024 16:29:58
Vydra80 >> tu už ne..obojí zvládá pak jen catana..
Vydra80 - Profil | Po 5.8.2024 16:27:03
Flip >> zdravím a zvladl by i jedničku třpytku? :)
Flip - Profil | Po 5.8.2024 12:07:19
To all- o víkendu jsem držel v ruce prut,který by mně myslím na moje minitřpytkové požadavky - vel.00-000 mohl vyhovovat. A nestojí majlant 2000 vočí mě určitě nezrujnujou. Je to Favorite Bluebird New 2,04m 0,8-5gr . Na závodech je dost používaný. Párkrát jsem si s ním hodil a vypadá dobře. Vzhledem k šířce toku jsem raději zvolil těch 204cm než 1,83 páč stejně už moc nebrodím. Na řece široké 15 metrů to pod převislou trávu na protějším břehu sedne jako prdel na hrnec.😂
Flip - Profil | Ne 4.8.2024 14:47:23
u x a >> to je nějakej shop se zahradnickejma potřebama,kde prodávají hadice?😂
Flip - Profil | Ne 4.8.2024 3:23:05
kura11 >> Děkuju za tip.
Flip - Profil | Ne 4.8.2024 3:22:25
Popik >> tak to je v pořádku. Ti tloušti se po gumičkách stejně moc neženou a tlamky malým okounkům a pstroužkům na gumky píchat nechci.
kura11 - Profil | So 3.8.2024 21:56:22
Flip >> Daiwa silver creek spoon do 5g 190cm na nordfishingu za smiešnych 28e...na to čo chces úplný ideál..
Popik - Profil | So 3.8.2024 21:53:13
Flip >> ne, určitě to není hadice. Na rotačky super, ale na mikrogumicky to není ideální. 😎
Flip - Profil | So 3.8.2024 13:14:12
kubas. >> No zažil jsem dobu kdy i ta ouklej dravá nebo hrouzek byla rozdílová ryba. Potom naštěstí tahle běloba byl už jenom 1 ks jeden bod. Proto jsem se na to vybodnul. Ale na vláčku dostat mazáka velkého tlouště je větší kumšt než ho vyžehlit na rohlík nebo třešeň. A to mě na tom láká.
Flip - Profil | So 3.8.2024 13:11:04
Popik >> dědkovi nad hrobem musí stačit- jak říkám v akci bude tak 5-7 krát do roka. Navíc jak jsem psal mám už tu X1 198 cm do 10 gramů a je to v pohodě. Longy Mepps 00 ještě zvládne ale na 000 vojáčkovky nebo vaškovky potřebuju ještě o něco jemnější. Apropos 1500 kč to je karton Camelekna týden,takže jsem ještě v klidu. Tak hrozná hadice to snad nebude.😊
kubas. - Profil | So 3.8.2024 7:10:04
Flip >> Owner BL byl takový mezistupeň, pokud sis neletoval trojhacky z jednohacku, tak jsi byl ještě houby správný ouklejo závodník :-))).
Popik - Profil | So 3.8.2024 6:54:25
Flip >> hele, s tvojí minulostí bych do te X1 nesel 😆 je to opravdu pro začátečníky. Ja to mel na tydenni pruzkum mlynskeho nahonu. Vydrzi nesmysl, ale je to tak trochu kopytko. Tak abys nebyl zklamany.
Flip - Profil | So 3.8.2024 3:56:31
milanpindryc >> V pravěku když jsem chytal ligu,tak jsem těch UL špejlí měl plnej regál. Od Cormoranu Carbostar až po Norstream Dynamik cz. a jiné skvosty.No a potom jsem se kousnul a MM přestal chytat a všechno vyskladnil. A teď se mi potom občas zasteskne. Ale už do toho nechci cpát desetitisíce,tak hledám pro to občasné nahození něco levnějšího ale hlavně funkčního.